Skocz do zawartości

Evo 2007, Impreza 2007 :D


marcel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Myslę, że u mnie nie przybrało to formy patologicznej. Zwłaszcza, ze zaposiadam samochód, który można nazwac samochodem.

 

To już wiesz, dlaczego to u mnie przybrało formę patologiczną :twisted:. Ja się, biedaczysko, musiałem męczyć w jakichś mini cooperach, smartach roadsterach, mercach wszelkich klas; co tydzień - inny... :roll:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleście sobie chłopaki dali do wiwatu.

Ciężko macie oba dwa.

 

 

A co ja mam powiedzieć?

 

Na przejażdżkę WRXem muszę czekać do piątku, aż vert odbierze, a STI to do lipca (bo kolega Przemeq się śpieszył na body building), więc tylko Arno mą nadzieją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nic nie mówie ale moim, co prawda dwóchlitrowym jedynie wryksem przejechac sie zawsze możesz. Ale ja wiem, że prawdziwy meszczyzna do dwólitry nawet nie podchodzi.

 

Po wycięciu półlytry mnie z nóg zwalają. O dwóch lytrach to tylko pomarzyć mogę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo pedaly jestescie co to tylko rozowe winko pija.

Arnusia 2 litrowka to ryksza.

moja 2,5l czeka na Gala jezdzca wspanialego.juz doczekac sie nie moze :mrgreen:

arnusiu oddaj zonie te swe cudo i wez se merca wozi dupe tam przynajmniej audio jest w deche :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gal, na tyle dobre że nie dają jeździć takim gówniarzom jak ja więc są rozsądni ;-)

 

Powiem Ci szczerze, że byłem zaskoczony stanowczością w postawie ubezpieczyciela :roll:.

 

Chociaż miało to i swoje dobre strony: moja eks w wieku lat 21 jeździ cholernie szybko, ale niestety bez głowy (typowy syndrom młodego kierowcy, który nie miał jeszcze poważniejszego dzwona) i dzięki temu zamiast tłumaczyć jej, dlaczego nie wsiądzie za kierownik do DD rozwiązywałem sprawę chirurgicznym cięciem w postaci informacji, że w przypadku rozwalenia fury będzie miała okazję naprawić ją z własnej kieszeni (= kieszeni rodziców). Działało 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci szczerze, że byłem zaskoczony stanowczością w postawie ubezpieczyciela .

 

A ja nie - przywykłem. Większośc mooich znajomych nie kojarzy ile mam lat i zapomina wspomnieć że nie mam ubezpieczenia, zwykle dowiaduje się po fakcie. Z resztą na swoje auto raz dostałem ubezpieczenie na którym nie mogłem jeździć.

 

Chociaż miało to i swoje dobre strony: moja eks w wieku lat 21 jeździ cholernie szybko, ale niestety bez głowy (typowy syndrom młodego kierowcy, który nie miał jeszcze poważniejszego dzwona) i dzięki temu zamiast tłumaczyć jej, dlaczego nie wsiądzie za kierownik do DD rozwiązywałem sprawę chirurgicznym cięciem w postaci informacji, że w przypadku rozwalenia fury będzie miała okazję naprawić ją z własnej kieszeni (= kieszeni rodziców). Działało .

 

Wygodne. Swoją drogą pamiętasz wiek wszystkich? - niezła pamięć :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygodne. Swoją drogą pamiętasz wiek wszystkich? - niezła pamięć :lol:

 

Yyyy... aż tak dobrze nie jest. DD mam dokładnie od 5 miesięcy. Poza tym te 21 to była wartość przybliżona, oszacowana na podstawie roku studiów rzeczonej eks :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta impreza "powstala" w studiu graficznym auto expressu, czy to cos, czego mozemy sie spodziewac. ma ktos lepsze zdjecia, jakies informacje o tym modelu?

 

Jak wspominałem, autoexpressowe premiery to w dużej większości przypadków wytwór wyobraźni grafików tego pisma :twisted:.

 

Dopóki nie pojawi się pierwsze zdjęcie egzemplarza wystawowego, nawet tzw. concepta, dopóty wszystkie inne wizualizacje będą tylko spekulacjami, które w znacznym stopniu mogą odbiegać od prawdziwej wizji subaru.

 

Byłbym szczególnie ostrożny głównie dlatego, że w samochodzie wystarczy czasem detal, taki jak inaczej poprowadzona linia na karoserii, troszkę inne reflektory, inny grill (hi hi - MY'06 się kłania :twisted:) i już samochód kompletnie zmienia oblicze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...