Skocz do zawartości

OBK - tylny szyberdach i serwis w Trójmieście


stasio

Rekomendowane odpowiedzi

Od dwóch tygodni mam OBK MY'01 - kupionego bardzo spontanicznie :) Tyle dobrych wiadomości, a teraz problemy...

 

1. Jaki warsztat w Trójmieście byście polecali? Wiem o ASO Zdanowicza na Grunwaldzkiej (generalnie nie najlepsze opinie zbiera) i Auto-Geo w Gdyni na Wielkopolskiej (poprzedni właściciel tam serwisował, z tego, co widzę tutaj, to niektórzy chwalą, niektórzy wręcz przeciwnie). Czy są jeszcze jakieś warsztaty, gdzie w razie problemów warto zajechać?

 

2. To taki detal, ale dzieci mnie o to męczą :) OBK ma podwójny szyberdach. Czy podsufitkę pod tylnym szyberdachem można odsunąć do tyłu bez otwierania całego szyberdachu? Z instrukcji do Legasia wynika, że można - wystarczy przesunąć ją do tyłu. U mnie coś nie chce iść - to znaczy podsufitka przesuwa się do tyłu tylko razem z górną szybą. A jak jest u Was? Próbować przesunąć na siłę, czy to tak ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stasio, odp.1 - a koniecznie musi być ASO?

odp.2 - nic na siłę bo mozna tylko bardziej popsuć. Można by zdjąć podsufitkę zobaczyć jak to wygląda - może się coś przycięło. Roboty niewiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w OBKu duży szyberdach i podsufitka odsuwa się sama podczas zmiany świateł (jak ruszam z pierwszej linii :twisted: :wink: ),

na siłę bym nie próbowała, powinien się chyba lekko otwierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apal,

 

no to troche przegielas. Mi sie nic nie przesuwa a ruszam czesto gwaltownie. No nie raz sie przesunelo do przodu i pourywalo ograniczniki (jest to mozliwe jak szybedach jest postawiony i zaslona odciagnieta do tylu i hamowanie awaryjne). Cale szczescie ze bylo na gwarancji :oops: . Teraz uwazam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cegła to by się przydała na pedał gazu :wink: :lol:
Eee tam cegła...w takim razie jak masz takie ceglane ciągoty sprzedawaj OBK i kupuj Imprezę :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy podsufitkę pod tylnym szyberdachem można odsunąć do tyłu bez otwierania całego szyberdachu?

Można. Przynajmnie w moim OBK H6 MY01 EU.

Ja mam w OBKu duży szyberdach i podsufitka odsuwa się sama podczas zmiany świateł (jak ruszam z pierwszej linii ),

Napewno masz cos popsutego. Tak napewno nie powinno być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...