Jump to content

Czy wahacze GT vs Sport są takie same?

STACHU
 Share

Recommended Posts

Dzięki za info ;)

Pytam, bo np w Audi mocniejsze modele miały grubsze wahacze...

Pyt nr 2: Jak mocowane są stabilizatory tylne? Do czego mocowane są łączniki, do wahaczy? Może jakieś fotki ktoś by miał...

Pyt nr 2: Jak mocowane są stabilizatory tylne? Do czego mocowane są łączniki, do wahaczy? Może jakieś fotki ktoś by miał...
Stachu masz GT99 z tego co widzę - nie możesz się schylić i spojrzeć? Wszystko widać jak na dłoni. Masz z tyłu jeden stabilizator łączący się po bokach z łącznikami stabilizatora - zerknij sobie na aucie.

1. Nie mam teraz auta pod ręką niestety

2. Okazało się, że nie miałem tylnego stabilizatora... :roll:

Stąd moje pytanie o to do czego przykręcone są łączniki stabilizatora bo jak byłem pod autem nie mogłem się dopatrzeć

EDIT: Już mam, a fotka dla potomności:

AA0278-1-oncar-lrg.jpg

Pytanie nieco inaczej: czy były wahacze bez otworów na łączniki stabilizatora?
Może w jakimś GL ale na pewno nie w GT.

panowie rozgraniczcie o jakich wachaczach mowa!!!!

przednie GL -> gt to samo

tylnie inne !! roznica polega na mocowaniu stabilizatora GT ma GL nie ma stabilizatora tylniego !!

Jak chcesz takowy posiadac musisz zdobyc stabilizator laczniki i mocowanie do budy najlepiej takowe mocowanie kup nowe bo lubia gnic a cena niewielka!!

wszystkie otwory montarzow sa w ramie tylko wkrecic:))

A wersja Sport to nic innego jak GL z dokladkami...

Czyli reasumujac wachacze GT podejda do Gl ale juz wachacze GL nie podejda do GT!!!

Jak chcesz takowy posiadac musisz zdobyc stabilizator laczniki i mocowanie do budy najlepiej takowe mocowanie kup nowe bo lubia gnic a cena niewielka!!

wszystkie otwory montarzow sa w ramie tylko wkrecic:))

W takim razie łączniki są mocowane do budy, czy do wahaczy tylnych?

Okazało się, że mam tylne wahacze z GL-a w takim razie- czy dobrze rozumiem, że chcąc mieć stabilizator z tyłu muszę założyć GT-kowe wahacze?

STACHU SORKI teraz czytam twoja wiadomosc na gg do 1.1.08 nie ma mnie ...

Wiec sam stabilizator mocowany jest do budy 2 blaszkami z guma, łącznik mocowany jest stabilizator-> wachacz , ale wachacze z GL nie maja do łaczników mocowania (takich blaszek)

Zeby to spasowac potrzebujesz 2 (dolne tylnie) wachacze z GT. Jak juz to masz to 1godz roboty, zakladajac ze odkrecisz srobe skrecajaca wachacze z zwrotnicą.....a to juz mision inposible:PPP