Skocz do zawartości

Grupowy projekt felg forum.subaru


alunetik

Jaki rozmiar jest najlepszy do customowej felgi?  

87 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 254
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja mam pytanie - czy po zamówieniu minimalnej ilości, będzie można potem "domawiać" pojedyncze komplety, czy za każdym razem będzie konieczne to minimalne zamówienie? Przygotowanie do produkcji kosztuje zazwyczaj najwięcej, jak już będą mieli gotową "linię", to może niech jej nie wyrzucają, albo co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli można, to mała uwaga. Niech ramiona wychodzą z jednej płaszczyzny, ciągle rysujesz, tak jakby nakładające się na siebie dwie gwiazdy, co drugie ramię wychodzi z tyłu.

i jeszcze jakby się dało bardziej wygiąć ramiona, ładnymi łukami połączyć oś felgi z rantem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli można, to mała uwaga. Niech ramiona wychodzą z jednej płaszczyzny, ciągle rysujesz, tak jakby nakładające się na siebie dwie gwiazdy,

 

Zwróć uwagę, ze te ośmioramienne to właśnie dwie gwiazdy... To przesunięcie było celowe, żeby to właśnie wyraźnie pokazać :)

W sześcioramiennych są już w jednej linii. Może oprócz pierwszej, bo powstała szybko, jeszcze bez tej poprawki... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim projekcie są w jednej płaszczyźnie

no to trza je wygiąć teraz :razz:

no i jeszcze wersja 7, 8 9 i 10 ramienna. Co z tego że subaru ma 6 gwiazdek? niechby sobie FHI robiło felgi związane z logiem, forumowe wcale nie muszą takie być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem coś na wzór Speedline, typ raczej rajdowy, Subaru to nie jest asfaltowy kowboj ani dyskotekowy misiaczek ewiaczek tylko BOJOWNIK, i tak też ma wyglądać! Najepiej czarne, białe, złote i gun do wyboru, albo 2 lewe felgi na biało, a dwie prawe na czarno, w razie sparringu z radiowozem będzie zmyłka... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sabor: tak, to zupelnie oczywiste: Projekt zostaje opracowany i mamy do niego dostep non-stop. Bedzie mozliwosc zamawiania np. 1 sztuke. Bedzie tez mozliwosc dokupowania kolejnych kompletów np. dla nowych uzytkownikow forum.

 

Mi tez sie chyba podobaja 2 poziomy gwiazdy. Z drugiej strony, wersja "na równi" mawiecej charakteru rajdowego.

 

Za tydzien pogłosujemy o projektach.

 

Wiec im wiecej koncepcji, tym lepiej. Sabor swietnie projektuje, to moze poprostu podrzucajmy mu pomysly, a On (jesli nie ma nic przeciwko) bedzie spełniał nasze fantazje:) Ha hahaha, chyba nie tak miało to zabrzemiec:)

 

PZDR

 

Bodek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) to moze poprostu podrzucajmy mu pomysly, a On (jesli nie ma nic przeciwko) bedzie spełniał nasze fantazje:) Ha hahaha,

Ha hahaha, :mrgreen:

Troche sie boje... :razz:

Ale przeciez to nie musi byc takie modelowanie. Fajnie by bylo, gdyby pojawily sie jakies inne pomysly, zrobione nawet jakims corelem czy czymkolwiek...

Wychodze powoli z gorączki, więc nie obiecuję, że to będzie dalej tak :) Mogę jedynie tyle, że jak sam będę ciekawy jakiegś pomysłu to spróbuję przynajmniej wtedy coś zrobić. Poki co ten jeszcze nie jest taki jaki chcialbym zeby był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem jeśli już miało by dojść do produkcji to nie powinna być to kopia żadnych felg bo pewnie za podobna cenę można kupić oryginał (np przedstawiany tu buddy club).

Są od tego odstępstwa np:

-cena oryginału jest z kosmosu

-oryginał nie występuje w pewnym rozmiarze (np felgi prodrive w rozmiarze 16")

-oryginał nie występuje w wersji kutej/magnezowej

 

Jesli już ma to być exclusive to niech to będzie jakoś naznaczone.

aaa no i felga powinna wchodzić na zacisk brembo.

 

[ Dodano: Nie Lis 23, 2008 2:37 pm ]

itd...

 

Obrazek

Mnie właśnie o takie coś chodziło - wzór klasyczny z grawerowanym napisem, wygląda cool :cool:

 

tez mi sie podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie właśnie o takie coś chodziło - wzór klasyczny z grawerowanym napisem, wygląda cool :cool:
na Evo sobie założysz? :razz:

 

Oczywiście z tym zaciskiem chodziło mi o 17"
Zróbmy od razu 22 cale, nie będzie problemu z zaciskami nawet pod tarczę 380mm :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, chciałbym prosić Was o kilka wymiarów niektórych elementów - rantów, rozstawu śrub, średnicy otworu, wytłoczenia na śruby czy jak to tam się nazywa... itd. Na razie to takie rysowanki, ale inne proporcje tych wszystkich elementów mogą sporo zmieniać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwór centralny od środka (ważne!!) 56,1 mm.

Rozstaw śrub: 5x100 oraz 5x114,3 (multiPCD).

 

tutaj troche o PCD:

 

PCD Przewodnik

 

ET: jeszcze nie ma decyzji co do rozmiaru/rozmiarów, ale pewnie bedzie to ET48.

 

Profil felgi podam jutro, mam sampel to całego go wymierze, łacznie z otworem zewnetrznym.

 

 

Jeszcze jeden pomysł: moze warto pomyslec o grawerowaniu laserowym i kazdej feldze nadac numer? Np jezeli bedzie to seria 10 kompetów, to kazdy bedzie miał wygrawerowane np. "SIP edition 01" i tak dalej.

 

PZDR

 

Bodek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...