Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierownika srebrnego GTka (WN) widzianego na Dolince Służewieckiej o 18:30 jadącego w stronę Ursynowa :D

Odpozdrawiam :) widziałeś ten samochód na barierkach przed puławską? Musieli mieć niezłą przepychankę skoro udało mu sie tak wjechać :-/

 

 

Widziałem, mam nadzieję że nikomu nic poważnego się nie stało..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Pana M. Damięckiego z którym porozmawiałem sobie na temat Subaru, którym jeździł w pewnym serialu :) Chłopie więcej uśmiechu ;)

 

Co mówił? Fajnie mu się śmigało czy nie?

 

Powiedział, że się męczył tym autkiem :( Woli stare mercedesy coupe :) Bo woli wygodniejsze auta to jest głośne twarde itd ;) Ja mówię no właśnie to jest to ;D Wiesz, że jedziesz :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam ekipe spotkaną w Jankach dziś wieczorem, a także niebieskiego GT'ka oklejonego w plejady, z którym mijałem się na Postepu po 22.

Ciekawi mnie tylko, kto jeździł w Jankach granatowym GT'kiem na ciemnych felgach, bo swinki na lusterkach były ale nie podjechał do nas zagadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kolegę "bula" z niebieskiego gt spotkanego dzisiaj na cargo...niestety sobie nie pojezdzilismy..no coz next time.

 

-- 16 sty 2012, o 23:46 --

 

Pozdrawiam kolegę "bula" z niebieskiego gt spotkanego dzisiaj na cargo...niestety sobie nie pojezdzilismy..no coz next time.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kolegę "bula" z niebieskiego gt spotkanego dzisiaj na cargo...niestety sobie nie pojezdzilismy..no coz next time.

 

Ubiegłeś mnie, ale to dlatego, że miałem kolejne spotkanie z mundurowymi, tym razem nie z przypadku, a z własnej głupoty :)

Odpozdrawiam i do zobaczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kolegę "bula" z niebieskiego gt spotkanego dzisiaj na cargo...niestety sobie nie pojezdzilismy..no coz next time.

 

Ubiegłeś mnie, ale to dlatego, że miałem kolejne spotkanie z mundurowymi, tym razem nie z przypadku, a z własnej głupoty :)

Odpozdrawiam i do zobaczenia :)

....hhe domyślam się co mogłeś nabroic...ale to wszystko flustracja przez ten parking i czepianie się bez powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WROCŁAW

 

Czy mi sie wydawalo czy czarny Seat Leon (Nokiapl?) mi dzisiaj na Krzyckiej migal swiatlami?

 

Jak tak to pozdrawiam. A jak nie to tez :mrgreen:

 

 

Migał migał i machał :D pozdrówka :D

 

I pozdrowienia dla srebrnej wanny[DTR??] oświniaczonej dziś przed 9 rano od Galerii Dominikańskiej aż do Uniwersytetu Wrocławskiego, pozdrawiałem ale Pan jakiś nieśmiały :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pavel, spotkało mnie dzisiaj rano to samo na Grodzkiej :D Tak mi się wydawało, że kierownika tego seata skądś znam. Tak więc przyłączam się do odpozdrowień :mrgreen:

 

-- Wt sty 17, 2012 8:32 pm --

 

Ooooo, Nokiapl, to byłem ja :) Może bardziej zamulony niżeli nieśmiały :P Zatem jeszcze raz odpozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pavel, spotkało mnie dzisiaj rano to samo na Grodzkiej :D Tak mi się wydawało, że kierownika tego seata skądś znam. Tak więc przyłączam się do odpozdrowień :mrgreen:

 

-- Wt sty 17, 2012 8:32 pm --

 

Ooooo, Nokiapl, to byłem ja :) Może bardziej zamulony niżeli nieśmiały :P Zatem jeszcze raz odpozdrawiam!

 

Tosz kris82 do mocno niesmialych zapewne nie nalezy :mrgreen:

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro z wczoraj dla czarnego wrxa na czerwonym felunku ok 19:30 przy kinie "moskwa" :wink:

 

 

Odpozdrawiam serdecznie. 8)

 

Mało kto wie, że tam było kino "Moskwa". ;-)

 

Hogi no proszę Cię... jak mało kto wie? ja tam dzieckiem będąc po wielokroć bywałem :mrgreen:

 

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiego buga z wysokim spoilerem spotkanego wczoraj na Opaczewskiej. Trąbnął, warkął jak akurat wysiadałem z auta. Kolega zapytał o co chodzi, że jakiś wariat trąbi bez powodu :D ludzie to nic nie rozumieją echhhhhh :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia serdeczne dla Kolegi ArH, z dziś, z okolic 11, na Marszałkowskiej. To się zdziwiłem, że mnie Niesubaru zaczepia przez okno... To mnie wypatrzyłeś.... Śmiałem się potem w samochodzie z kwadrans :-) Pięknie było na ulicach Warszawy przez pół godziny...

Żeby było śmieszniej, wczoraj rano rozmawiałem z Twoim STI, u Zbyszka :-) Wyglądał już dużo lepiej, niż w sobotę na Cargo...

 

Dodatkowe pozdrowienia dla kierownika srebrnego? Forka ok.11:45? pod Arkadia. Kiwka i uśmiechy wymienione :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro z wczoraj dla czarnego wrxa na czerwonym felunku ok 19:30 przy kinie "moskwa" :wink:

 

 

Odpozdrawiam serdecznie. 8)

 

Mało kto wie, że tam było kino "Moskwa". ;-)

 

Hogi no proszę Cię... jak mało kto wie? ja tam dzieckiem będąc po wielokroć bywałem :mrgreen:

 

 

 

 

No to jest nas trzech, w dalszym ciągu nie tak dużo... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia serdeczne dla Kolegi ArH, z dziś, z okolic 11, na Marszałkowskiej. To się zdziwiłem, że mnie Niesubaru zaczepia przez okno... To mnie wypatrzyłeś.... Śmiałem się potem w samochodzie z kwadrans :-) Pięknie było na ulicach Warszawy przez pół godziny...

Żeby było śmieszniej, wczoraj rano rozmawiałem z Twoim STI, u Zbyszka :-) Wyglądał już dużo lepiej, niż w sobotę na Cargo...

 

 

Odpozdrawiam :)

nieładnie tak napinać 4x4 i innych irytować :D i takie jeszcze lekkie slajdowisko uskuteczniać :) skandal !

btw - masz blachy wawerskie ? czy mi się przyśniło ?

 

nooo pewnie, że lepiej - zaraz kończą; Jawor i Zbychu mieli niezła polewkę z moich wyczynów :) ; swoją drogą, słyszalem już z 10 wersji jak to uczyniłem ; fama idzie w świat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro z wczoraj dla czarnego wrxa na czerwonym felunku ok 19:30 przy kinie "moskwa" :wink:
(...)Mało kto wie, że tam było kino "Moskwa". ;-)
Hogi no proszę Cię... jak mało kto wie? ja tam dzieckiem będąc po wielokroć bywałem :mrgreen:
No to jest nas trzech, w dalszym ciągu nie tak dużo... :wink:
"Szszszfarty!" ;-)

Ileż to tam wagarów było w latach 80-tych :-D

Pozdrowienia serdeczne dla Kolegi ArH, z dziś, z okolic 11, na Marszałkowskiej. To się zdziwiłem, że mnie Niesubaru zaczepia przez okno... To mnie wypatrzyłeś.... Śmiałem się potem w samochodzie z kwadrans :-) Pięknie było na ulicach Warszawy przez pół godziny...

Żeby było śmieszniej, wczoraj rano rozmawiałem z Twoim STI, u Zbyszka :-) Wyglądał już dużo lepiej, niż w sobotę na Cargo...

Odpozdrawiam :)

nieładnie tak napinać 4x4 i innych irytować :D i takie jeszcze lekkie slajdowisko uskuteczniać :) skandal !

Tam oj, tam oj ;-) Od razu skandal ;-) :twisted: Staram się cały czas uczyć :-) , a rzadko kiedy jest tyle białego miejsca do ćwiczenia, co dziś w Centrum o 11-tej ;-)

Delikatne uślizgi na Marszałkowskiej od wspomnienia po kinie Moskwa aż do Bankowca i wejście lekkim bokiem pod Pałacem Mostowskich w Nowolipki - Lubię to!

btw - masz blachy wawerskie ? czy mi się przyśniło ?
Aha! :-) WT :-) Dokładnie Marysin Waw. Widziałem, że Ty też takie masz :-)
nooo pewnie, że lepiej - zaraz kończą; Jawor i Zbychu mieli niezła polewkę z moich wyczynów :) ; swoją drogą, słyszalem już z 10 wersji jak to uczyniłem ; fama idzie w świat :)
Hehe... Ja tam widziałem lekko za szeroki prawy z przerzucenia, o ile mnie pamięć nie myli... ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...