Skocz do zawartości

Grupowy projekt felg forum.subaru


alunetik

Jaki rozmiar jest najlepszy do customowej felgi?  

87 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 254
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jezeli moge wtracic swoje 3 grosze, to imho najladniej wygaladalyby jakies klasyczne 5-ramienne felgi (ew. 6-ramienne), cos na wzor Compo MO lub OZ Chrono :roll:

Mają być oryginalne a nie "coś na wzór" :roll:

Hogi, kiedy nauczysz sie czytac ze zrozumieniem, czy to zbyt skomplikowane dla Ciebie :?: :roll:

 

Sky is the limit :twisted:

 

Teoretycznie, wzór musi sie różnic w 20% od oryginału, żeby nie został uznany za kopię.

Jezeli my sobie poradzimy ze zmiana projektu to spoko, jak nie to specjaliści z biura projektowego nam pomogą:) (...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Pojawiła sie unikalna szansa wyroznienia sie na tle innych zagranicznych klubów.

TO jest priorytet!! (...)

i to mi sie podoba najbardziej :razz:

 

ale rozumiem, ze jezeli np. zwyciezy opcja 7.5x17, to tylko takie felgi "forumowe" i bede wyprodukowane :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, najwazniejsze to przeforsowac wzór i zastrzec go dla nas. Potem mozemy robic praktycznie dowolne rozmiary. Wszystko bedzie zalezało od zaintersowania, wiadomo, ze jezeli ktos chce miec 1 felge 10x22 cale ze wzorem klubowym, zeby powiesic sobie ją w salonie nad kominkiem, to szanse są marne, ale jak zbierze 40 takich napaleńców - hulaj dusza...

 

PZDR

 

Bodek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Premo, Speedline to najładniejsze felgi do subaru dlatego postanowiłem zrobić coś takiego, może wam się spodoba, to niekoniecznie musi być identiko, ale w tą stronę to by mi się podobało. Kolor neutralny srebrny, choć może być też klasycznie w złocie.

 

t2013mn1srebrnybh6.jpg

w800.png

 

t2013mn1cf0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Premo, Speedline to najładniejsze felgi do subaru dlatego postanowiłem zrobić coś takiego, może wam się spodoba, to niekoniecznie musi być identiko, ale w tą stronę to by mi się podobało (...)

mi sie pododa - 6 ramion ma rozwniez znaczenie symboliczne, albowiem w logo Subaru jest 6 gwiazd (jedna wieksza i piec mniejszych, jezeli pamiec mnie nie myli :oops::mrgreen: )

a jakby do kazdego ramienia felgi (albo miedzy nimi) jeszcze jakos (ladnie) wkomponowac po jednej gwiazdce, byloby zupelnie super (bo tak jak pisalem, 6 gwiazdek nawiazuje do logo Subaru)

 

np. cos takiego (na szybko :mrgreen: )

 

t2013mn1cf0ru6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...