Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

mstar napisał(a):

Pozdrowienia dla cukierników z Mysiadła!

 

 

To dobre :mrgreen:.

 

(choć to raczej piekarze, niż cukiernicy 8) )

 

Przemeq, ale piekarze tak nie słodzą... :mrgreen:

 

Heh, od wprowadzenia tego durnego skryptu zmieniajacego nazwe, radosna tworczosc na forum bedzie kwitla :mrgreen:

 

A ze cukier drogi niemal jak benzyna a zrobilem sobie herbate, to jade sobie do nich poslodzic i niniejszym pozdrowie ich awansem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sąsiad z Bielawy ma blue mica
konkurencja w mordę misia... :roll:

 

-- 8 cze 2011, o 10:01 --

 

Trzeba jeszcze będzie do K/S opracować jakieś kryptonimy np. "sprzedam 2' date='5 kilo pączków, marmolada nie wycieka"[/quote'] to chyba nie ma sensu, bo i tak pewnie zaraz pojawi sie skrypt zmieniający, np. 4pączki na "pączki-z-nie-ASO"... :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam granatową turbowannę wczoraj stojącą pod Halą Arena, żółte seicento oświniaczone stojące regularnie przy pileckiego/alternatywy i kierownika granatowego gt'ka oklejonego w plejady też z tego rejonu (kierownik nie odmach... znaczy nie odpozdrawia :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elmo, jeśli to STI miało różową i czarną świnkę na lusterkach to odpozdrawiam w imieniu mojej lepszej połówki

 

Miało czarne napisy "STI" na bokach skrzydła. Świnek nie szukałem :roll:

 

 

to też się zgadza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogromne podziękowania i wielkie pozdrowienia dla Cechu Cukierników z Poplar Street w Mouse Saddle Town za megaprofesjonalne i superszybkie zajęcie się Legacy mojej żony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, od wprowadzenia tego durnego skryptu zmieniajacego nazwe, radosna tworczosc na forum bedzie kwitla :mrgreen:

Ogromne podziękowania i wielkie pozdrowienia dla Cechu Cukierników z Poplar Street w Mouse Saddle Town za megaprofesjonalne i superszybkie zajęcie się Legacy mojej żony :D

Prorok jakiś :?: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam srebrnego legasa sedana z trzoda na klapie i ramka ekipy z topolowej... :) jadacego ok. 6:30 z piaseczna do stolicy

 

i kolega wraca do piaseczna pulawska :)

widziany w pyrach ok 15:50

 

wszystko się zgadza oprócz koloru - jeżeli to niebieski/błękitny to przyznaję się że to ja jechałem i serdecznie odpozdrawiam (nawet jeżeli to nie ja to też odpozdrawiam)... czy może zapodałeś jakiś sygnał dźwiękowy?

 

 

Pozdrawiam również przemiłego motocyklistę w polarku subaru spotkanego na Puławskiej około godziny 16. Twoje pozdrowienia i uśmiech na skrzyżowaniu - bezcenny. W końcu żona się przekonała że pozdrowienia działają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elmo, jeśli to STI miało różową i czarną świnkę na lusterkach to odpozdrawiam w imieniu mojej lepszej połówki

 

Miało czarne napisy "STI" na bokach skrzydła. Świnek nie szukałem :roll:

 

 

to też się zgadza :)

 

Pozdrawiam zatem serdecznie lepszą i gorszą połówkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...