Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Obrażam się :(.

 

eee tam to że kółeczko to fakt, ale nikt nie powiedział że zamkniete ;):)

 

[ Dodano: Czw Sie 10, 2006 12:12 pm ]

Ja mogę zgnić najwyżej :mrgreen:.

 

Zwiędnąć może KWIATEK.

 

ps. tylko uważaj na robaczki, żeby cie zaden z tyłu nie zaskoczył :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowników dwóch srebrnych Forysiów N/A MY'06 spotkanych (NA RAZ!) na skrzyżowaniu Koszykowej i Lindleya w Warszawie... Poczułem się przez moment jak w skodzie :D Jeden z nich śledził mnie potem Żelazną aż do Ogrodowej :D

 

I dla niebieskiego kombiwara WRX na Białobrzeskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowka dla Moniki i jej pieknego niebieskiego GieTeka spotkanych wczoraj w Dzankowni - milo bylo poznac osobiscie - mam nadzieje ze lampeczka juz dziala :D

 

pozdo dla Inzyniera Mamonia spotkanego rowniez u Dzanka :mrgreen:

 

Wraz z pięknym niebieskim (który normalnie się wzruszył) również pozdrawiamy, także było nam miło... ;)

 

Pozdrawiam tyż kreatywnie jeżdżacego srebrnym WRXem pana - nie wszystkie helikoptery nad A2 to policja... Heh. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie podziekowania dla michala i owoca bylo warto taki kawal drogi zasuwac ;)

 

Kiwka dla Ciebie i Twojego kumpla. Fajnie, ze chcialo Wam sie jechac taki kawal :)

 

P.S.

Problem z ceramika nie byl jedynym problemem. Ok. 22:30 jak sciagalismy auto z toru padla hydraulika w niskopodlogowej lawecie, a ok. 02:30 po raz pierwszy w zyciu przysnalem za sterem i zaliczylem zestawem lekki row. Na szczescie wiekszych strat brak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Gr1zliego, ktory w takiej tuning-carismie przemknal przez Kamienskiego ;)

 

[ Dodano: Czw Sie 10, 2006 8:46 pm ]

Ok. 22:30 jak sciagalismy auto z toru padla hydraulika w niskopodlogowej lawecie, a ok. 02:30 po raz pierwszy w zyciu przysnalem za sterem i zaliczylem zestawem lekki row. Na szczescie wiekszych strat brak ;)

 

:wow: zeby mi to bylo ostatni raz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ok. 02:30 po raz pierwszy w zyciu przysnalem za sterem i zaliczylem zestawem lekki row. Na szczescie wiekszych strat brak ;)

 

Uuuu :shock:. Człowiekowi się wydaje, że ogarnia, niby ziewa, niby zmęczony, ale mówi sobie: "dam radę", a tu nagle oczy same się zamykają, chwilka nieświadomości i BUM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal przejazdzka tarpanem tez byla fachowa :mrgreen:, flaszke juz obaliles?? :D

 

Trzeba bylo nam Tarpanem w teren wjechac :) Tej jeszcze nie. Czekam, zeby ja razem obalic. Wczoraj poszedl Jack. Z kumplem dola mielismy po imprezie Castrola.

 

a czemu dola po castrolu :mrgreen: ?

 

[ Dodano: Pią Sie 11, 2006 10:20 pm ]

a i pozdro dla niebieskiego wrx'a 03-05 bez jakiegokolwiek spojlerka spotkanego na jerozolimskich kolo wukadki :) pan jako pierwszy zaczal machac wiec chyba czai o szo choci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Trzeba bylo nam Tarpanem w teren wjechac :) Tej jeszcze nie. Czekam, zeby ja razem obalic. Wczoraj poszedl Jack. Z kumplem dola mielismy po imprezie Castrola.

 

a czemu dola po castrolu :mrgreen: ?

 

 

Bo primo, nie bylismy jedyna IX-tka, bylo ich z 10 na parkingu! A po drugie, nie mysmy robili te impreze, a to sa najlepsze eventy na swiecie do robienia. 100% cash gwarantowany obojetnie co sie wydarzy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Trzeba bylo nam Tarpanem w teren wjechac :) Tej jeszcze nie. Czekam, zeby ja razem obalic. Wczoraj poszedl Jack. Z kumplem dola mielismy po imprezie Castrola.

 

a czemu dola po castrolu :mrgreen: ?

 

 

Bo primo, nie bylismy jedyna IX-tka, bylo ich z 10 na parkingu! A po drugie, nie mysmy robili te impreze, a to sa najlepsze eventy na swiecie do robienia. 100% cash gwarantowany obojetnie co sie wydarzy!

\

no a my jeszcze tym wszystkim dziewiatkom zrobilismy konkurencje i zajechalismy na 6 subich :mrgreen:

udalo sie wbic do srodka i poogladac drifciki - a Martyna Matiego chciala juz mu w evokillerze przednie pólośki odpinac coby mogli podriftowac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal, kiedy wpadasz do Krakowa na jakąś flaszkę? Ja stawiam ;).

 

Myślę, że gr1zly też się przyklei.

 

owoc, nie mam pojecia. Mam full roboty.

 

no a my jeszcze tym wszystkim dziewiatkom zrobilismy konkurencje i zajechalismy na 6 subich :mrgreen:

udalo sie wbic do srodka i poogladac drifciki - a Martyna Matiego chciala juz mu w evokillerze przednie pólośki odpinac coby mogli podriftowac :mrgreen:

 

To ciesze sie, ze Wam sie pokaz podobal. Powiem, ze prawdziwe zawody driftingowe np. w UK sa duzo bardziej widowiskowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...