Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Pozdrowienia dla kierownika zielonego outbacka us ver., z którym regularnie spotykam się w Olsztynie, a dziś uskuteczniliśmy razem przejażdżkę z Olsztyna w kierunku na Ostródę, było sympatycznie. Szkoda że kolega nie forumowicz.

Pozdrawiam

sebxyz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla

Niebieskiej Imprezy hawk-eye na Dzielnej kole 9

Srebrnej wolnossącej Wanny na dwupasmowej Płochocińskiej kole 9.30 Zeroart?

Edytowane przez taxus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze pozdrowionka dla kierownika przepięknej nowej Imprezy STI na WGR...... ( widziana po raz kolejny u mnie w mieście, tym razem na drodze do mojego osiedla ). Było machane w obie strony. Piekna piękna i do tego w jedynym słusznym kolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam właściciela Forka D na blachach PO.... , z którym uciąłem sobie miłą pogawędkę pod sklepem Delikatesy Centrum w Łagiewnikach k. Wrocławia w czwartek. :)

 

I pozdrowienia w wczoraj dla ciemnoniebieskiego forka ze srebrnymi zderzakami i świnkami spotkanego na A4 na wysokości Opola koło godz. 17:30-18 (jechał w kierunku Wrocławia). Ja jechałem w przeciwną białą nową Fiestą. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierowcy białego BMW F10 (Przemeq?) ze świnią na lusterku, który leciał od strony Zalewu Zegrzyńskiego w stronę stolicy ok. 17.

 

Ano ja. Wracałem z tzw. grylla od pewnego kiedyś aktywnego forumowicza 8-).

 

Odpozdrawiam 8-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Hogiego i zalogi mijanego dziś w Piasecznie kolo 19 :)

 

Odpozdrawiam, wracałem z Jury Krakowsko-Częstochowskiej ;-)

Widziałem awaryjne, ja machnąłem reką wcześniej ;-)

 

 

Pozdrowienia dla niebieskiego forka i czarnej imprezy, których mijałem na S8 w okolicy Kielc :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam zapatrzona w dal Pania w srebrnej imprezie (chyba Hawkeye), ktora stala na swiatlach na pl. Trzech Krzyzy dzis ok. 17.30 - trzoda na lusterku i klapie - brak odpozdrowien

 

oraz

 

kierowce w czerwonej wannie z trzoda na lusterku i mnostwem naklejek na drzwiach, ktory sunal ok. 19.30 przez ul. Stawki. Nie mialem jak pozdrowic, bo dzwigalem zakupy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...