Skocz do zawartości

*** T J S Wakacyjny..Tor KIELCE 23 (środa)......


FITNES

Rekomendowane odpowiedzi

1.FITNES stoperowicz gap-testowy

2.waszka GT mod."fantazjaWaszki"

3.Lulek STI

4.kofcio

5.Carfit

6.Bryku

7.damianwrx

8.Abt Gt mod."homoniewiadomo"

9.Abt rezerw.99%

10.Abt rezerw.99%

11.Abt rezerw.99,9%

12.Paweł evo8

13.Paweł evo8 rezerw.50%

14.

15.

16.

Są jeszcze wstępne rezerwacje jednak nie do końca pewne ze względów "życiowych" ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.FITNES stoperowicz gap-testowy

2.waszka GT mod."fantazjaWaszki"

3.Lulek STI

4.kofcio

5.Carfit

6.Bryku

7.damianwrx

8.Abt Gt mod."homoniewiadomo"

9.Abt rezerw.99%

10.Abt rezerw.99%

11.Abt rezerw.99,9%

12.Paweł evo8

13.Paweł evo8 rezerw.50%

14.Baksik

15.Darek - EVO IX 350PS

16.Irek - Impreza STI

17.........

18..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odbędzie się.....od 9.30 - 10.00 w przybliżeniu ...

Carfit, waszka decyduje o takich sprawkach...W sumie zasady są ustalone i ci ,co nie byli a mieli być regulowali jakąs kwote...Szkoda,że nie będziesz...troszke bym "może"Cie pocisnął...Ehhh :sad: :???: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carfit, waszka decyduje o takich sprawkach...W sumie zasady są ustalone i ci ,co nie byli a mieli być regulowali jakąs kwote...

 

To już zależy od Ciebie i Twojej dobrej woli.My nie ciśniemy tylko wcześniej prosimy,żeby wpłacać,bo potem właśnie jeśli kogoś brakuje,to wpisowe na miejscu wzrasta właśnie o tą kwotę :sad: Zaliczka = 150zł i jeśli ktoś wpłacał to właśnie tyle.

Szkoda,że nie będziesz tak jak Fitnes powiedział,bo to w sumie chyba ostatni poważny trening przed Tychami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek,nie podlizuj sie Carfitowi :twisted: ...przecie tylko se jaj robiłem swoją"powaga" w wypowiedzi :mrgreen::mrgreen: ...Zrobi jak będzie uważał,a najlepiej niech PRZYJEZDZAAA !!! KAMAN CARFIT !!! :lol::mrgreen: PS. Nie jest jednak "stały" w uczuciach.ostatnio nie przyjezdzał hehe ... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja po :) Podobalo mi sie bardzo i mysle ze juz sie od Was nie odkleje na nastepnych takich imprezach :)

Przy okazji mam pytanie : przy ostatniej wycieczce w plener uderzylem mocno prawym przednim kolem ( wpadlem w duza dosc dziure ), dojechalem do zmiany kol i od wtedy slizga mi sie sprzeglo.... i teraz pytanie : spalilem je gdzies w miedzy czasie czy cos moglo sie stac od uderzenia w to kolo ... na 1szym i 2gim biegu jeszcze ciagnie ale na pozniejszych biegach jak wchodzi turbina zaczyna sie mocno slizgac. Jutro bede sie rozgladal kto moze mi to sprawdzic w Czestochowie ....

Dzieki za mile spedzony czas w oparach etyliny i spalonej gumy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udała nam się pogoda,bo miało lać od rana a tu miła niespodzianka :smile:

Było gorąco z WRX'em i śmiesznie :grin:

Subaraki dziś były szybsze od EVO i to jest najważniejsze :cool: :mrgreen: :razz: :twisted:

FITNES szacun wielgaśny za kręcenie fajerką i wjazd pełnym bokiem do depo :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baksik,Paweł z evo 8srebrnego jest z Często i ma serwis !!!!! :mrgreen::mrgreen:

skontaktuj się z nim....na pw dam ci nr.

Dziękuje wszystkim...było mega i próbe ustawilismy chyba fajną.dzis będzie mały film...a kiera Waszka kręce jak wszyscy .... :mrgreen::mrgreen: ..... :cool: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...