Skocz do zawartości

4. Impreza & Evo Rally Sprint


GD GT

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 263
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

bryku jaki rodzaj zegara masz wstawiony w daszku od strony pilota .... Cały czas paliła sie czerwona lampka ..???

 

Felix patrz i podziwiaj przejazd, a na lampki to w Boże Narodzenie bedziesz patrzył :mrgreen:

 

zegary są defi, a palą sie dlatego że piki są źle poustawiane np doładowanie pali się od 1.1 bara a egt od 850 stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie są wyniki .... :neutral:

Felix, jak jeszcze nie obczaiłeś wyników to są tutaj: kliken machen

Kierownik Brykowozu dał radę, nawet bardzo i do tego podczas pierwszego startu na tym obiekcie, szacun :twisted: Generalnie impreza super poza małymi wpadkami organizacyjnymi, fajnie było poznać kilka osób z forum (m.in pozdro dla Tomasz555 i Premo z białej RA i gratuluję wyniku :wink: )

W niedzielę ma być relacja na : wyscigigorskie.pl :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem cos i ja.

Impreza była rewelacyjna . Należy się ogromny szacun organizatorom, włozyli duzo wysiłku i pracy ale efektu nie można sie powstydzić.

Ze swojego występu też jestem bardzo zadowolony. A najbardziej zadowolony jestem z tego, że skorzystałem z oferty pilotażu złożonej przez krzysiek555. Umysłowy odwalił większość dobrej roboty jeśli chodzi o naszą załoge.

Ja tylko jechałem. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba tyczy się większości naszych pilotów - panowie szacun i podziękowania. Zwykle się nie docenia roli pilota, na początku myślałem, że trasa jest na tyle łatwa, że mógłbym pojechać sam ale po 100m już wiedziałem że nie bardzo.

Sorki dla Tomka że dostał butelką na 4 przejeździe ale coś mi padło pod gaz a musiałem cisnąć dno :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryku, bardzo dobry przejazd :idea: No i wynik super. Pierwsza Impreza w generalce. O czymś to świadczy :cool: I Ty niby jeździć nie umiesz :wink:

 

Tym samym cieszę się, że zniknąłeś z mojej klasy na Cynie :mrgreen: :wink:

 

A autka powiem szczerze - zazdroszczę :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryku, bardzo dobry przejazd :idea: No i wynik super. Pierwsza Impreza w generalce. O czymś to świadczy :cool: I Ty niby jeździć nie umiesz :wink:

 

Tym samym cieszę się, że zniknąłeś z mojej klasy na Cynie :mrgreen: :wink:

 

A autka powiem szczerze - zazdroszczę :oops:

 

Pablonas g-teka jeszcze nie sprzedałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzysiek555, również miło było poznać :)

 

Czy to Ciebie widziałem kilka razy na sprintach w Tychach fioletową Corollą ?? :) Tak patrzę na avatar i wygląda znajomo :)

Tak, od czasu do czasu zdarza mi sie też tam startnąć tym samym potworem co w avatarze :razz:

Bryku, zaś tak nie słodź, ale polecam sie na przyszłość :mrgreen:

Premo, gdybyś startował tam wcześniej z kilkanaście razy to można by się przymierzyć do pojechania samemu, jednak dla kogoś, kto toru nie zna z praktyki, albo zna słabo pilot raczej wskazany. Było kilka miejsc tym razem w których ciężko byłoby ustawić auto bez pomocy z prawej (u Ciebie z lewej) strony. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze tak z głupiej ciekawości ... Moje auto czyli GT z silnikiem STI w ktorej klasie by jechało. GT wrx PRO czy Evo/STI Pro ??????

 

Myślę, że wszystko zależey od Ciebie i gdzie byś się zgłosił. W której klasie byś nie pojechał to w każdej masz przewagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...