Skocz do zawartości

4. Impreza & Evo Rally Sprint


GD GT

Rekomendowane odpowiedzi

Znamy datę czwartego Impreza & Evo Rally Sprintu - 05.09. - piąty września, sobota.

 

Tor testowy Fiata w Tychach (woj. śląskie).

 

Zachęcam do uwzględnienia tej daty we wnioskach urlopowych i przede wszystkim w planach sportowych :)

 

W tym roku odbędzie się tylko jedna impreza. Postaramy się, żeby była maksymalnie dopracowana i atrakcyjna dla uczestników.

 

Szykujemy nowe próby i sporo niespodzianek, m.in. udział bardzo szybkich i znanych kierowców z zagranicy.

 

W sobotę po zawodach odbędzie się impreza klubowa dla uczestników oraz zaproszonych gości, połączona z wręczeniem nagród.

 

Już wkrótce więcej szczegółów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 263
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Trasa ciekawa dla zawodników i kibiców to podstawa tej imprezy :) Mam nadzieję, że będzie super-hiper ekstra pomyślana :) Mam nadzieje, że inna niż te, które do tej pory widywałem. :) I fajnie, że tylko jedna edycja :) - bo się robi mdło potem na widok Subaru i Evo ;):mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Helloł.

Wrzesień już z tuż tuż wiec ja może odświeżę temat.

 

Tak jak w zeszłorocznej edycji tak i w tym roku oferuję swoje 50 kg i doświadczenie dla kierownika, który będzie potrzebował pomocy z prawej strony.

Jestem w stanie wziąć pod opiekę 2 Subaraki a jeśli będzie większe zapotrzebowanie to mam kumpla również z doświadczeniem równie chętnego do pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helloł.

Wrzesień już z tuż tuż wiec ja może odświeżę temat.

 

Tak jak w zeszłorocznej edycji tak i w tym roku oferuję swoje 50 kg i doświadczenie dla kierownika, który będzie potrzebował pomocy z prawej strony.

Jestem w stanie wziąć pod opiekę 2 Subaraki a jeśli będzie większe zapotrzebowanie to mam kumpla również z doświadczeniem równie chętnego do pomocy.

 

:) Witaj Kasiu, czemu preferujesz tylko Subaru ? :(

Niektorzy maja Evo... :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym poscie jest bledna data, rallysprint odbedzie sie 06/09/2009

 

nagroda ciekawa w tym roku:

 

"Nagroda za zwycięstwo w klasyfikacji generalnej wynosi 10 000 zł. Może ją zdobyć zarówno zupełny debiutant jak i kierowca z wieloletnim stażem w rajdach. Niezależnie od kategorii samochodu czy doświadczenia. Na oponach dopuszczonych do ruchu drogowego albo rajdowych slickach. Warunek jest tylko jeden - musisz być najszybszy ze wszystkich..."

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym poscie jest bledna data, rallysprint odbedzie sie 06/09/2009

 

nagroda ciekawa w tym roku:

 

"Nagroda za zwycięstwo w klasyfikacji generalnej wynosi 10 000 zł. Może ją zdobyć zarówno zupełny debiutant jak i kierowca z wieloletnim stażem w rajdach. Niezależnie od kategorii samochodu czy doświadczenia. Na oponach dopuszczonych do ruchu drogowego albo rajdowych slickach. Warunek jest tylko jeden - musisz być najszybszy ze wszystkich..."

:cool:

 

.............to wygrałeś :mrgreen: ...........Szkoda,że nie moge... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Formularz wysłany :wink:

FYI wpisując numer prawa jazdy wpisujemy tylko cyfry bez znaczków //

Inaczej nie wchodzi.

 

A przy okazji już widzę lukę w przepisach wyścigowych slicków nie można ale nigdzie nie jest napisane , że rajdowych nie można :twisted:

 

W regulaminie raz jest napisane , że w klasie pro mozna opony sportowe, a raz ,że nie można ... może ktoś wyjaśnić :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...