Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Poniewaz moje szare komorki sa systematycznie unicestwiane, to nie pamietam ilosci. Najgorsze, ze znajac swoj nedzny zywot dzis repeta ... Jutro pewno tez... A w niedziele after ... I znowu poniedzialek bedzie najgorszym dniem w zyciu.

 

Mhm. Czyli o której startujemy? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz moje szare komorki sa systematycznie unicestwiane, to nie pamietam ilosci. Najgorsze, ze znajac swoj nedzny zywot dzis repeta ... Jutro pewno tez... A w niedziele after ... I znowu poniedzialek bedzie najgorszym dniem w zyciu.

 

Mhm. Czyli o której startujemy? :mrgreen:

 

O nie! AAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....................................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ze wczoraj dostalem kolejnego sziwasika to dzisiaj powtorka :mrgreen: - wiecie ze w zyciu kupilem ze 3 butelki whiskey :roll: a ciagle jakos mam zapas w domu :mrgreen:

 

szprita musze po drodze zakupic i ogniem przez wieczor - nie chce mi sie nigdzie wychodzic wiec raczej zalegne na kanapie - jakis filmik itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nie! AAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....................................

 

Hi hi - za każdym razem to myślę, widząc Twój numer wyświetlający się na mojej komórce. Zadziwiające jest tylko to, że potrzeba mi jakichś 2 sekund, żeby ze stanu "O nie! Aaaa..." przejść w stan "Hi hi - znów będzie gruuuubo" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nie! AAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....................................

 

Hi hi - za każdym razem to myślę, widząc Twój numer wyświetlający się na mojej komórce. Zadziwiające jest tylko to, że potrzeba mi jakichś 2 sekund, żeby ze stanu "O nie! Aaaa..." przejść w stan "Hi hi - znów będzie gruuuubo" :mrgreen:

 

Motyla noga, mam dokladnie to samo. Ale ja chyba w ten weekend domowo polece. Na detoxie jestem. A jak pojde na miasto to plan detoxu legnie w gruzach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam okazje wreszcie pozdrowic [ja "ojciec" niedawno urodzonej przecudnej niebiesciutkiej zgrabniutkiej impresssski]:

- kierownika niebieskiej blizniaczki impressski com sie mijal na zakrecie Aleja Wyścigowa i Ulica Wyścigowa - dzis rano dziesiec po osmej.

- kierowniczke forysia co smigala przedemna na dworcu Poludniowym

no i dwu szacownych kierownikow przecudnych wrx-ow com je wiele razy mijal po drodze do pracy i z pracy [przez ostatnie pol roku] - co byly obiektami mojego nieslychanie wielkiego pozadania i niepochamowanej zazdrosci - i dzieki ktorym na zakup subaru sie zdecydowalem

:grin: - zatem wrx stojacy przy ul. Rzymowskiego przy 10-pietrowcu obk MacDonalda

:grin: i wrx stojacy na ul. Modzelewskiego przy lecznicy zwierzat [ma przecudne 4 oczeta]. Te oto dwa przecudne samochodziki zarazily mnie nieuleczalna :mrgreen: choroba posiadania subaru.

Pozdrawiam was zatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pozdrawiam stalowo-szarego GieTeka 99 na starych blachach WXE z ktorym sobie parkowalismy ok 20tej w podziemnym parkingu Best Malla ;)

 

oraz kierownika srebrnego WRXa 03-05 z estiajowym skrzydlem z ktorym sie poganialismy na wale miedzeszynskim oraz wymienilismy kiwki pod swiatlami - tak gdzies ok 21.15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja przesle zalegle pozdrowienia dla starszego sympatycznego taksowkarza z 8515 515 - jadacego zielonym Legacy kombi 94-98 - z ktorym zamienilismy pare slow na swiatlach - we wtorek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POzdrowienia dla zaparkowany w galerii Mokotów:

 

 

-niebieskiego STI 2003-2005

-niebieskiego WRX (chyba bug eye) - widzialem od tylu

-zielonego Nismo chyba michala :-)

 

Również pozdrowienia dla posiadacza GT z dużym skrzydłem i lakierem by Auto-Adamski w kolorze bliżej nieokreslonym spotkanego na parkingu pod Wola Park.

 

 

Dodatkowo gorące pozdrowienia dla odpowiedizalnych za to że dystrybutor V-power Racing na Shellu przy Połczyńskiej leje w takim tempie, że zalanie baku do Imprezy trwa jakieś 30 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...