Jump to content

*** T J S Wakacyjny..Tor KIELCE 23 (środa)......

FITNES
 Share

Recommended Posts

Pytanie : jeśli chcecie możemy zorganizowac pojezdzawke-trenig TJS w Lipcu w w/w terminach ,które są JESZCZE wolne : 14 pon ,15 wt , 21 pon , 23 śr.

Jeżeli macie ochote na pojezdzenie i trenowanie prosze okreslac na który termin najbardziej pasuje ,a wtedy dopasujemy go do najwiekszej frekfencji .

To na tyle....Zapraszamy.

Zyczę spokojnych i udanych wakacji . I ostroznie na drodze :!: :!: ... :cool: :cool: Paweł. :mrgreen::mrgreen: ..... :grin: :grin:

Adam. lepiej na 23 -07.

21 mam kontrolne badania z dzieciakiem...

...ja się dostosuję. To tylko dzień urlopu. Też jestem chętny. Za tydzień/dwa mój GT będzie jak nowy i mogę jechać... Dobrze, żeby ktoś wsiadł na prawy, bo znowu może być dzwonik...

Chłopaki....to robimy 23 -go........ :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Tylko bardzo prosze o konkretne podejście do sprawy......

Ja z Waszką postaramy się zrobić fajny trening z połączeniem odcinka leśnego lub...czekamy na "podpowiedzi"...

Mysle,że szybka i techniczna próbe trzeba przed zawodami 4T ........i przed dajszymi edycjami Superoesu-Kielce. :cool: :twisted: :cool: :twisted:

Po wszystkich edycjach TJS i porównaniu wszystkich trasek spróbujemy zrobic zakrętową ale szybką "technika na szybkości"....

Ogólnie Pozdrawiam i miło,że jest szansa na spoko wakacyjne spotkanie. :grin: :lol: :grin: :lol: ........ :cool:

........termin 23 zarezerwowany.......... :cool:

Obyście tylko przybyli....fizycznie,nie duchowo :mrgreen::evil::mrgreen::evil: ,bo tylko ze względu na frekfencje jest sens rezerwować... :!: :!:

...mała rozgrzewka przed 4t w Tychach sie przyda :mrgreen::twisted::mrgreen::twisted:

Hej

Jestem tu nowy ogolnie i nie wiem czy znalazlbym miejsce na takim spotkaniu. Jestem zainteresowany i chcialbym sie dowiedziec o cos wiecej. Z kim mam gadac, a moze mam o wszystko pytac tutaj na forum w tym temacie ?

Pozdrawiam

OMG ... czytam czytam a tu sie nie wiele klaruje co do ceny i wymagań od kierowcy ... ale co mi tam - pisze sie, jeżeli mogę. Domyślam sie ze gdzieś tam w czeluściach tych postów jest jak i gdzie przelać kaskę ... doczytam doczytam ( mam nadzieje ze znajdę ) i sie pisze :)

LISTA : wstępna :

1.FITNES

2.waszka

3.Adam.

4.kofcio

5.Carfit

6.Bryku

7.damianwrx

8.Abt

9.beben_wrc

10.Kuba E9

11.Baksik