Skocz do zawartości

Musiało zaboleć


Sebastian32

Rekomendowane odpowiedzi

Na takie kule jak leciały w Katowicach to folia by nic nie pomogła. Leciały "jajka" i "pomidory". Serio, kto nie wierzy niech poszuka w necie zdjęć. Rozwalało szyby i gniotło blachę. Znajomy dzwonił i stwierdził, że mu rynnę nowiutką poszatkowało. Lód był taki, że kilka godzin kulki leżały w niektórych miejscach. U mnie następnego dnia sypał mniejszy znacznie i rano w ogródku miałem kilka "białych łatek". Sam byłem zaskoczony, nigdy jeszcze tak twardego i zmrożonego gradu nie widziałem. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym lakierowaniem nowych aut wożonych przez ocean to kiedyś była gruba sprawa sądowa w USA, koleś wygrał mega odszkodowanie od jednego z bardzo znanych producentów niemieckich (a właściwie od przedstawicielstwa w USA)...ale to było chyba 10 - 15 lat temu....może powrócili do niecnych praktyk.....albo chodzi o inne auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł_P subuk dzięki za sugestie - wzajemnie znoszące się poniekąd, ale zawsze :wink:

Spoko, ale ja tylko słyszałem że jest taka firma, a że Subuk miał z nimi do czynienia to jego info jest pewniejsze niż moje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł_P OK :wink:

 

chyba jednak i tak sie nie obejdzie bez ASO, bo w sumie kolega ma pol auta w srodku do rozebrania (przez to ze dostal tez mocno w słupki boczne :shock: ) no i przy kilkunastu kraterach moze jednak gdzies z lakierem byc kiepsko, nawet jak nie widac... :???: na szczescie jest ubezpieczenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...