Skocz do zawartości

Nazywam się Potyralski... Bartosz Potyralski


potas

Rekomendowane odpowiedzi

A Potas co chwile zmienia avatarka, udaje, ze jest kim innm

 

mało tego Avatarki jakies nie subarowe są :P oczywiście joke bo przeciez avatar to prywatna sprawa kazdego z nas ale faktycznie za czesta zmiana powoduje ze ciezko skojarzyc kto to jest :)

 

Pozdro[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam Bartku!

 

Pyrlandia rośnie w siłe na tym forum 8) :D jeżeli dobrze przeczytałem Twój opis tego czarnego Subaru STi to ja widziałem ten sam samochód na parkingu w St.Browarze. Czarne STi, nr rej. bodaj KR 36XXX lub 39XXX. Razem z Synkiem dłuuuugo oglądaliśmy to cudo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słówko do mojego wcześniejszego posta: właśnie zerknąłem na temat MOJE SUBARU i tam znalazłem to czarne STi, o którym mówiłem 2 "pięterka" wyżej. Jeżeli mnie wzrok nie myli to Kolega Niuniek jeżdzi tym cudem :lol: Pozdrawiam serdecznie w imieniu własnym i Syna, bo choć ma dopiero 5 lat to już "czuje bluesa" w temacie SUBARU ;) Naprawdę niesamowite auto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Rany, czy ja dobrze czytam ?! TYM SUBARU ?!?! RUNDKE ?!?! TAK, TAK i jeszcze raz TAAAK :!: :) i niech ktoś mi powie, że posiadacze Subaru to nie są porządni ludzie ! :twisted: Państwo pozwolą, że reszte szczegółów omówię z Kolegą Niuńkiem na PW :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ci powiem Bartosz podbiłeś serca tym wstępem i myśle ze zostałeś zrozumiany, gdyż większość panów(jak nie wszyscy) na forum tak samo jak Ty zakochali sie w SUBARYNCE.jeśli o mnie chodzi to mam dla Ciebie dobrą rade co do braku funduszów:)

musisz znaleźć sobie laske z takim samochodem:)nie będziesz musiał nawet płacić za "parujące" wręcz paliwo i takie tam..a przyjemność będzie wielka.a jeśli to ci sie nie uda... to większe prawdopodobieństwo że znajdziesz sobie prędzej faceta....wiem to wymaga wielu poświęceń,ale czego sie nie robi dla S.....

 

a tak serio, to fakt że ja nie posiadam SUBARYNY, a mój luby tak nie ma nic wspólnego z powyższym :wink:

 

pozdro dla ziomków z poznania:)no i całej reszty też:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto tu mówi o jakichś zmarszczkach? inna sprawa, że ten avatar serio jest fajny...

 

może napiszemy wspólnie (panowie) petycję do Moniqui o zmianę avatara na bardziej "twarzowy"? :oops:;)

 

co do laski z takim samochodem to wątpię, czy kiedykolwiek zostałby dopuszczony za kółko ;)

 

pzdr z motylkowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo..bardzo dobry pomysl..!!Brawo Gaza..ja juz raz szukalam tu bodygarda..ale dalej musze sama siatki na trzecie pietro taszczyc..moze tak nowy konkurs"Mister Subaru" ? :wink:

Moniqa, jak juz znajdziesz to pilnuj, zeby sobie nog nie polamal, bo bedziesz musiala krate piwa przytaszczyc ze sklepu, a nie tylko siatki ;)

Pozdrawiam,

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...