Skocz do zawartości

Gdzie zjeść?


Durbos

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, szukam miejsc godnych polecenia w Wiśle i okolicach. Będę tu z rodzinką tydzień, a jeść coś przecież trzeba. A może jest też gdzieś w okolicy pub pokazujący mecze w C+ lub Skysporcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Durbos, wszystko zależy na co będziecie mieć apetyt . Wiadomo , że w Wiśle jest mnóstwo knajpek serwujących dania z wszelkich stron świata . Można też zjeść w bardzo eleganckich warunkach np w Gołebiewskim w restauracji "zielonej" . Ale wydaje mi się , że musisz spróbować tutejszych specjałów , więc zapraszam do mojej ulubionej Ondraszkowej Izby przy ulicy 1 maja ( od razu idźcie na piętro ). Takiej kwaśnicy i dziczyzny wszelakiej nigdzie nie zjesz ... palce lizać . Warto też podjechać do Ochodzity w Koniakowie i do Gospody Polskiej w Szczyrku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako częsty bywalec w Wiśle zawsze jadam w Ondraszkowej Izbie.Zarcie niezłe,szybka obsługa,fajne kelnerki.Może niezbyt imponujące dojście w tej chwili do lokalu,ale z czystym sumieniem polecam.Niezła jest też U Olimpijczyka/koło Gołębiowskiego/.Kiedyś fajna była Bavaria,ale od 2 lat niestety to już nie to.Niezła winiarnia na Kopydle-U Karola,nie wiem ,jak aktualnie,bo 2 lata tam nie byłem.Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...