Skocz do zawartości

**13 lutego(PIĄTEK) III TJS tor KIELCE-przeniesiony z 9.02.


FITNES

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 144
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak to bedzie wyglądało od strony organizacyjnej?

Jeździmy w grupach? Po wytyczonej trasie czy po całym torze, etc...

Sorki za banalne pytanie, ale nigdy ie byłem na TJSie :roll:

 

Jeździmy po wytyczonej trasie.Będzie chyba coś nowego ale o tym jutro :smile:

Jeśli będzie las,to tylko z ustawionymi szykanami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie...Myślimy zrobić odcinek treningowy dla jednej grupy na owalu z małym kartingiem,a dla reszty normalną próbe czasową taka techniczną, z nawrotem przy wjezdzie do lasy(rondo z oponami)...ale to szczegóły ustalimy jutro i poda Grześ,ale to jeszcze zależy od warunków pogodowych...

Wjazd do lasu może będzie ,ale tylko z którymś z nas ,żeby wyeliminować niepotrzebne niebezpieczeństwo. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy któryś z Was mógłby sobie zarezerwować czas do mnie na prawy (a może i lewy). :?: Po pierwsze będę pierwszy raz w Kielcach, a po drugie zupełnie nowym dla mnie samochodem. Dodając do tego słabość kierownika, prosiłbym o jakieś praktyczne wskazówki.

 

Ps. W Wa-wie wróciła zima, także ja będę na zimówkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chorobą się prawie uporałem, a tu dzisiaj podczas testu przed wyjazdem rozsypał się tylny przegub i nici z wyjazdu.

Tak bardzo chciałem być a tu same przeciwności losu, na początku tygodnia chroba i jak już żone przekonałem , że jestem już zdrowy to auto padło...

Dobrej zabawy i owocnego szkolenia dla Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy przegub jak coś.....niemożliwe,że padło....dobry wóz to przecież.

ukruszyło się kawałek ( nie wiem jak to się nazywa fachowo) tego wianuszka co trzyma kulki ,

Dzieki Fitnes za info , ale kupiłm już kompletną półoś ( też z Mielca) na obie strony na wszelki wypadek i dzisiaj bedzie zamontowana

Strasznie żałuję mojej nieobecności bo pogoda superowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello!

Pogoda dała rade, kierowcy dawali rade, samochody dawały rade, źle nie było:] Dzięki jeszcze raz dla tych, którzy moje dupsko pozwolili posadzić na prawym, z fotkami troche kaszana bo śnieg jest dosłownie na każdym zdjęciu.. I to nie chodzi o to, że na ziemi, tylko zacinające płatki śniegu, także trzebaby to ręcznie z każdego zdjęcia wycinać :???: :???: :???:

Trzy fotki poglądowe dla tych których nie bylo http://picasaweb.google.pl/michalkwapis ... 6733867122

Więcej dam jak troche sie z nimi pozbieram. Ogólnie to się nie nastawiajcie na rewelacje, bo takowej niestety nie będzie... :roll:

Pozdro!

 

Poza tym http://srmm.com.pl/ Pisze co i jak :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak zwykle milo i przyjemnie ... powrót trochę gorzej ... 40km/h ( zima zaskoczyła drogowców )

Atmosfera za każdym razem coraz lepsza :), az milo sie wybrać i spotkać ze stalą paczka ludzi + poznać nowych. Śniegu po pachy - szczególnie pod koniec.

Dzięki składam organizatorom jak i Bartezowi i Gregorowi za wspólne "ocenianie" sie nawzajem ;p

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem,że pogoda zamówiona :grin: Głupi to ma szczęście :mrgreen:

 

Jakieś znajomości niezłe musisz mieć bo pogodę zamówiłeś jak trzeba :wink:

 

Super się śmigało! Lodówka daje rade chyba lepiej niż jej kierowca :grin: Ale pojeździmy zobaczymy.

Dzięki dla Waszki i Fitnesa za super organizację i super naukę.

Wszystkim dzięki za atmosferę :!:

 

Do następnego razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka fotek z dzisiaj (na pierwszym planie snieg :mrgreen: )

http://picasaweb.google.pl/bartezz78/Tjs13022009# nie ktore foty jak sie szybko przewija to prawie jak film :razz:

pozdro dla organizatorow za ogarnicie trzech grup, fajnie sie to rozlozylo i nie trzeba bylo dlugo czekac na kolejny przejazd.

 

Baksik do zoba na nastepnym :wink:

Czakos czekam na moment jak przyjedziesz subarą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się: Dzięki Wielkie dla organizatorów, czyli Waszki i Fitnesa! Nie zdążyłem się pożegnać bo musiałem już zmykać...

 

Fitness - dzięki za wskazówki - jeszcze dużo nauki mnie czeka :razz:

Waszka - dzięki za możliwość poprowadzenia Twojego potwora :mrgreen: prawdziwa przyjemność, choć było blisko na koniec :mrgreen:

 

Do zobaczenia wszystkim następnym razem!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadęc na Miedzianą wiedziałem,że na tor nie wiadę bo jest komplet.Ale,że miałem czas to wziąłem kumpla ,aparat ,kamerę i pojechałem.

Na miejscu czekała mnie mega niespodzianka bo tak jak kiedyś Waszka zaproponował wziął mnie na prawy fotel.Przyznam ,że wypękałem. Niby też mam GT-ka ale ta jazda diametralnie się różniła. Prawdę mówiąc do tej pory nie bardzo rozumiem co się z autem działo i dlaczego nie spotkaliśmy bandy. Podobnież to nie sprawa opon. W tym warunkach moc chyba też nie była kluczowa. Pocieszać się,że napęd się różni ??? Chyba trzeba trochę pojeździć ...

Miło było spotkać Fitnesa.Szybciej się spotkaliśmy niż się wydawało z forum,że to będzie możliwe.

 

PS. Chyba jeszcze długo będę do tego wracał myślami.Było super!

PS2. Ekipa 4T była z Wawy czy z Katowic boobiecałem im foty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...