Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam niebieskiego Gtka o godzinie 12.46 oświniaczonego z każdej strony na ulicy Młodzieńczej koło Maca. Oczywiście następny forumowicz nie widział mojej kiwki jak mu macham i daje sygnały drogowymi :twisted:

Bo bawił się włoskami chyba :mrgreen::mrgreen: Przynajmniej tak to wyglądało :wink:

Następnym razem uważaj zajadę Ci drogę :mrgreen:

Bo chyba z tego wychodzi, że mam niewidzialne auto :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stangretowi czarnego Forka, z trzodą na zderzaku i naklejką z zeszłorocznych Plejad, wypatrzonego niedawno na parkingu pod Carrefour'em na Krzykach - pokłon. :mrgreen:

P.S. - to wgniecenie drzwi powinno dać się stosunkowo (bez skojarzeń, zboczeńcy forumowi!) łatwo wypchnąć od środka ; jeżeli trzeba - służę namiarami na sprawdzonego, niedrogiego blacharza. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaki79, odpozdrawiam :!: Miło było się spotkać i pogaduszyć :twisted:

Pozdrówki dla Miśka, który wypatrzył mnie podczas wyjeżdżania z Muchowca ;)

Pozdrówki dla shyha, miło było poznać i pogaduszyć. Liczę że częściej będziemy Cie widywać.

Pozdrowki dla kierownika srebrnego Legasia SG **** mijanego na DTŚ około 21:30 (awaryjki były).

 

No starczy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy i pasażera niebieskiego Blob-Eye'a STI na litewskich blachach z naklejką "Biker friendly" :grin:

Jechałem oświniaczonym Foresterem obok na Grunwaldzkiej, około 01:00... :)

 

Łaaaaaadnie to idzie w porównaniu do 2.0 N/A :mrgreen::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stangretowi czarnego Forka, z trzodą na zderzaku i naklejką z zeszłorocznych Plejad, wypatrzonego niedawno na parkingu pod Carrefour'em na Krzykach - pokłon. :mrgreen:

P.S. - to wgniecenie drzwi powinno dać się stosunkowo (bez skojarzeń, zboczeńcy forumowi!) łatwo wypchnąć od środka ; jeżeli trzeba - służę namiarami na sprawdzonego, niedrogiego blacharza. :mrgreen:

Heja :) Wgniotki na razie nie robie. Tez znam stosunkowo dobrego, a taniego blacharza, ale wkurza mnie perspektywa straty nastepnej naklejki ;-) Tys jest wlascicielem tego srebrnego Forka, ktory zaparkowal za moim? Odpozdrawiam w kazdym razie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdowienia dla wolnossacego Imprezy GC w roznych naklejkach ale w gaszczu swinia na zwierciadle tez byla. Chwile temu 12:30 Szkola Podstawowa na Nugat.

Z wygladu podobny do Czwartka ? :smile:

 

to on :-)

Chłopak jak raz na pół roku jakiegoś starego subaraka nie kupi to nie swój jakiś jest.

A naklejki po Orlenie jeszcze nie zdjęte.

 

pozdro

goory

 

tak jest jak pisza :shock:

naklejki sa i dodaja mocy (kazda +5KM)

 

Kiwka dla tibhar_99 bylem tam na pikniku integracyjnym na boisku szkolnym

jesli mieszkasz gdzies niedaleko to rok temu mogles mnie tez slyszec

 

chory jestem i szlam w nosie, oczach i glowie zamroczyly mnie totalnie. jadac tam na miejsce rozwalilem opone... na szczescie mafia subaru jest zawszew po drodze - dzieki goory za kolo zapasowe na takiej samej feldze i oponie... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiwka dla tibhar_99 bylem tam na pikniku integracyjnym na boisku szkolnym

jesli mieszkasz gdzies niedaleko to rok temu mogles mnie tez slyszec piknik na ursynowie

Nawet moje okna bylo widac :wink:

ale zes mi tartan zjechal, gdzie ja teraz bede w pilke gral :grin:

Swietna impreza dla dzieciakow, chyba troleje zrobily wieksa furore bo jednak Sexiwo nie mialo sie gdzie napedzic....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie pozdrowienia dla zdezorientowanego właściciela oświniaczonego srebrnego Bug Eye na Żelaznej obtrąbionego i obmachanego z wzajemnością koło godz 15tej :wink:

Oraz pozdro dla Szakala, którty brał dziś udział w castingu. Jak się dorobi góry pieniędzy to nie będzie się już z nami zadawał :mrgreen:

Jeszcze mnie wyciągał, ale się nie dałem :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pumex1, to na PW mi napisz gdzie masz parking ;-) bo w sumie szukam jakiegos miejsca z daszkiem oczywiscie odplatnie ;-) bo auto i tak 2 -3 razy w tygodniu tylko uzywam ;-)

 

[ Dodano: Czw Wrz 24, 2009 11:52 am ]

bo na fotkach o adamusa widzialem hale wiec niewiem czy on ma duzy i miejsce by odsprzedal ;-)

 

te hale to moj magazyn na Okeciu - jak chcesz auto wstawic to zapraszam ;)

 

ale chyba u nas na odkrytej jeszcze kilka miejsc wolnych jest ;)

 

Pozdro dla niebieskiej GC w kombiku nr. SCI 18843 widzianej w Skoczowie na Górnym Borze przy blokach (super bryka) i czerwonego GC w sedanie mijanego w Ustroniu o 20-10.

 

kombi to GF sedan to GC ;)

 

zalegle pozdro dla Szakala spotkanego u Pana Andrzeja K. ;)

 

i pozdro dla goory'ego ktory kolo mnie przejechal na Powsinskiej i sie nawet nie zatrzymal - gnida dworska jedna :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam niebieskiego Gtka o godzinie 12.46 oświniaczonego z każdej strony na ulicy Młodzieńczej koło Maca. Oczywiście następny forumowicz nie widział mojej kiwki jak mu macham i daje sygnały drogowymi :twisted:

Bo bawił się włoskami chyba :mrgreen::mrgreen: Przynajmniej tak to wyglądało :wink:

Następnym razem uważaj zajadę Ci drogę :mrgreen:

Bo chyba z tego wychodzi, że mam niewidzialne auto :shock:

 

Bawił się włosami... to musiałem być ja :cool:

 

Sorry ziom, moje włosy są widocznie ciekawsze niż Twoje auto :P

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam niebieskiego Gtka o godzinie 12.46 oświniaczonego z każdej strony na ulicy Młodzieńczej koło Maca. Oczywiście następny forumowicz nie widział mojej kiwki jak mu macham i daje sygnały drogowymi :twisted:

Bo bawił się włoskami chyba :mrgreen::mrgreen: Przynajmniej tak to wyglądało :wink:

Następnym razem uważaj zajadę Ci drogę :mrgreen:

Bo chyba z tego wychodzi, że mam niewidzialne auto :shock:

 

Bawił się włosami... to musiałem być ja :cool:

 

Sorry ziom, moje włosy są widocznie ciekawsze niż Twoje auto :P

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Tak czułem, że to ty :wink:

No wiesz akurat patrzyłeś nie tam gdzie trzeba ;)

Następnym razem będę trąbił :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i pozdro dla goory'ego ktory kolo mnie przejechal na Powsinskiej i sie nawet nie zatrzymal - gnida dworska jedna :razz: :mrgreen:

 

...się zatrzymał, zatrąbił, pomachał i poleciał dalej żonę do fryzjera zawieźć. :-)

 

pozdrawiam zatem z tej i zaległej okazji (w Sadybie).

 

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Szakala z którym uciąłem sobie miłą pogawędkę dzisiaj w Blue City
Odpozdrawiam, super było poznać i pogadać, zapraszam jak zawsze na dłużej :grin:

 

[ Dodano: Nie Wrz 27, 2009 11:35 pm ]

zalegle pozdro dla Szakala spotkanego u Pana Andrzeja K.
Łodpozdrowił już, wydech już zrobiony, wszystko gra i buczy :grin:

 

[ Dodano: Nie Wrz 27, 2009 11:43 pm ]

Oraz pozdro dla Szakala, którty brał dziś udział w castingu. Jak się dorobi góry pieniędzy to nie będzie się już z nami zadawał

Jeszcze mnie wyciągał, ale się nie dałem

Duduś jakoś mnie tam nie zjedli w tym namiocie :razz: , raz się żyje, do odważnych świat należy :mrgreen: :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...