Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla całej ekipy Imprez, Foresterów i innych Subaraków, które ślizgały się dziś pod

 

 

Fashion housem w Piasecznie i w Jankach...

 

 

Oooo, tam bylem, tam bylem! Ha! Pozdrowienia dla zespotowanych. :mrgreen:

 

A Yacho chyba nam gdzies utknal po drodze z tego Rzeszowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fashion housem w Piasecznie i w Jankach... i współczucia dla Małego 5150 i jego biednego, rannego w koło "Czarnego Zła" :sad:

Pozdro również.

Co się stało Małemu? :roll:

 

 

 

Pozdr dla Gtka pod Realem na Ursynowie, który ślizgał się dziś w tłoku przed 23.00 :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się stało Małemu? :roll:

 

Boj spotkaniowy z latarnia. Cale szczescie, ze trafil "tylko" kolem w betonowa cembrowine wokol slupa, bo inaczej z blotnikiem bylo by kiepsko, a tak przynajmniej te "metalowe elementy", zostaly w jednym kawalku. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla całej ekipy Imprez, Foresterów i innych Subaraków, które ślizgały się dziś pod

 

Fashion housem w Piasecznie i w Jankach... i współczucia dla Małego 5150 i jego biednego, rannego w koło "Czarnego Zła" :sad:

 

Dołączam się do wyrazów współczucia dla Małego 5150... Te cholerne krawężniki, latarnie i wiaty na koszyki !!! Pozdrawiam całą nocną subarową ekipę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pozdrawiam kogoś kto mi wczoraj po południu bulgotał pod oknami na Przewodowej w tą i z powrotem, dość spektakularnie pokonując zakręt w Zasadową i budząc we mnie bliżej nieokreśloną tęsknotę... ja niestety w tak pięknych okolicznościach przyrody uziemiona byłam w domu z chorym potomstwem, a poza tym gdzie mojemu Mańkowi do tych bulgoczących bestii :sad: zazdraszczam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vergette napisał/a:

Pozdrowienia dla całej ekipy Imprez, Foresterów i innych Subaraków, które ślizgały się dziś pod

 

 

Fashion housem w Piasecznie i w Jankach...

 

 

 

Oooo, tam bylem, tam bylem! Ha! Pozdrowienia dla zespotowanych.

 

pozdrawiam wszystkich wczoraj tam spotkanych :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jeszcze przy okazji wymień sobie żarówkę z tyłu bo Ci się prawy stop nie świeci :-)

 

Sprawdziłem i jednak miałeś rację. A wszystko wyglądało ok, bo żarówki z obu stron ładnie się świeciły na postojowych, tylko, że nie przewidziałem, że żarówka w tylnej lampie ma dwa żarniki i przepalenie się jednego nie powoduje zgaśnięcia całej. A tak się właśnie u mnie stało, że przepalił się tylko ten żarnik od stopu...

 

PS A, dostanie żarówki do lampy w subaru to nie taka prosta sprawa - trzeba się kopnąć do ASO (w grę wchodzą również ASO innych japońskich marek :idea:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I BIA odpozdrawia Troche mało warszafkową rejestracje mam ale co tam Lodóweczka sie trzymała za mną jakby na sznurku była

 

Starałem się utrzymywać, ale czasem pasów brakowało :twisted::mrgreen:

 

A i piękna marchewa z wydechu poszła na Modlińskiej :idea:

 

juz myslalem ze do mnie jedziesz do domu

 

oo to znaczy, żeś sąsiad właściwie :mrgreen: w okolicach Żytniej/Syreny/Grenady się wychowałem i w weekendy często tam bywam :cool:

 

 

 

A, dostanie żarówki do lampy w subaru to nie taka prosta sprawa - trzeba się kopnąć do ASO (w grę wchodzą również ASO innych japońskich marek )

 

 

Przemeq, w każdej hurtowni motoryzacyjnej typu Intercars, Fota, czy inne takie mają takie żarówki. Ostatnio chyba jakieś ciężkie 9 PLN zapłaciłem za stopa :cool: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio chyba jakieś ciężkie 9 PLN zapłaciłem za stopa

Kiedys w ASO zapłacilam 2 dychy za 2 żarówki stopu z wymianą na miejscu :cool: :mrgreen: .

(obydwie mi się przepalily tego samego dnia, strach bylo wracać z pracy :roll: )

 

Pozdrawiam to co mi dzisiaj wieczorkiem ładnie na Zaspie zaburczało, nie widziałam ale z daleka słyszałam :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierowniczkę blue sti MY06 obmachaną z wzajemnościa na ulicy Odyńca dziś rano :mrgreen:

 

[ Dodano: Pią Sty 08, 2010 2:01 pm ]

szubaru napisał/a:

rpw kolega marro wczoraj podrywał licealistki :

 

marro napisał/a:

dzisiaj postanowiłem pooglądać licealistki i stoi pod liceum reja

 

 

Rozumiem. Ja w poszukiwaniu miejsca parkingowego pojechałem pod Teatr Wielki.

Ale chyba mam za cichy wydech, bo jakoś nikt mnie nie słyszał.

 

rpw, pozdrawiam cię zalegle :mrgreen: ale kicha z tymi licealistkami, tak zimno jest ze chodzą zakutane po uszy :mrgreen: :cool: rpw koniecznie musisz zmienic wydech, moje okno wychodzi na ulicę ktora musisz jechac jadac w strone placu teratralnego - a nic nie slyszałem - więc wydech do wymiany :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla całej ekipy Imprez, Foresterów i innych Subaraków, które ślizgały się dziś pod

 

Fashion housem w Piasecznie i w Jankach... i współczucia dla Małego 5150 i jego biednego, rannego w koło "Czarnego Zła" :sad:

 

pozdro i zdrowka dla czarnego zla....

 

pozdrawiam tez kierownika bialej imprezy spotkanej kolo godziny 10:30 na Wale Miedzeszynskim - bylo szybko bo w przeciwnych kierunkach lecielismy ale ja zdazylem kiwke zrobic po wypatrzeniu czarnego swiniacza :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam tez kierownika bialej imprezy spotkanej kolo godziny 10:30 na Wale Miedzeszynskim - bylo szybko bo w przeciwnych kierunkach lecielismy ale ja zdazylem kiwke zrobic po wypatrzeniu czarnego swiniacza :razz:

jakbys snieg zwalil z samochodu to tez bym Cie zauwazyl i machal :razz:

a tak, to jak Cie zauwazylem to juz za pozno bylo :twisted:

pozdrawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...