Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla najpierw usłyszanego, a po dalekim poooo... :mrgreen:

Srebnego Forusia z trzodą na lustereczku o nr. rej: WD 7376... Kolega zimnym łokciem szpanował jeżdżąc po Warszawie, a dokładnie przez skrzyżowanie Jana Pawła z Elektoralną o godz 16.47 :mrgreen:

Oraz serdeczne pozdrowienia dla granatowego Gteczka i kierownika, który spojrzał się w ostatniej chwili na moją oświniaczoną Primerkę o godz 17.20 na Świętokrzyskiej :cool: Chciałem machnąć ale mnie zamurowało bo śliczne te Twoje Gt :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam chłopaka jeżdżacego po Rawie Mazowieciej pięknym oświniaczonym ciemno zielonym wolnymssakiem GC8 kombi. Wygląda jak nowy :shock: Piękny...

chłopak?

 

kaurcze ciagle wszyscy łapią mnie za słówka... :roll: co za forum :razz: Nie należe do grupy adamusa :mrgreen:

a piękny to GC8 !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze pozdrowienia dla:

- niebieskie Gt (moje wymarzone :roll: ) na moście Świętokrzyskim o godz 13.25

-niebieska Impreza my07 oświniaczona na Placu Zawiszy

- oraz granatową Imprezę combi, którą goniłem już drugi raz w tym roku, ale tym razem u mnie w mieścinie (Wołominie :cool: ) na Ulicy Legionów na przeciwko Foto Elki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam załogę czarnego WRX napotkanego, wyprzedzonego i pozdrowionego między Wieleniem a Wschową. Jechałem motorem więc chyba dlatego reakcji żadnej nie było. A swoją drogą rozumiem że trzeba się lansowac... ale 70 km/h :shock: :lol:

Pozdrawiam równierz kierownika OBK z którym kilkakrotnie widziałem się na odcinku Leszno - Wrocław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla czterech subarek mijanych w Ustroniu-

- zielonej w kombiku z założoną dojazdówką na lewym tyle godz. 10-00

- pozdro również dla dyspozytora czerwonego sedana ( pierwszy model) z niską lotą i CB na tylnej klapie -numerów nie zauważyłem bo lało jak z cebra godz 10-05

-Również pozro dla zielonego kombi nr. SCI WL04 godz 12-50

- dla niebieskiego okulara (WRX) SCI 22WJ mijanego O 13- tej

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze pozdrowienia dla:

- niebieskie Gt (moje wymarzone :roll: ) na moście Świętokrzyskim o godz 13.25

-niebieska Impreza my07 oświniaczona na Placu Zawiszy

- oraz granatową Imprezę combi, którą goniłem już drugi raz w tym roku, ale tym razem u mnie w mieścinie (Wołominie :cool: ) na Ulicy Legionów na przeciwko Foto Elki :wink:

Odpozdrawiam to ja jechałem dzisiaj tym kombiwarkiem na Legionów.Swoja babajage odwozilem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla całego stada Imprez, Legaców i innych plejadowych wynalazków które krążyły w okolicy Mikołajek. Pozdrawiam też Niunię, która podobno też gdzieś tam była :twisted:

Szczególne pozdro dla posiadacza GTka MY00 stojącego na początku OSu Tros. Gtek był na felgach z tą łezką na szczycie ramienia i w jedynym słusznym (bordowym jak mój) kolorze :) Pogadaliśmy chwileczkę;samochód do złudzenia przypominał mój...kolor, opony i felgi takie same, też troche poobijany i zagazowany...tylko więcej mocy i kierka po drugiej stronie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juras K, Ten "okular" chodziło Ci o Bug-a??

Mam pytanko nie był oklejony w barwy SWRT??

Jeżeli był to muszę Szwagrowi z dupy garaż zrobić!!

 

Tuta się wszystkiego dowiesz!!! :twisted: "Forum rządzi Forum radzi Forum nigdy Cię nie zdradzi" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hercooles napisał/a:

Juras K, Ten "okular" chodziło Ci o Bug-a??

Mam pytanko nie był oklejony w barwy SWRT??

Jeżeli był to muszę Szwagrowi z dupy garaż zrobić!!

 

 

Tuta się wszystkiego dowiesz!!! :twisted: "Forum rządzi Forum radzi Forum nigdy Cię nie zdradzi" :mrgreen:

Nie wiem czy to mój bo nie znam jeszcze polskich numerów bo nie byłem przy rejestracji.A wiem że był w Ustroniu w tym czasie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam spotkane Subaraki i pozostałych fanów motoryzacji śledzących rajdowe poczynania w Mikołajkach. Pozdrawiam forumowicza w legacy wczoraj jadącego do Mikołajek. Nie zauważyłem Cię, ale na CB pozdrowienia poszły :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów widzianych w trakcie Rajdu Polski no a szczególnie tych spotkanych osobiście na OS-ach czy w strefie serwisowej m.in. Simon, z ekipą :wink:

 

Pozdro dla Hogiego co go wczoraj w telewizorze widziałem. Program TVN Turbo, jakiś reportarz z Cyny. Hogi udzielał wywiadu.

hehe... Hogi, Ty wywiad z Cyny dla TVN, a ja dla nich, prosto z Rajdu Polski :arrow: poszło ponoć w faktach :mrgreen: pozdro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...