Skocz do zawartości

III SuperOS Tor Poznań


Agniess

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie macie przecieki dot. trasy?
Szanowna Pani z toru mówiła, że trasy mają być takie same.

:neutral: szkoda, że depot nie zmienią, bo to niewiele wnosząca próba zrywu i hamowania premiująca tylko i wyłącznie przyspieszenie aut :???:

Uważam identycznie dla mnie ta próba jest po prostu nuda :P

 

[ Dodano: Pią Lis 07, 2008 1:21 pm ]

Ogólnie to kijowo mnie wpisali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie uwazam aby proba depo byla nudna :) vfts nie masz racji aby byla to proba zrywu i hamowania :) Koles carrerka 4s mial najlepsze predyspozycje zeby uzyskac najlepszy czas i co ?, 10 letni gtczek go porobil :)) kluczowym elementem tam jest szykana ... hamujesz = przegrywasz :)

 

co do opon to hmmm.. jak bedzie deszcz to fajnie- mam asa w rekawie :D , jak sucho to niefajnie.. wystajace druty z moich toyek nie przezyja kolejnego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie uwazam aby proba depo byla nudna :) vfts nie masz racji aby byla to proba zrywu i hamowania :) Koles carrerka 4s mial najlepsze predyspozycje zeby uzyskac najlepszy czas i co ?, 10 letni gtczek go porobil :)) kluczowym elementem tam jest szykana ... hamujesz = przegrywasz :)

co do opon to hmmm.. jak bedzie deszcz to fajnie- mam asa w rekawie :D , jak sucho to niefajnie.. wystajace druty z moich toyek nie przezyja kolejnego dnia

nie powiedziałbym żeby Twój gieteczek był wolniejszy od tej carrerki... :cool: Faktem jest że dwa najszybsze auta na SuperOesie masakrowały konkurencje na tej próbie, czego nie można powiedzieć o reszcie prób :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mała poprawka jeśli chodzi o SuperOes :

 

07.30-08.30 - zgłoszenia

 

07.30-08.30 - badanie kontrolne (w tym badanie głośności)

08.30 - odprawa z zawodnikami

08:45 - zapoznanie z trasą

09.00 - start pierwszej załogi

Wpisowe wynosi 60 zł.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na e-mail: monika.matuszczak@aw.poznan.pl

 

http://www.aw.poznan.pl/imprezy2008/200 ... index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ok, mam nadzieje, że wszyscy co wysłali zgłoszenie będą mogli startowac :cool:

O ile opony i felgi beda do soboty w jednym kawalku, prawda BaRy? :twisted::mrgreen:

A jesli wszyscy co wyslali zgloszenia beda mogli startowac to bedziemy mieli razem 12 Imprez :twisted: . Tak wynika z moich informacji :cool: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ok, mam nadzieje, że wszyscy co wysłali zgłoszenie będą mogli startowac :cool:

O ile opony i felgi beda do soboty w jednym kawalku, prawda BaRy? :twisted::mrgreen:

A jesli wszyscy co wyslali zgloszenia beda mogli startowac to bedziemy mieli razem 12 Imprez :twisted: . Tak wynika z moich informacji :cool: .

 

Muyszą przyjąć wszystkich i gitarka. :wink:

 

chojny najlepiej wie, że jeszcze nie było takiej imprezy czy upalania na które bym się nie wbił bez zgłoszenie, nawet Plejady :mrgreen:

 

Scooby no musimy jakies łagodniejsze treningi wymyśleć bo cały budżet na OES przelatamy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...