Skocz do zawartości

SZUKAM PRACY / DAM PRACĘ


Dobramagilla

Rekomendowane odpowiedzi

Ponawiam.

 

Poszukuję zatrudnienia - nie pracy. Potrzebuję wystartować z działalnością gospodarczą, niestety moja zdolność kredytowa jest za niska. Umowa na 3-6 miesięcy, płacę za koszty. Wiem, że to lekka naginka, ale nie mam wyboru. Poczyniłem już wszelkie przygotowania, ciesząc się że przejdę na swoje, otrzymałem kilka propozycji pomocy i nagle jak przyszło co do czego to :censored: . :icon_205: Proszę o kontakt na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utalentowana manualnie, technicznie kumata, niestety kiepsko z angielskim.

 

Umie tańczyć na rurze? ;-)

 

Poszukuję zatrudnienia - nie pracy. Potrzebuję wystartować z działalnością gospodarczą, niestety moja zdolność kredytowa jest za niska.

Mogę Cię zatrudnić :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hmm szukam pracy na wakacje, a może i dłużej? to już zależy od tego co się trafi...Najlepiej na terenie małopolski, ewentualnie zagranicą..

Dwóch lewych rąk nie posiadam, szybko się uczę, prawo jazdy kat. B posiadam, znajomość j. angielskiego.

5 letnie doświadczenie - praca w sklepie komputerowym (sprzedaż, serwis komputerów stacjonarnych i laptopów, zarządzanie stronami internetowymi), oczywiście znajomość pakietu Office, środowiska Microsoft i programu Subiekt GT.

Czego szukam? Jak to było w Czterdziestolatku: "...bo ja jestem kobieta pracująca – żadnej pracy się nie boję", co prawda kobietą nie jestem, ale sens wypowiedzi ten sam.

 

Status studenta:)

Edytowane przez zajcev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Operator naświetlarek CTP, CTF, znajomość poligrafii od podstaw (10 lat w branży ), prawo jazdy, samochód, trochę photoshopa, ilustratora. Teraz zbieram doswiadczenia jako handlowiec usług poligraficznych. Czasem popstrykam tez fotki. Niekoniecznie na cały etat. PW lub 791-004-125.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam pracy w autodetailngu i naprawach smart repair. Jestem specjalistą w tej dziedzinie. Renowacja skór ,zmiany kolorów.

 

Załóż własną firmę. Konkurencja duża, ale jak jesteś dobry, to na pewno się przebijesz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam pracy w autodetailngu i naprawach smart repair. Jestem specjalistą w tej dziedzinie. Renowacja skór ,zmiany kolorów.

 

Załóż własną firmę. Konkurencja duża, ale jak jesteś dobry, to na pewno się przebijesz.

mysle nad tym. Potrzebni ludzie i wiadomo kasa :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

planuję się przeprowadzić do Warszawy, w związku z tym szukam wstępnie tam pracy:

 

Moje doświadczenie

- od 4 lat z-ca kierownika magazynów,

- od 6 miesięcy kier magazynów

- b. dużo szkoleń stricte logistycznych,

- zarządzanie personelem (ok 30 os)

- prowadzenie inwestycji

Firma meblarska

ukończony licencjat z ekonomii 2011

2 sem studia magisterskie logostyka

 

Gdyby ktoś słyszał o czymś podobnym warszawa + okolice prosze o PW

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam pracy do końca września z 10 dniową przerwą w lipcu (wakacje już dawno zaklepane niestety były i teraz nie mogę ich odwołać).

 

Najlepiej coś z okolic Torunia, ale mogę również zająć się stworzeniem i prowadzeniem fanpage jakiejś firmy, salonu.

 

CV mogę podesłać na priv :)

Edytowane przez Jachu93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilkunastoletnie doświadczenie jako grafik komputerowy/dtp (Adobe i Quark) w studiach graficznych, agencjach reklamowych, wykształcenie poligraficzne. Nadal szukam roboty w Warszawie, ew. okolicach...

Małym środowiskiem IT też się zaopiekuje przy okazji, jeśli trzeba...

Fotki też jakieś zrobię, jeśli trzeba :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Wawy (komputerowiec) wstawiłby dysk twardy do komputera stacjonarnego i skonfigurował system pod dysk? Koniecznie na miejscu, tzn. na Zaciszu. Komputer chodzi pod Linuksem, jest też zainstalowany jakiś Windows, nieużywany, ale powinien zostać. Proszę PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam pracy :)

-technik architektury krajobrazu bardzo zdolny ;) (prosze nie zwracac uwagi na awatar).

-Angielski komunikatywny.

-Prawo Jazdy kat.B

-Ogólnie mówiąc to szukam stałej pracy na pełen etat/ ew.może być dorywcza

-Jako: sprzedawca, doradca itp.

-Interesuje mnie też staż.

-Obszar Krakowa.

 

Jak ktos ma jakies info to pw.

Edytowane przez kita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...