Skocz do zawartości

Usuniecie tylko ostatniego tlumika


szuster

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli autko jest zarejestrowane to nie przejdzie przeglądu rej.

Zdeczka głośno będzie chodził...

 

Domyslam sie, ze skoro chce jeszcze tlumik usunac, to katalizatorow juz nie ma - wiec przegladu i tak nie przejdzie :) - ee przeczytalem raz jeszcze, i byc moze zle sie domyslam...

Ale co tam - raz na dwa lata na przeglad tak czy inaczej tlumik mozna w sumie zalozyc ;)

 

szuster - pomijajac zapewne ciezki bol glowy od halasu, pewnie przeciwwskazan wiekszych nie bedzie ;) problem raczej dotyczy zdaje sie katalizatorow i sond lambda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam przelot na bazie ostatniego tłumika Devil - (ten nowy cichy) i faktycznie jest glośniej niż w serii na pełnym przelocie. Chwilę jeździłem tylko z ostatnim przelotowym Devil'a i chodził jak seria. Ponoć ma homologacje drogową. Więc przy takiej konfiguracji nawet i przegląd przejdziesz.... Ale nie o to chodzi... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi. Nie chodzi tu o przeglady itp :) Gosc chce usunac tylko tylny tlumik ale podejrzewam ze katy i reszta jest na miejscu :) Pomysl dziwny ale nie mi to oceniac. Wlasnie sie zastanawialem jak to wplynie ( o ile wogole) na prace lambdy. Generalnie nastraszyli goscia ze jak tak zrobi to moze mu pasc turbo :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy chce usunac z WRX MY01 tylko ostatni tlumik i zostawic zamiast niego przelot (nie pytajcie czemu :razz: ). Czy sa jakies przeciwskazania a jesli tak to jakie?

Ja tak miałem w GTku, kwasówka 70 mm zamiast tłumika, hałas straszny, po tygodniu kupiłem tłumik (przelotowy :wink: )

MarioF też tak jeździł jakiś czas GTkiem. :cool:

Nic się nie ma prawa dziać jak masz resztę wydechu. (katy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciwskazan nie ma - jest tu taki jeden co tak jezdzil w GieTeku :twisted:
MarioF też tak jeździł jakiś czas GTkiem. :cool:

Panowie, ten bialy GTek tak jezdzi do tej pory :twisted::mrgreen:

jest jeszcze jeden GT ktory jezdzi tak samo i od dzis WRX :wink:

 

szuster jezeli kolega ma teraz totalnie seryjny wydech, to jak zalozy rure a samochod jest sedanem to bedzie w sam raz :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...