Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla subarynki, ktora mnie wyprzedzila na wylocie katowickiej w Wawie dzis (sroda) 5:30 - 5:50am.

Czy awaryjne byly dla mnnie?

Pozdr,

Slawo

 

Pozdrawiam rowniez, awaryjne jak najbardziej dla Ciebie.

 

Przy okazji pozdrowienia dla wielu Subarakow widzianych w srode i czwartek na trasie Warszawa-Zakopane-Warszawa, bo poszczegolnych nie jestem w stanie wymienic. Moze jednego Forysia STurbo czarnego GA... pamietam konkretnie.

NIE POZDRAWIAM (a wrecz przeciwnie) KIEROWCY SREBRNEGO WRX SEDAN, MOZE CHCIAL ZABIC TYLKO SIEBIE NA TEJ BARIERCE (SWIATLA W HUCIE JAKIEJS TAM NA KATOWICKIEJ) ALE BRAKOWALO 3 SEK. ZEBY ROZJ.....INNE SAMOCHODY STARTUJACE ZE SWIATEL. Widze ze ewolucja caly czas sie toczy i eliminacja trwa (niektorych niestety omija). Mimo ze nie jestem msciwy to chetnie zobaczylbym jak Policja zabiera Ci prawko i samochod!!!! Howgh!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Moja skromna Imprezka 1.6 Pozdrawia ślicznego niebieskiego Stiaja, widzianego na Basztowej w Krakowie, dzis rano, czarnego równie ładnego Forysia, którego "spotkałem" w Będzinie około południa, także dziś oraz insze Cuda z trasy Katowice-Skoczów-Cieszyn. Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowników: niebieskich Imprez, WRX kombiwar i STI, zielonego Foriesia, bez turbo (ciekawie zaparkowanego...) widzianych przy wrocławskim rynku (wszystkie modele z przed ostatniego liftingu). Oraz pozdrowienia dla antycznego, wiśniowego Legasia kombi widzianego w Galerii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...