Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla Konsueli oraz piciu spotkanych wczoraj :) Piotrek mam nadzieje ze sprzeglo przezylo ;))))) bo ludzie na przystanku zaczeli sie dusic :mrgreen:

Konsi - musimy nastepnym razem pocwiczyc trzymanie sie :wink:

 

Wracałem z pracy i przejechałem tamtędy i nadal tam śmierdzi :o:o:mrgreen::mrgreen: ale wszystko git malina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto stawia srebrną Imprezę pod Politechnika Wrocławska na małym parkingu przy nowym budynku?

Bo wczoraj o mało co się nie pomyliłem i do niego nie wsiadłem ... Prawie taka jak moja :)

jak GX ze świniakami - to może być, że moja. generalnie mieszkam w tej okolicy, pracuję w zasadzie też. w każdym razie często bywam. wczoraj też gdzieś się tam w okolicach szlajałem.

pozdrawiam na wszelki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika oświniaczonego zielonego GT, którego przepuściłem na Królowej Jadwigi w krk -hmm... jakiś znajomy GT :P chyba nim już kiedyś jeździłem he he

Pozdro również dla kierownika niebieskiego STI -chyba jadącego z przeciwnej strony tą samą ulicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowniczki złotego Forestera na numeracg GD xxxx.

Spotkana dzisiaj ok. 12:45 na Puławskiej, skręciliśmy sobie grzecznie w prawo w kierunku REAL-a a potem Forek pognał na rondku w lewo w kierunku Usrynowa.

Wzorcowo oswiniaczony - trzoda na lusterku i klapie. Machałem, mrugałem (długie + awaryjne) ale zwrotnej reakcji brak :cry:

Pewnie kierowniczka zaaferowana jazdą i włochatym potworem podróżującym z tyłu - wielkie to psisko :lol:

Niemniej jednak pozdrawiam :D

 

I dla kierownika czarnego forka widzianego na tejże samej Puławskiej ok. 14:30 jadącego od Piassechussetts w kierunku centrum. Kilka światełek zrobiliśmy obok siebie ale na pozdrowienia zareagował jedynie wzrokiem typu "krowa na pociąg"...

Pecha jakiegoś mam że nie odpowiadają cy cóś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rasista!

 

Jak byś tyle razy, co ja, spotkał się z taką miną " :shock: " po kiwce, też byś nabrał wątpliwości. Dlatego dziś działam w ten sposób, że bacznie obserwuję i gdy widzę znaki rozpoznawcze, pozdrawiam, ale sam już pierwszy z daleka nie wyskakuję :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rasista!

 

Jak byś tyle razy, co ja, spotkał się z taką miną " :shock: " po kiwce, też byś nabrał wątpliwości. Dlatego dziś działam w ten sposób, że bacznie obserwuję i gdy widzę znaki rozpoznawcze, pozdrawiam, ale sam już pierwszy z daleka nie wyskakuję :twisted:.

 

do obrony foków N/A zobowiązuje mnie solidarność plemników :) ja nadal próbuje machać pierwszy. a żeby trochę do pieca dorzucić to ostatnio zlał mnie kierownik imprezy w barwach "znanego warsztatu z czwórką na początku"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...