Skocz do zawartości

Xbox 360


zarzyk

Rekomendowane odpowiedzi

Heller, a czy to Ty masz moje dawne auto? I jak, OK?

 

Sorry za OT.

Ja od 4 dni nie dotykam Xa, zeby znow nie stracic paru dni z zyciorysu ;), ale moglibysmy sprobowac cos "pyknac", w cos!

 

Ty to się szybko orientujesz. Gadaliśmy juz przecie o tym, że to Twoje byłe auto jest. Ale może pijany byłeś.

 

 

No ok.. nie ok.. no... wyszło trochę.. rzeczy po zakupie.. Robiony z 2 modeli tył z 2001 przód z 2010. Do tego tylna ośka jest ze Stara a zamiast misko olejowej jakis poddrutowany karton po mleku.. :mrgreen:

 

 

Wszystko jest OK :wink:

 

 

 

A żeby byłło śmieszniej to nad nami piszą - Roland od którego kupiłem gieteka, później sprzedałem Pumexowi, po czym kupiłem WRX który wcześniej był Jeda.

 

Cała rodzina w jednym miejscu, wątku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadaliśmy juz przecie o tym, że to Twoje byłe auto jest.

No wiem!

Ale może pijany byłeś.

A co ty mi tu imponujesz?! :twisted:

Nie bylem po prostu pewien!

Robiony z 2 modeli tył z 2001 przód z 2010

To juz musial Tomek wsadzic - ja bym tak auta nie oszpecil!

Cała rodzina w jednym miejscu

Pan z Waaaaamiiiii! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

odświeżam temat, bo coś ucichło. Może tak każdy wpisze nick na live i się jakoś poodnajdujemy tak jak ja z JED em. Jakiś meczyk w Pesa lub rajdzik w GRID'a???

Ostatnio mam dużo wolnego czasu wieczorem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem ostatnio u kolegi. Po 3-4 piwkach, odpalił XBOXa i zaczęliśmy grać w jakąś grę, w której naparza się całe hordy zombie :twisted:. Nie pamiętam tytułu. Grafika taka sobie, ale grywalność (przy podzielonym ekranie) niesamowita!!. Skończyliśmy grać o ...7 rano :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem ostatnio u kolegi. Po 3-4 piwkach, odpalił XBOXa i zaczęliśmy grać w jakąś grę, w której naparza się całe hordy zombie :twisted:. Nie pamiętam tytułu. Grafika taka sobie, ale grywalność (przy podzielonym ekranie) niesamowita!!. Skończyliśmy grać o ...7 rano :roll: :mrgreen:

 

Left 4 Dead? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wygrzebałem starocia o zombie. Nazywa się to Dead Rising (nie ma split screena, więc na pewno nie to) ale jest bardzo fajne. Zabijałem zombie za pomocą deski, kuli do kręgli, ławki, nożyc ogrodniczych, donicy z kwiatkiem i jeszcze czegoś tam, a to dopiero początek, gdyż zombie ubijać można wszystkim, co się znajdzie. A znaleźć można dużo, ponieważ ubija się w centrum handlowym :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...