Skocz do zawartości

montaż kubełka - jakieś sugestie, doświadczenia?


Yacho

Rekomendowane odpowiedzi

czesc.

wie ktos jak najlepiej zamontowac kubelek w GT?

napewno chcialbym, zeby mial regulacje przod tyl (zeby Zofia mogla sie przejechac jak zasluzy :twisted: ).

sa do kupienia jakies szyny gdzies? czy odkreca sie od seryjnego fotela? czy jak?

dzieki z gory (from the mountain) i standartowo zdroowka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemyśl temat,bo powiem Ci szczerze,że jeśli chodzi o zbicie masy to nie ma sensu,bo zdejmiesz 9kg/fotel.Jeśli masz seryjne fotele w dobrym stanie to moim zdaniem zostaw sobie,bo fotele od GT'ka są super wygodne i trzymanie boczne też nie jest najgorsze.Miałem wkładać kubełki ale jak się okazało,że seryjny fotel waży z szynami tylko 17,5 kg to odpuściłem.

Mocowanie foteli to ciężka robota i trzeba na to trochę czasu,aby wszystko było git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocowanie foteli to ciężka robota i trzeba na to trochę czasu,aby wszystko było git.

Jaka ciężka robota? Kupujesz gotowe szyny Sparco i montujesz kubełek w 15 min.

no wlasnie! dzieki Mati. wiesz moze gdzie sie je kupuje?

a przy okazji - jezdze na twoich lacznikach stabilizatorow :cool:

zdroowka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przykładowo robiłem mocowania do kubłów w GT samodzielnie z kawałków duraluminiowej blachy 5mm ale to było głównie dla zrzucenia wagi i nie było regulacji - drugi raz bym się w to już nie bawił tylko kupił gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przykładowo robiłem mocowania do kubłów w GT samodzielnie z kawałków duraluminiowej blachy 5mm ale to było głównie dla zrzucenia wagi i nie było regulacji - drugi raz bym się w to już nie bawił tylko kupił gotowe.

oki. tylko gdzie to kupic?

zdroowka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto Ci montował te szyby Sparco w 15min ?

 

Nie szyby, tylko szyny :razz: i nie mogę ci odpowiedzieć na to pytanie na tym forum, ale zapewniam cię że nie jest to trudne. Sam montowałem fotele Bimarco do AE86 Revolver'a i nie trwało to dłużej niż 30 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam montowałem fotele Bimarco do AE86 Revolver'a i nie trwało to dłużej niż 30 min.

 

Wszystko pięknie,ale rozmawiamy o subaru a tu temat jest trochę trudniejszy niż to się może wydawać i konia z rzędem temu,kto w ludzkiej cenie,w 15-30 minut zrobi mi zawodowe mocowania do kubełków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Subaru akurat jest tak że wsyztskie dedykowane mocowania foteli nie pasują i jest rzeźba, albo trzeba mocowania albo auto dopasować :(

 

zgadza się , ale wystarczy trzy razy młotkiem przypieprzyć i jest ok :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Subaru akurat jest tak że wsyztskie dedykowane mocowania foteli nie pasują i jest rzeźba, albo trzeba mocowania albo auto dopasować :(

 

zgadza się , ale wystarczy trzy razy młotkiem przypieprzyć i jest ok :twisted:

 

W mocowania czy w samochód?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakiś namiar?
poszukam. Ja brałem z prodrive. Wiesz kiedy to było!!??

 

[ Dodano: Czw Lip 24, 2008 3:10 pm ]

Kruk, bad news: zalecany montaż na optymalnie dopasowanych szynach z homologacją FIA (za dopłatą)

 

http://www.recaro-polska.pl/shop/index. ... Product=44

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Sluchajcie mam mega problem. Prosze o porade. Mam 196cm wzrostu . Jak mam ustawione siedzenie tak jak trzeba do wlosami dotykam podbitki, a jest juz opuszczone na sam dol. Jest to bardzo niekomfortowe uczucie. Moja prosba jak moge to przerobic zeby siedziec nizej. W gre wchodza rozne opcje , wymiana fotela , wymiana szyn i inne opcje ktorych nie znam. Bardzo prosze fachowcow o pomoc!!!!!!!!?????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Subaru akurat jest tak że wsyztskie dedykowane mocowania foteli nie pasują i jest rzeźba, albo trzeba mocowania albo auto dopasować :(

 

zgadza się , ale wystarczy trzy razy młotkiem przypieprzyć i jest ok :twisted:

 

carfit, a gdzie trzeba przypieprzyć? Jakiś rysunek pogladowy?

 

Właśnie jestem na etapie montażu kubła i myślałem, żeby wykorzystać seryjne mocowania.

Fotel nie musi być przesówany.

Jakieś sugestie? Fotel to Sabelt i mocowania też Sabelta.

 

ATB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...