Skocz do zawartości

**13 lutego(PIĄTEK) III TJS tor KIELCE-przeniesiony z 9.02.


FITNES

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy nadzieję,że każdy się po raz kolejny czegoś nauczył.Adam. szkoda,że nie mogłeś przyjechać,bo las był cuuudny.Mam nadzieję,że następnym razem sam zobaczysz warunki zimowe na torze w Kielcach (szczególnie na odcinku leśnym) :wink:

Widać ogromne postępy tych,którzy już przyjeżdżają od jakiegoś czasu jak również tych,którzy są np drugi raz.Tak trzymać :!:

Kwapcio23 - szacunek,naprawdę kawał dobrej roboty :idea:

 

[ Dodano: Sob Lut 14, 2009 1:00 am ]

PS. Chyba jeszcze długo będę do tego wracał myślami.Było super!

 

No to przybywaj na treningi,zobaczymy co Twój sprzęt potrafi :mrgreen::mrgreen:

Jak przejazd Fitnes'a przeżyje to dobry wóz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 144
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No dobra robota to moze dopiero bedzie, to co tam jest na stronce to tylko zapowiedź. :cool:

A ja powiem tylko tyle, że jak bede miał możliwość polatać kiedyś z Wami jakimś klamotem to mam nadzieje, że Fitnes nadal będzie tak fajnie wykładał technikę jazdy, bo na prawde fajnie się tego słuchało tam na początku i myśle, że jak ktoś chce to dużo z tego wyniesie! Nie takie tam paplanie, tylko zrozumiale po ludzku tłumaczysz, nawet ja coś z tego czaje, a co dopiero ktoś kto za chwile wsiada w samochód i zaczyna te wskazówki stosować. respect! Ogólnie patrząc z boku to tak jak Waszce mówiłem fajnie to wygląda i na prawdę miły klimacik! :grin:

Waszki Impreza w leśnym... Czułem w tyłku jak to przyspieszało!!! :smile: :grin: Zamawiam prawy fotel na suchym asfalcie i też po leśnym :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje, że Fitnes nadal będzie tak fajnie wykładał technikę jazdy, bo na prawde fajnie się tego słuchało tam na początku i myśle, że jak ktoś chce to dużo z tego wyniesie! Nie takie tam paplanie, tylko zrozumiale po ludzku tłumaczysz, nawet ja coś z tego czaje, a co dopiero ktoś kto za chwile wsiada w samochód i zaczyna te wskazówki stosować. respect! Ogólnie patrząc z boku to tak jak Waszce mówiłem fajnie to wygląda i na prawdę miły klimacik! :grin:

 

No o to nam chodziło - trening,w bezpiecznym miejscu,miłej atmosferze,z ludźmi,których łączy ta sama pasja.

Cały czas powoli do przodu,uczymy się jak organizować takie imprezy,aby to miało sens i przynosiło jakieś efekty.Amatorsko to może wygląda,ale najważniejsze,że działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj jak to czytam powiem krótko chodzby skały srały, mozecie z góry zapisac mnie na nastepny wyjazd, prosze oczywiscie wczesniej info :). Pozdrawiam i zazdroszcze chopaki ale mieliscie super warunki :mrgreen::) żal.. mi tylko na pocieszenie zostala zatakowac parking kolo krakowskiej ikei :D a auto dalej na podnosniku.. :/ ble.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima na całego, doskonałe warunki do nauki na ślisssskim.

Pozdrowienia dla wszystkich obecnych :grin:

 

Waszka, FITNES - gratki za udaną imprezę i kolejne doświadczenia.

Waszka - dzięki za długie głębokie slajdy. Dołączam się do propozycji Bartezza - dobrze by było usunąć wszystkie kosze,

jeśli jeden mocno przyciąga to co powiedzieć o grupce koszy przy wjeździe na tor? :grin:

 

Bartezz - a może być Evo? :razz: :wink: :mrgreen:

 

Zamawiam prawy fotel na suchym asfalcie i też po leśnym

 

Kwapcio - jesteś pewny? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !

Dziękujemy wszystkim za DOBRĄ impreze... :grin: :mrgreen:

Wymarzłem sie jak cholera,ale chciałem jak najlepiej dla Was i jak najwięcaj dać od siebie.Mam nadzieje,że chociaż troszkę sie udało.Staraliśmy się wam przekazać jak najwięcej i dobrze zorganizować jazde.

Kwapcio,dzięki i szacunek i czekamy na foto i filmy. :mrgreen: Dziękuję za pochlepne opinie.

Wszystkim dziękuje za miłą atmosfere,a przede wszystkim za cierpliwość , zgranie , porządek ,profesjonalne podejcie do treningu i ZDYSCYPLINOWANIE . :grin:

Miło było poznac Łosia i ekipe,choć nie było czasu na chwile długiej rozmowy i relaksu.

Milo było zobaczyć ,jak rozwijaja sie w oczach Wasze umiejętności i że nasza praca i poświęcenie nie idzie na marne. :mrgreen::mrgreen:

Miło było spotkać już stałych kolegów na TJSach i cieszymy się,że możemy razem trenować,trochę sie powygłupiać i rozwijać pod względem prowadzenia naszych maszyn.

Owal trenujemy nast razem ale po asfalcie,ale jak bedzie slisko ,to jeszcze po śliskikm :mrgreen:

 

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i jak oczywiście chcecie , to będziemy dalej robić dla NAS wszystkich treningo-spotkania ( z domieszką upalania ) :shock: :mrgreen::mrgreen: :shock:

 

Pozdrawiam FITNES (ten ,co nie umie ) i WASZKA (ten ,co jest szybki ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://vimeo.com/3214256

 

Jest kilka drobnych błędów, które w wolnej chwili może poprawię, ale ogólnie taki gniot powstał :razz:

 

Teraz dopiero zobaczyłem, że Forester sięnie załapał, ale na fotkach będzie na pewno :wink:

 

[ Dodano: Sob Lut 14, 2009 10:54 pm ]

I fotki daję:

http://galerie.srmm.com.pl/tjs/index.html

 

Najfajniejsze ujęcia i jakościowo i w sensie akcji beda jednak w gazetce ktorej adresu juz nie bede podawal bo w koncu bana dostane :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pomyśleć że też tam miałem z Wami być :sad:

Takie warunki mnie ominęły :evil: Byłaby okazja pośmigać po śliskim pod okiem " tych co ogarniają " :cool: i nauczenie się kilku potrzebnych rzeczy :mrgreen: a tak to pozostaje tylko oglądanie zdjęc i filmów i ślizganie się po parkingach. :twisted:

Mam nadzieję że jednak coś się uda zmontować przed 30.03

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na youtube strzelam focha ogólnie ostatnio, bo co tam dam to mi wycinają dzwiek za to ze niby prawa autorskie bleble, chyba mnie wpisali na jakas swoja czarna liste i tak już mam banda frajerów! Ale zapodam teraz moze mi nie wytną :roll:

Co do gazetki to w moim podpisie jest link, 28 lutego będzie trzeci numer, trzeba go sobie sciagnac (na razie niestety dajemy na rapidy sendspacey itp, ale wszystko przyjdzie z czasem) teraz są pierwsze dwa numery, jest tam min. o kieleckich SuperOESach.

 

Co do fotek o które mnie prosicie na priv, to wyślę może wieczorem, może jutro jak bede miał chwile i Internet w akademiku, bo przy tych war. pogodowych moze go nie byc :razz:

Pozdrawiam i do następnego razu! ;)

 

[ Dodano: Nie Lut 15, 2009 1:36 pm ]

Na razie jest ok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Wielkie dzięki za fajną imprezę. :wink: Wyjeździłem się za wszystkie czasy, szczególnie, że pogoda była jak na zamówienie. :wink: Rewelacja. :mrgreen:

 

Waszka i Fitnes - dzięki za organizację.

Kwapcio23 - dzięki za zdjęcia i video. Zobacz moje PW.

 

Byłem na TJS pierwszy raz i niestety potwierdziło się, że z ogarnianiem kierownicy nie jest dobrze. :sad: Ale za to świetnie się bawiłem w doborowym towarzystwie. :mrgreen: No i mam wrażenie, że czegoś się jednak nauczyłem. Także idzie to co prawda powoli ale jednak do przodu. :cool:

 

Niestety mam na TJS trochę daleko ale jeśli znajdzie się miejsce piszę się na następny raz.

 

Dziękuję za mile spędzony dzień i pozdrawiam. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Wielkie dzięki za fajną imprezę. :wink: Wyjeździłem się za wszystkie czasy, szczególnie, że pogoda była jak na zamówienie. :wink: Rewelacja. :mrgreen:

 

Waszka i Fitnes - dzięki za organizację.

Kwapcio23 - dzięki za zdjęcia i video. Zobacz moje PW.

 

Byłem na TJS pierwszy raz i niestety potwierdziło się, że z ogarnianiem kierownicy nie jest dobrze. :sad: Ale za to świetnie się bawiłem w doborowym towarzystwie. :mrgreen: No i mam wrażenie, że czegoś się jednak nauczyłem. Także idzie to co prawda powoli ale jednak do przodu. :cool:

 

Niestety mam na TJS trochę daleko ale jeśli znajdzie się miejsce piszę się na następny raz.

 

Dziękuję za mile spędzony dzień i pozdrawiam. :mrgreen:

 

My dziękujemy ,że byłeś i że chcesz być.....zobaczysz na suchym co się będzie działo....nie mówiąc jak siądziesz na prawy lub lewy z którymś z nas lub w "naszym"którymś "wariocie" (czyt.aucie) :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczysz na suchym co się będzie działo....

 

Fitnes, w piątek na śniegu, to chociaż się łudziłem, że mogę jeszcze Justy powalczyć z GT, Sti lub Evo. Jak przyjdzie suche, to moje szanse spadają do zera. Co oczywiście nie znaczy, że Was nie odwiedzę. :mrgreen:

 

nie mówiąc jak siądziesz na prawy lub lewy z którymś z nas lub w "naszym"którymś "wariocie" (czyt.aucie) :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

I na to liczę. :mrgreen: Tym razem miałem okazję jechać na prawym u Waszki w lesie. No cóż, zapamiętam sobie tą jazdę na długo. :twisted: Dzięki Waszka, jazda była super. :wink: I do tego jeszcze na łysych oponach. Strach pomyśleć, co by było gdybyś miał dobre opony. :cool:

 

Fitnes, następnym razem liczę na jakąś dłuższą przejażdżkę z Tobą. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyglądałem się trochę miśkom. Nawet jak jeżdżą lepiej to nie mają tego klimatu co subarak GC/GD , bo o lanosie nie mówię. Ten bulgot... Więc jeśli mam mieć subaru to będę wierny.

Może jak siądę na prawy tozmienię zdanie.

 

 

PS . FITNES - TEACH ME !!! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...