Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Prowadzic sie porzadnie bez dam i alkoholu? No to sprzecznosc sama w sobie! :wink:

Sprzecznosc to by byla z damami bez alkoholu albo z alkoholem bez dam. ale bez dam i ankoholu to nie jest zprzecznosc. Tylko konsekwencja. Wartosci i takie tam tego ten tego...

 

 

Tos mi Pan namieszal :) Chyba wstapie do klasztoru....ale tam tez wino i zakonnice... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla estiaja (albo WRX-a z dużym skrzydłem, nie zdążyłem się dokładnie przyjrzeć) na numerach SGL xxxxx widzianego ok. 21.10 na skrzyżowaniu Al. Solidarności i Jana Pawła II, jadącego w stronę centrum / Mokotowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wszystkich, których mogłem przeoczyć, pozostając w napięciu przed kolenym zakrętem, np. z Wału na Fieldorfa. Miewam też oczy białym kołnieżykiem zasłonięte. :oops: Pozdrawiam Kierownika nowego Legacy Sedan z dwiema rurami. Moi synowie machali do niego zawzięcie przez całe czerowne JP2/Anielewicz i ja machałem ... i nic. Pozdrawiam Panią w srebrnym GT, co często na Solariego bywa i ciemnozielonego (?) SI 2.2 odwiedzającego Smoczą. Hwojtka pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Panstwa wszystkich z Budapesztu. Zimno i leje, jak w Helsinkach jakis. Zero SUBARU. ZERO!

Podobno w Kalaforni w Haliłódzie Subaru zrobili sie bardzo modne.

Jesteśmy w forpoczcie, w prekursorstwie. Myśmy WInkelriedem Subarstwa Światowego są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj Drogi PSZ,

kalafornia jest wykladnia wszystkiego dobra/zla/nijakosci. kazden jeden wie, ze jedynie w - kalaforni, mon amour, dziwne niebo co nie zna chmur - zyja ludzie, ktorych warto nasladowac. A to:

Aaron Spelling, Tori Spelling ( ktora raz w knajpie idac do kibla wzialem za kielnerkie), Pamela, Nikolas Kejtsz, i inne takie. To oni wiedza co dobre dla planety a co nie, co dobre dla Afryki a co nie. I to jejich musim nasladowac w kazdej kwestii. Juz dawno dawno temu McLuhan pisal o wiosce globalnej. Ta wiocha jest LOS ANGELES, co swe macki, podle bo takie obslizgle, jakas galareta taka, śluzem po całym świecie rozsyła. Wlącz TV a zobaczysz wioskie globalna. idz do kina a zobaczysz wioske globalna. Wlacz radio a uslyszysz globalna wioche.

I stad zapatrzenie nasze w ten kraj sliczny piekny i nijaki.

A najwazniejsze osiagniecie LA to polityczna poprawnosc podlana hipokryzja gesta.

juz nawet u nasz nie wolno powiedziec murzyn, tylko AFRYKAN chyba. Nie Indianin ale Amerykanin natywny. Nie mowi sie juz kobieta, bo to Srode obraza, ale osobnik bez wacka.

nawet Murzynek Bambo nie mozna powiedziec, o on nie jest naszym kolezka. Dzis wierszyk brzmi:

Afrykan Bambo pod Łodzią mieszka

Zone ma białą, to chyba Czeszka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończąc wątek kalifornijski i PC (nadający się na odrębny temat) proponuję wywołaną Środę dołączyć do Legionu wymienianych na formum innych fajnych polityków. Przy okazji: czy są jacyć "subaropolitycy" do pozdrowienia (minister, poseł, rajca albo wójt lub chociaz kandydat) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno w Kalaforni w Haliłódzie Subaru zrobili sie bardzo modne.

 

Arno, błagam, nie strasz :shock:. Jak sobie Paris Hilton albo inna Britnej czy Meraja czy Dżesika Simpson (ta jest przynajmniej fajną dupą...) kupi Subaru, to będzie to najczarniejszy dzień w historii tej marki :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończąc wątek kalifornijski i PC (nadający się na odrębny temat) proponuję wywołaną Środę dołączyć do Legionu wymienianych na formum innych fajnych polityków. Przy okazji: czy są jacyć "subaropolitycy" do pozdrowienia (minister, poseł, rajca albo wójt lub chociaz kandydat) ?

Niebieski WRX stoi na chodniku przed Rozana w Alejach Ujazdowskich, wiec pewnie jakis Polityczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno w Kalaforni w Haliłódzie Subaru zrobili sie bardzo modne.

 

Arno, błagam, nie strasz :shock:. Jak sobie Paris Hilton albo inna Britnej czy Meraja czy Dżesika Simpson (ta jest przynajmniej fajną dupą...) kupi Subaru, to będzie to najczarniejszy dzień w historii tej marki :evil:

Juz se kupily, we wszystkich kolorach, czlowieku, tam sie mysli: color coordination.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończąc wątek kalifornijski i PC (nadający się na odrębny temat) proponuję wywołaną Środę dołączyć do Legionu wymienianych na formum innych fajnych polityków. Przy okazji: czy są jacyć "subaropolitycy" do pozdrowienia (minister, poseł, rajca albo wójt lub chociaz kandydat) ?

Niebieski WRX stoi na chodniku przed Rozana w Alejach Ujazdowskich, wiec pewnie jakis Polityczny.

 

Pozdrawiam zatem serdecznie politycznego z Alei. Ja czasem sterczę przy Instytucie Teatralnym - Al. Ujazdowskie 6A (za tą sympatyczną kawiarnią ) - będe się rozglądał, ale in blanco pozdrawiam OBKa w kolorze szampańskim na rejestracjach korpusu dyplomatycznego (flagi nie zatknęli), który często do Zamku Ujazdowskiego jeździ albo na skarpę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale in blanco pozdrawiam OBKa w kolorze szampańskim na rejestracjach korpusu dyplomatycznego (flagi nie zatknęli), który często do Zamku Ujazdowskiego jeździ albo na skarpę.

sie podczepiam pod pozdrowienia..widziałam go w sobote na trasie Lublin-Warszawa..rejestracja zaczyna sie chyba na "M" a jechał nim taki młody chłopak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Holiłudem i Subaru to prawda,ja znam jedną osobe co tam mieszka(kuzynka ma) i ona ma Forestera (chyba 2,5 nieturbo-cięzko się porozumieć bo ma kobiece podejście do tych tematów i nic nie kmini)- więc z ludzi co ich znam to 100% ma Subaru-i tylko bez takich,że badanie na za małej próbie robione i statystyka nie wychodzi-no, bo znam jeszcze 2 osoby z San Diego i tyż mają Subaru :D . A ta moja kuzynka to mówi,że ona tam w tym Holyłudzie to na takiej górze mieszka,że tak q-de stromo,że musi mieć 4x4 i nic tam innego nie podjedzie :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończąc wątek kalifornijski i PC (nadający się na odrębny temat) proponuję wywołaną Środę dołączyć do Legionu wymienianych na formum innych fajnych polityków. Przy okazji: czy są jacyć "subaropolitycy" do pozdrowienia (minister, poseł, rajca albo wójt lub chociaz kandydat) ?

Niebieski WRX stoi na chodniku przed Rozana w Alejach Ujazdowskich, wiec pewnie jakis Polityczny.

 

... a pamietacie taką kaczkę dziennikarską:

 

"Monika Olejnik: Ta informacja jest dla pana zaskoczeniem czy wiedział pan, że coś wisi w powietrzu? „Rzeczpospolita” dodaje do informacji Radia Zet, że Andrzej Pęczak dostał prawdopodobnie od biznesmena Subaru w formie łapówki."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah! Ale przynajmniej wiedziała, że taka marka istnieje... 8)... Ciekawe, czym sama jeździ :twisted: ?

 

To jest do ustalenia. Na pewno mozna ja pozdrowić, ale uwaga, w wywiadzie powiedziała:

 

"Oczywiście. Nie mam stabilnego charakteru. Miewam depresje, chandry, bywam wściekła.

- I co wtedy?

Wsiadam w samochód i jeżdżę, albo idę do kina, albo czytam książkę, albo oglądam głupie filmy, romanse..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ pracuję na Starej Ochocie słyszę Wawelską, a ściślej - słyszę od czasu do czasu przeloty bombowców z silnikami przeciwsobnymi. Wczoraj syszałem cztery przeloty. Pozdrawiam pilotów. Natomist niepokojące jest to, że nikogo nie spotkałem oczami, mimo, że dwa razy sam przelatywałem Ochota - Olszynka Grochowska -Ochota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...