Skocz do zawartości

Warszawski clubbing forumowy


Michael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 152
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W cynie kolega widział lepszą akcje, stoi w kolejce do szatni obok panna i nagle nie wiadomo skąd wyłapała strzał na twarz od szatniarza. Zamkną swój kiosk i wyprowadził ją do bramki.

Co do kradzieży to nie tylko kelnerki, koleżance ukradły jakieś dwie panny torebkę jak je namierzyli to bez skruchy powiedziały "Telefony i kasę sobie wzięłyśmy a torebkę w kiblu zostawiłyśmy bo nam się nie podobała" :mrgreen: Nie ma to jak KAWIOR CLUB

A co z paprotką podobno trochę sałaty w nią ktoś wpakował zmieniając wystrój?

Spoko do lemona też miałem zakaz wjazdu za coś czego nie zrobiłem. heh z rok czasu mnie pamiętali.

No to jak tak to hotl mówi wilkomen w sobotę :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z paprotką podobno trochę sałaty w nią ktoś wpakował zmieniając wystrój?

 

Spotkałem na afterze po X-fighters Marka M., założyciela paprotki - mówił, że otwiera nową tancbudę. Miał dać znać, ale jeszcze nie dał. Może to to?

 

pamietacie zreszta, ze nawet najbardziej kawiorowaty z kawiorow moze sie tam od bramki odbic :mrgreen:

 

Pamiętamy. Na szczęście była to tylko niesubordynacja nadgorliwego tymczasowego bramkarza, za którą został ukarany i jest teraz karany przy każdym kolejnym wejściu uszczypliwymi uwagami :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platinium? bleh :mad: Stare zgredy z nastolatkami oraz stare baby z jeszcze młodszymi od tych tatusiowych nastek chłopcami. Byłam tam 3 razy, z nadzieją na poprawę, ale było tylko gorzej. Być może od ostatniej wizyty (~rok temu) coś się w tym względzie zmieniło. Bywalcy?

 

 

Grzesiu Drogi, schody, a w zasadzie schodek mnie beszczelnie przyatakował. Wszystko byłoby dobrze, gdybym spożyła wcześniej dużą ilość % (wtedy żadna kontuzja nie jest straszna :mrgreen: ).

Jest jednak pozytywny aspekt całej sprawy. Lekarz w LIMie był bardzo miły, a jaki przystojny :wink: :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TomekN, też mi ciężko w to uwierzyć ale opowiedział mi to kumpel z którym się znam od ponad 20. lat i jeszcze go na kłamstwie nie przyłapałem.

Może mu szepnęła jakieś "miłe" słówko do ucha a kolega tego nie widział może to ta jedna z tych złodziejek. Nie wiem jaka była przyczyna nie moje małpy, nie mój cyrk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czapeczki takie same sobie kupcie, czerwone najlepiej, żebyście byli rozpoznawalną grupą - wtedy wstęp murowany :mrgreen: .

 

Białe !

 

I rękawiczki pod kolor.. i gwizdki :mrgreen:

 

i to jest jedyne miejsce, gdzie nie wstyd mi zabrac ludzi z zagranicy. dobry sound system, zawily metraz, lazienki na warszawskie standardy to wersal.

odrobine mniej szkaradztwa i szaranczy, niz w Cynie.

 

I tu sie bardzo podobnie moja opinia kształtuje panie foreks

 

Tylko niestety jak w innych tego typu cynamonowniach - często gościom - z butów od Burberry, wystaje brudna słoma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...