Skocz do zawartości

Subaru/Evo LAP RACE LUBLIN o Puchary Palonka Rallysport


Mareq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 266
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z Carfitem przegrana 0.1setna.......z Jurkiem niecale 2 sek.....bylo na noże..... :twisted:

Szlag,gdyby nie ten "mały błąd".......... :sad: :sad:

Gratulacje dla Miszczóf z "pudła".

4 miejsce zmusza do dalszego zastanowienia nad sensem "jezdzenia".... :sad:

........ale warto bylo spróbować się najlepszymi. :mrgreen: osłaniałem tyły.

Adam,dzięki za furmanke. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Carfitem przegrana 0.1setna.......z Jurkiem niecale 2 sek.....bylo na noże..... :twisted:
liczony najlepszy przejazd?

 

 

4 miejsce zmusza do dalszego zastanowienia nad sensem "jezdzenia".... :sad:
przestan bo tutaj sie zaraz 90% forum pojdzie pochlastac :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fitnes dwa razy?

 

a ten m.wrx to z forum czy nie? :mrgreen:

 

yhy :mrgreen:

 

widze Adam., ze evcia daje rade, ile braklo do sandalow? :mrgreen:

 

a ze sekunde chyba albo dwie. stracilem na ostatnich metrach :oops:

 

Adam., ogarnij sie chlopaku :twisted: byles Evo?

 

tak evo. ale dosc mam jezdzenia seryjnym i dostawania to pol sekundy to sekunde itp wiec zabieram sie za modyfikacje :razz:

 

drzyjcie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...........no tak,to tylko 1,8sek z racji że pożyczonym autem i nie mogłem byc szybszy od własciciela :mrgreen: ........i AŻ 1.8sek z racji stanu nieważkości i słabości ludzkich i braku umiejętności i poprostu "JAJ" .....

i troche sie mieszało....to z "lewej"....to z "prawej"..... :mrgreen::mrgreen:

Dobra,wygrali najlepsi........... :grin: :lol: :grin: ........... :evil: ...........DOBRANOC.

 

PS. Adam,nie boje się Ciebie !! :mrgreen:

....tylko mi się już nie chce. :cool: :sad: :cool: ..YO !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pomyśl o sprawie szerzej, a zrozumiesz, jaki jest jej powód...

 

pomyslalem wlasnie - i ten powod to taka troszke musztarda po obiedzie

 

[ Dodano: Nie Sie 31, 2008 11:47 pm ]

kup se trabanta to powalczymy jak rowny z rownym :mrgreen:
\

 

spoko, choc myslalem raczej o fiacie 125p lub polonezie

 

kupujemy za 1000, wymieniamy klocki, tankujemy i jezdziemy do uleza. kto sie pisze ?

 

:razz:

 

to jeszcze podwiazujemy dyfer - i bedize sie dzialo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo tego że to impreza dla aut z napędem na 4 koła co tam robiło bmw i mini?

Poprostu wielkie nieporozumienie. Zawodnicy spisali sie na medal, organizatorzy zawalili na całej długości.

 

Jak to co robili? Dobrze się bawili. Impreza była przewidziana na 40 aut a zjawiło się 18 wliczając mini, bmw i integrę. Poza tym objechali pare 4wd :)

 

Przy okazji gratulacje dla zwycięzców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczony najlepszy przejazd?

 

Najpierw były przejazdy eliminacyjne 3 próby przejeżdzane po dwa razy i z każdej próby liczony najlepszy czas. Z tego co pamietam to do finału była taka kolejność

1. Jurek

2. carfit

3.adam

4.waszka

5.fitnes

6.darek banasik

7.m.wrc

 

w finale

Jurek

adam

carfit

fitnes

darek banasik

M.WRC.

waszka

Finał był przejezdzany jeden raz po innej trasie jak poprzednie :cool:

 

Było ok, choć organizatorzy mogli się lepiej postarac :roll: , możliwe że nawet do wypadku by nie doszło gdyby było wszystko jasno powiedziane :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

organizatorzy mogli się lepiej postarac :roll: , możliwe że nawet do wypadku by nie doszło gdyby było wszystko jasno powiedziane :roll:

 

delikatnie powiedziane...

 

Ja jednak nie będę sie bawił w dyplomację i zamiatanie pod dywan, a jako forumowy wichrzyciel powiem wprost:

 

Na początek pragne zauważyć, że w tym zderzeniu mogły byc ofiary, nawet śmiertelne! Nawet na tak krótkich odcinkach nasze samochody osiągają spore prędkości, mnożąc je przez 2 i uwzględniając możliwe uderzenie w drzwi kierowcy lub pasażera... Szczęście w nieszczęściu i dzięki Ci, o Wszechmogący, że na tym się skończyło...

Jaka była przyczyna wypadku? Czy winien jest kierowca GT-ka, który wjechał "pod prąd" próby, czy wina leży gdzie indziej?

Bardzo mi zależy na wielości różnych pojeżdżawek, sam organizowałem kilka osobiście, wiem, że to nie jest łatwa sprawa, ale...

Odpowiedzmy sobie na kilka pytań: Czy wręczenie mapek 2 przejazdów i słowne powiedzenie, że zapoznawczo przejeżdzamy próbę nr 2 było wystarczającym dołożeniem należytej staranności Organizatora?

Tutaj pozwolę sobie zająć własne stanowisko, z którym można się zgodzic lub nie, a które powinno wywołać rzeczową, konstruktywną dyskusję na ten temat dla dobra i bezpieczeństwa przyszłych tego rodzaju imprez.

Reasumując, moim zdaniem, ogranizator popełnił kardynalny i niewybaczalny błąd, NIE OZNAKOWUJĄC w należyty sposób trasy przejazdu zapoznawczego. Nie powinno być technicznej możliwości przejazdu po innej trasie, niż założył organizator. W miejscach skrzyżowań powinny znajdować się opony (było ich od sporo na torze), a ponadto powinna być taśma oznakowująco - zabezpieczająca. Tego nie było, stało się, co się stało, wszyscy nabrali wody w usta, a krytycy cackają się, aby nikogo nie urazić i nie zaszkodzić dalszym pojeżdżawkom.

W tym zdarzeniu mogłem uczestniczyć tak samo ja, w momencie zderzenia właśnie rozpoczynałem swój 1 przejazd zapoznawczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

organizatorzy mogli się lepiej postarac :roll: , możliwe że nawet do wypadku by nie doszło gdyby było wszystko jasno powiedziane :roll:

 

delikatnie powiedziane...

 

Ja jednak nie będę sie bawił w dyplomację i zamiatanie pod dywan, a jako forumowy wichrzyciel powiem wprost:

 

Na początek pragne zauważyć, że w tym zderzeniu mogły byc ofiary, nawet śmiertelne! Nawet na tak krótkich odcinkach nasze samochody osiągają spore prędkości, mnożąc je przez 2 i uwzględniając możliwe uderzenie w drzwi kierowcy lub pasażera... Szczęście w nieszczęściu i dzięki Ci, o Wszechmogący, że na tym się skończyło...

Jaka była przyczyna wypadku? Czy winien jest kierowca GT-ka, który wjechał "pod prąd" próby, czy wina leży gdzie indziej?

Bardzo mi zależy na wielości różnych pojeżdżawek, sam organizowałem kilka osobiście, wiem, że to nie jest łatwa sprawa, ale...

Odpowiedzmy sobie na kilka pytań: Czy wręczenie mapek 2 przejazdów i słowne powiedzenie, że zapoznawczo przejeżdzamy próbę nr 2 było wystarczającym dołożeniem należytej staranności Organizatora?

Tutaj pozwolę sobie zająć własne stanowisko, z którym można się zgodzic lub nie, a któte powinno wywołać rzeczową, konstruktywną dyskusję na ten temat dla dobra i bezpieczeństwa przyszłych tego rodzaju imprez.

Reasumując, moim zdaniem, ogranizator popełnił kardynalny i niewybaczalny błąd, NIE OZNAKOWUJĄC w należyty sposób trasy przejazdu zapoznawczego. Nie powinno być technicznej możliwości przejazdu po innej trasie, niż założył organizator. W miejscach skrzyżowań powinny znajdować się opony (było ich od sporo na torze), a ponadto powinna być taśma oznakowująco - zabezpieczająca. Tego nie było, stało się, co się stało, wszyscy nabrali wody w usta, a krytycy cackają się, aby nikogo nie urazić i nie zaszkodzić dalszym pojeżdżawkom.

W tym zdarzeniu mogłem uczestniczyć tak samo ja, w momencie zderzenia właśnie rozpoczynałem swój 1 przejazd zapoznawczy...

 

masz 100% rację, na tego typu zawodach powinna byc równiez karetka czy straż pożarna, tak jak jest to gdzie indziej Superoes, 4T, AZT Tychy , pomijam fakt latania w Ułęzu z Wróblem, ale imperza ma charakter troche inny, i trzeba przyznac naszemu Wróbelkowi, ze ogarnia te sprawy dość mocno, nie ma bałaganu nikt na zapoznanie nie jedzie we własnym zakresie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siekla, widziałam Twojego foresterka ale tyle ludzi sie tam kręciło że nie wiedziałam który to Ty jesteś więc sobie odpuściłam :)

 

a zdjęcia i film nie mojego autorstwa więc nie dla mnie gratulacje

:)

 

ja latalem w odblaskowej kamizelce po torze z aparatem i miedzy autami przy starcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siekla, widziałam Twojego foresterka ale tyle ludzi sie tam kręciło że nie wiedziałam który to Ty jesteś więc sobie odpuściłam :)

 

a zdjęcia i film nie mojego autorstwa więc nie dla mnie gratulacje

:)

 

ja latalem w odblaskowej kamizelce po torze z aparatem i miedzy autami przy starcie

 

Siekla dziekuje bardzo za Kebaba ( bardzo smaczny ) i Cole :lol:

 

[ Dodano: Pon Wrz 01, 2008 9:10 am ]

Poza tym objechali pare 4wd

 

Nie wiem czy to taki powód do dumy :wink: miałeś najmocniejsze auto w stawce, chyba 420 KM :roll: . Moim zdaniem powinieneś być w fianale z takim autem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edwin,bylo fajnie,tej 0.1set nie moge przeżyć... :mrgreen: ...żartuje,nie mam podejścia do was :mrgreen: ...wogóle się ciesze że żyje i wróciłem do "normalnego"stanu rzeczy.Nawet nie starałem się z wami walczyć,a tu proszę...nie jestem na końcu...

Ogólnie fajnie,że spotkalismy się (żebym to wszystko jeszcze pamietał dobrze)....

Pozdrowienia dla Siekli ....za pomoc.

Wszystkim dziękuję... :wink:

:arrow: Zawieszam rekawicę.. :sad: :cool: :sad: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze Cie :lol:

 

No co ? :mrgreen:

 

[ Dodano: Pon Wrz 01, 2008 9:36 am ]

Edwin,bylo fajnie,tej 0.1set nie moge przeżyć... :mrgreen: ...

 

wiesz taki sport :razz: ja tez żałuje 0.3 sek. do Adama, ale taki lajf :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...