Skocz do zawartości

15.03.2009 - 4race & rallyevents zimowe CSP zmiana termi


4race

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich,

Niestety z przyczyn od nas niezależnych poraz kolejny musimy przełożyć termin upalania na 15 marca 2009 to również niedziela. Jest to już data na 100% pewna i potwierdzona.

W niedzielę 15 marca na torze w Centrum szkolenia Policji w Legionowie organizujemy upalanie o puchar "Policji". Jest to jedyny wolny termin.Tor w Legionowie zostanie przez nas dodatkowo zmodyfikowany poprzez szykany które usatwimy po to aby bylo trudniej :) Jeździmy od 10 do 16. Aby urozmaicić upalanie próbę w połowie dnia tj. koło 13-ej przestawimy w drugą stronę. Osoby które nie znają obiektu infomujemy, że jest to tor odwzorowujacy naturalne warunki jakie panują na naszych drogach (poza koleinami)czyli są górki, zakręty z partiami szybszymi i wolniejszymi. Tor ma około 1 kilometra długości więc jako jeden przejazd czasowy proponujemy przejechanie 3 pętli na raz co da około 3 kilometrów próby sportowej. Dla każdego uczestnika zapewniamy pyszny obiad z dwóch dań w restauracji na terenie CSP. Dla najlepszych puchary i dyplomy. Koszt 300 pln. Ilość aut ograniczona do 15 sztuk! Potwierdzeniem udziału jest uiszczenie zaliczki na konto które zostanie podane zainteresowanym osobom poprzez pw lub mail. Kibice free :mrgreen: Warunkiem jest wcześniejsze zgłoszenie imienne do organizatorów celem zgłoszenia na na teren Centrum Szkolenia. Osoby towarzyszące które są zainteresowane konsumpcją obiadu w restauracji podczas imprezy - 50 pln i również należy wcześniej to do nas zgłosić celem zamówienia zestawu obiadowego. Dla chętnych osób jazdy szkoleniowe prowadził będzie Rafał Rulski. Może uda się zaprezentować NINE 555 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam jezdzi i szkoli sie policja.wiec jak jest snieg to i tak odsniezaja.tor jest szybki ale i nie tak bezpieczny jak lotnisko.przegniesz pałe i lecisz w brzózki dlatego w miejscach newralgicznych dajemy szykany.ale jest to juz fajna próba typowego oesu

 

[ Dodano: Wto Lut 17, 2009 4:10 pm ]

1. m.wrc - jeszcze nie wiem czym ale będę :mrgreen:

2. michalek - WRX Wagon

3.maciek longota - pug RC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kolce mozna ?

a Ty co? Jeż? :mrgreen:

Chętnie bym przyjechał na 4 takich jeżach :) Leżą mi w piwnicy od zeszłego roku smutne, zapomniane :sad:

 

Panowie, co dalej z ta impreza ? Juz czwartek a tu zadnego konkretu, maila, PW ? Nawet nr konta gdzie wplacac kase nie dostalem a to juz zly znak... co z moim pytaniem o opony, jakis plan imprezy itd itp ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrace swoje 2 grosze, ...300PLN jest dla mnie mentalnie nie do przeskoczenia i obawiam sie, ze nie tylko dla mnie :) Dlaczego mentalnie? Bo to jest koszt dojazdu na Mazury, noclegu i powrotu - a więc 2 dni smigania po ichniejszych szutrach.

Czy nie mozna zrezygnowac z pysznego dwudaniowego domowego obiadku, pucharow, dyplomow itp i obnizyc koszty? OK, moze to jest koncepcja dla co bardziej wypchanych portfeli i nie jestem w tym "targecie"...

Dlatego tym razem jade na Mazury...

 

piter_s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym pojechał.

 

szczerze, to mam nadzieję, że śniegu nie będzie, bo moje zimówki (resztki) już wyrzuciłem.

mam teraz założone Toyo R888, a one na śniegu to się trzymają mniej optymalnie... :wink:

 

w skrajnym wypadku kupię zimówki (znów). niech tam. :mrgreen:

 

ps. żeby uprzedzić pytania: bliźniaki jeszcze siedzą w brzuchu :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...