Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga! Na facecika po 40, który przeżywa MEGA kryzys wieku średniego, ma kompleksy i jeździ nowym czarnym SL AMG. Najpierw chciał się ścigać, później jak zobaczył, że WRX go dogania na zakręcie (skręcie) to wziął stanął, bez żądnego racjonalnego powodu w połowie skrętu ( na przejściu dla pieszych), po czym nagle nieprzepisowo zawrócił... WRX wcale aż tak słabych hamulców nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety a w warszawie to juz kompletna beznadzieja chyba ze impreza do imprezy.ale z drugiej strony jak sobie popatrze na te nadete stare geby w krawatach co to sie stiajami rozbijaja to mi sie zygac chce .albo to sie nazywa mega klopot wieku sredniego. :cry:

Moj drogi, chyba nie rozumiesz, ze juz niedlugo sam bedziesz stara geba, i kto wie, moze w krawacie. ani sie obejrzysz. Do not judge the book by the cover. To juz co, nie mozna se w graniturze jechac? A jakbym ja byl wezwany powiedzmy do prezydenta, albo do premiera, albo do komisji sejmowej, to co musze jechac taksowka, zebys se auta nie zazygal??? No Vertuniu kochaniuniu, ty se musisz kupic sporo takich torebek lotniczych, widze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety a w warszawie to juz kompletna beznadzieja chyba ze impreza do imprezy.ale z drugiej strony jak sobie popatrze na te nadete stare geby w krawatach co to sie stiajami rozbijaja to mi sie zygac chce .albo to sie nazywa mega klopot wieku sredniego. :cry:

Moj drogi, chyba nie rozumiesz, ze juz niedlugo sam bedziesz stara geba, i kto wie, moze w krawacie. ani sie obejrzysz. Do not judge the book by the cover. To juz co, nie mozna se w graniturze jechac? A jakbym ja byl wezwany powiedzmy do prezydenta, albo do premiera, albo do komisji sejmowej, to co musze jechac taksowka, zebys se auta nie zazygal??? No Vertuniu kochaniuniu, ty se musisz kupic sporo takich torebek lotniczych, widze.

A nie słyszeliście że głównymi nabywcami samochodów 4X4 są "emeryci" przechodzący "kryzys wieku średniego"?

Więc proszę się nie dziwić.

Pozdrawiam

K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arno skarbciu mnie chodzilo o to ze glownie ci panowie w imprezach forysiach legasach i w krawatach nie machajom wcale :!: a jak juz cus jedzie bez krawata to zdarzy sie ze ja trabie mrugam macham no to wtedy jakos te bezkrawatowce odmachujom :lol:

pozdrawiam cie serdecznie emeryt :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

quote="vert]Arno skarbciu mnie chodzilo o to ze glownie ci panowie w imprezach forysiach legasach i w krawatach nie machajom wcale :!: a jak juz cus jedzie bez krawata to zdarzy sie ze ja trabie mrugam macham no to wtedy jakos te bezkrawatowce odmachujom :lol:

pozdrawiam cie serdecznie emeryt :twisted:

Próbowałem parę razy pomrugać ale wszystko do dupy.

Nie ma na to wpływu posiadanie krawata czy koszulki polo ani wiek.

Nie ma reguły. Jedni mają zaskok inni nie.

Pozdrawiam Cię młody...........

K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze po prostu za durzo ludzi kupilo subaraki i niestety juz stracilismy ta wyjatkowosc marki :x

ma nadzieje ze niedlugo beda naklejeczki forumowe to przynajmniej nie bedziemy robic z siebie debili tylko bedziem wiedziec komu machac :!:

pozdrawiam Cie ....

b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem parę razy pomrugać (...)

 

Może nie trzeba było próbować, a przełamać się i to zrobić ? :wink: Jak mawiał Yoda: "Zrób coś lub nie rób wcale. Nigdy nie próbuj."

 

EDIT:

Tylko ten samochód taki do niczego.............

Jeśli to ma znacząco poprawić zadowolenie i jakość życia to czemu się go nie pozbędziesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze po prostu za durzo ludzi kupilo subaraki i niestety juz stracilismy ta wyjatkowosc marki :x

Dokładnie tak. Ja jestem ofiarą obniżenia ceł na japończyki.

Wcześniej prawie wcale nie brałem Subaru pod uwagę.(wiadomo drogi!)

Myślę że wielu ludków tak zrobiło.

Pozdrawiam

K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT:
Tylko ten samochód taki do niczego.............

Jeśli to ma znacząco poprawić zadowolenie i jakość życia to czemu się go nie pozbędziesz ?

Dlaczego się uparliście że samochód wpływa na moje samopoczucie i zadowolenie z zycia?

Akurat to mnie najmniej rajcuje.

Tylko nie lubię się wpieniać jak coś stuka, puka ,rzęzi i nie hamuje lub nie działa- ale jest to piana chwilowa przechodzi 20m od autka.

Nie mierzcie wszystkich Własna miarką....

Pozdrawiam

K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... no ja tak wlasnie uczynilem.faktycznie wczesniej subaru bylo po za moimi marzeniami wrecz.

ja nawet subaru nie bralem pod uwage. bo wiadomo bylo ze drogie jak jasny gwint.

no to teraz machamy sobie w gwizdek :lol:

ale tak czy siak jest git bo juz je mamy i trza sie cieszyc nimi nie zwracajac uwagi na innych nie zorientowanych na specjalnosc subarakow.

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzysiom, nie oceniam Ciebie własną miarką, bo ja pochodzę z dziwnej rodzin. Mojej mamie w Imprezie wiecznie coś stuka, trzeszczy, gwiżdże, w ASO była o ładnych kilka razy za dużo i... i jest niezmiernie zadowolona z samochodu, nawet humor się jej poprawia na jego widok. Nie wymieniła by go na nic innego, a przed zakupem prawie nic o marce nie wiedziała.

 

Tak na prawdę nie oceniam Cię, tylko wyciągam wnioski. Przebywasz na forum strasznie dużo czasu jak na osobę nie zakręconą na punkcie Subaru, wiecznie sprawiasz wrażenie niezadowolonego, sfrustrowanego i drażliwego. Piszesz o problemach związanych z autem, nie żoną, domem czy pracą. Nie jestem jasnowidzem, na podstawie takich danych wyciągam, właśnie takie wnioski.

P.S. Czy napisałeś kiedyś na forum coś wesołego, miłego świadczącego o twoim zadowoleniu z czegokolwiek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...