Skocz do zawartości

Subaru w RSMP


ex-Dyrekcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ojciec Założyciel

Z przyjemnością informuję szanownych p.t. Forumowiczów, że ubiegłoroczy Mistrz Polski w grupie N, pan Tomasz Czopik, wystartuje w tym sezonie Imprezą WRC 99. Już za miesiąc, w dniach 2 - 3.05.2003 odbędzie sie premierowy występ tego zawodnika w RSMP w czasie Rajdu Elmot - zapraszamy do kibicowania !

 

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za info.

Czyli taką jak swego czasu Hołek.. Na miejscu pilota pozostanie nadal Łukasz Wroński? Niemniej jednak lepiej nie mógł wybrać, no chyba że nowszą specyfikacje, ale na to przyjdzie jeszcze czas...

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy fakt, że będzie Imprezka, szczególnie, że Kościuszko Junior ostatecznie przesiadł się do Corsy, a Turski nadal jest wielką niewiadomą. Miejmy nadzieję, że będzie miał z kim walczyć tym wurcem. Mimo wszystko to i tak zapowiada się ciekawy sezon. Do zobaczenia na OS-ach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than, moze sie myle, ale sądzę, że Impreza WRC 99 wychodzi taniej niż Impreza w gr.N, gdzie w gre wchodzi w zasadzie tylko najnowsza specyfikacja. Poza tym, ile razy można zdobywać MP w tej samej klasie? - ambicje rosną wraz z wiekiem i umiejętnościami, a poza tym przecież WuRCe to jakby nie było pare pieter wyżej. Takie inicjatywy ja z całego serca popieram, nie chce, zeby w Czechach startowało kilkanascie WuRCow a u nas dwa, w porywach trzy.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale pojedzie Czopik caly sezon w Imprezie bez konkurencji - to co to bedzie za widowisko? Monsieur Leszek zapowiadal pare startow w MP, ale nie bedzie startowal w calym cyklu. A nawet jesli, to czy naprawde jest tak fajnie patrzec jak DWOCH zawodnikow walczy o tytul? Nie lepiej by bylo juz odpuscic se te WRCe i obserwowac rywalizacje miedzy paronastoma zawodnikami w N-ce? Poza tym nie ma co narzekac, ze u Czechow jest wiecej. Bo narzekac kazdy moze.

 

Pozdrawiam,

ThanJu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie marze o tym zeby widziec na rajdach wurce czy enki. Dla mnie najlepszym rozwiazaniem byłoby wstać w niedziele rano, napić sie herbatki, ziewając iść do garażu, monotonnie zapalić światło i z dumą popatrzeć na mojego własnego wurca. Z moim nazwiskiem na szybie oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac T. Czopik zadowolony z Subarynki :D

 

"Samochód posiada trzy aktywne dyferencjały, ma najnowsze zawieszenie Reigera, świetnie się prowadzi, a po za tym jest po prostu piękny. Ostatnio oglądałem jeden z rajdów do mistrzostw Węgier, w którym „nasze” Subaru przyjechało na trzecim miejscu. Zaskoczył mnie ogromny profesjonalizm firmy TRT Tagai. Jestem przekonany, że nasza współpraca ułoży się jaknajlepiej."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wiadomosc, heh oby wrescie po chudych latach wystepow Subarkow na polskich trasach, przyszly lepsze czasy. Jak widac Czoper powaznie mysli o zdobyciu MP w generalce, tylko zeby sie nie powtorzyla sytuacja z przed roku, ze bedzie tylko jedno WRC. Klasa 1600 czy Puchar Peugoeta rozwijaja sie w Polsce, no i jeszcze enka.Zeby tak jeszcze WRC... Heh nie wiadomo co z Turasem, Kosciuszko juz wiadomo, w Corsie. Kuzaj zapowiedzial kilka wystepow w Polsce, no i bedzie bardzo fajnie zobaczyc nowa Imprezke na naszych trasach...ehh pozyjemy, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TY NIC NIE KAPUJESZ !!!!!!!!!!!!!!!

 

Polacy lubią jeździć dotartymi, niech się Solberg z Makinenem pomęczą, żeby za trzy lata polska czołówka miała czym się ścigać.

 

Siwy Lubiącyjeździćniedotartymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Sponsorów trzeba szanować. :)

Nie tylko dla tego, że wybrali dziedzinę sportu, która budzi nasze zainteresowanie. Ale także dla tego, że po prostu dokonali właściwego wyboru. Zapewne istnieje grupa potencjalnych sponsorów rajdów, których można określić jako "branżowych" - np. firmy olejowe, oponiarskie czy leasingi. Ale także dla firm pozornie mało mających do czynienia z motoryzacją jest to właściwa forma reklamy - czyż, gdyby nie sponsoring Łukasza Sztuki, ktos widziałby coś na temat firmy Blachy Pruszyński ?

Sport ten daje możliwość znacznej identyfikacji kibiców z kierowcą rajdowym, a za jego pośrednictwem ze sponsorem. Bo przecież (prawie) wszyscy jesteśmy też kierowcami i jeździmy po tych samych drogach !

A iluż z nas - absolutnie niczego nie ujmując ogromnym osiągnięciom pana Małysza - jest w stanie wybrazić sobie ( a tym bardziej spróbować !) skok z Wielkiej Krokwi (brrr. - na samą myśl pocą mi się z nerwów ręce :wink: ).

 

A więc - szanujmy sponsorów i korzystajmy z okazji aby dać Im znać, że doceniamy ich zaangażowanie. Zaangażowowanie, którego celem właśnie my jesteśmy 8)

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie Witoldzie, mam koleżankę która szuka sponsora - może być Blachy Pruszyński, , dziewczyna nie jest wybredna. Co do Wielkiej Krokwi, uważam że to kwestia ilości środków dopingujących. Za takie samochody i pieniądze jakie Adaś zachachmęcił, niejeden w łyżworolkach by skoczył, byle ERKA da dole stała i szpital był wcześniej powiadomiony. Sam mogę jeżeli Rockefeler zgodzi się na sponsoring.

Ostatecznie wczasy w Bagdadzie też są ryzykowne. Kąpiel w Atlantyku grozi spotkaniem [/b]pikusiaKorsarza a jazda po Krakowie uszkodzeniem kręgosłupa. I to całe ryzyko za friko, bez sponsorów i ciężkiego szmalu. I czym takim szczególnym ten Adaś się wyróżnia.

 

Siwy ale trzeźwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyż, gdyby nie sponsoring Łukasza Sztuki, ktos widziałby coś na temat firmy Blachy Pruszyński ?

 

co do reszty postu Dyrekcji zgadzam sie w 100% 8) , ale Blachy prószyński to mimo ze nie jestem kibicem polskiej koszykowki to wlasnie z "tamtad" znam, sztuka jedynie stal sie kolejnym szczesliwcem, ktory zostal objety "opieka" tej firmy :) ......

 

P.S pierwszy "blachy" mial chyba frycz, bylo to w r. mazowieckim '02, ale nie jestem pewny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...