Skocz do zawartości

Warszawski clubbing forumowy


Michael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 152
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Negocjujmy

Do 21 mamy jak to powiedziałeś sporo czasu, :mrgreen: czekam na propozycje :wink:

 

Bierz żonę, zdjęcia i wpadajcie na herbatę i ciacho. Ja zobaczę czy zdjęcia są dość kompromitujące, żeby mi się przydały, a jak się odwrócę to Ty buszujesz w szafie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Byłem byłem czekałem z butelka JAcka, no ale cóż musiałem sam ją opróżnić. :roll:, jestem obrażony :wink: foch :mrgreen: A ludzi było opór 5 osób na metr kwadratowy, masakra.

 

My chyba ostatnio zbyt oporowe robimy te b4, bo jak się wytoczyliśmy od Foreksa to już było... dziwnie ;-) W Tiff'sie mocna dobitka, a potem tako wyszło, że nagle się pogubiliśmy. Chopaky pojechali do Hotla, a ja... a ja nie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy, że nie warto dla Was pisać, bo nie wchodzicie łachudry jedne :P

OOOOOOOOO przepraszam bardzo :evil: ja śledzę cały czas, nawet mam dodany na pasku co by daleko nie szukać :wink:

 

No dobra, dobra, niech będzie. Ostatnio i tak nie mam weny na fajne wpisy. Może dziś wieczorem coś z sensem się zrobi. A jak nie to bez sensu - w sumie co za różnica.

 

Wracając do meritum - mów jak było. W Tiff'sie kicz party - zjedliśmy ogórasa, galaretę i ostatnią paróweczkę hrabiego barry kenta popijając wszystko setą. Miny w zespole były nietęgie :D

 

Potem dalsze męczenie wątroby no i wieczór zleciał. Ale lipa o tyle, że prawie same pary no i ogólnie jakoś mało ludzie - dziwnie, dziwnie :|

 

Za tydzień jestem w Łodzi, ale jak znam życie to nie zostanę do niedzieli, więc może dam radę się gdzieś ruszyć. O ile oczywiście w magiczny sposób skołuję mamonę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze że myślałem że da lepszy popis kunsztu DJ, co najmniej 3 razy puścił No stres,. grał ponad 2 godziny od 2,30. Jak na razie Clamaran dał według mnie najlepszy popis.

Dosyć późno dotarliśmy bo po 1.30 a wyszliśmy coś około 7 z melanżowani na maxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...