Skocz do zawartości

dolna rozpórka Tein a dyfuzor STI MY06


Jacool

Rekomendowane odpowiedzi

Czy taka rozporka dolna Teina ( Tein ) wraz z odpowiednim mocowaniem bedzie dobrym zamiennikiem Cusco ( Cusco ) pod kątem montazu tylnego dyfuzora z STI MY06 do MY04 ?

bede wdzieczny za jakis rys. (najlepiej techniczny) takiego mocowania ewentualnie czy mozna gdzies od reki dostac czy pozostaje czekanie az przyplynie zza wielkiej wody.

Czy wystepuja jakies komplikacje przy montazu takiej rozporki wraz ze stabiizatorem Whiteline (OEM mocowania).

Co mozecie powiedziec n.t. łączników Whiteline bo zdaje sie ze Foreks mial niemile doswiadczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolna rozpórka nie ma nic wspołnego z mocowaniami dyfuzora. Dyfuzor ma swoje oddzielne mocowania. Dolną tylną rozpórke montuje się bez problemu, nawet jeśli masz mocowania stabilizator Whiteline, z OEM jest ro bułeczka z masłem. Co do łączników Whiteline, nie wiem jakie doświadczenia miał forseks, ale u mnie przednie starczyły na ok. 40kkm, a tylne trzymają się cały czas, więc jestem z nich bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mozecie powiedziec n.t. łączników Whiteline bo zdaje sie ze Foreks mial niemile doswiadczenia
u mnie sie trzymaja od 3 tys km a auto uzywane "troszke" inaczej niz naszego Forseksa :mrgreen:

 

U mnie juz jezdza od 10k i daja rade ale to w GT.

 

ATB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolna rozpórka nie ma nic wspołnego z mocowaniami dyfuzora. Dyfuzor ma swoje oddzielne mocowania. Dolną tylną rozpórke montuje się bez problemu, nawet jeśli masz mocowania stabilizator Whiteline, z OEM jest ro bułeczka z masłem. Co do łączników Whiteline, nie wiem jakie doświadczenia miał forseks, ale u mnie przednie starczyły na ok. 40kkm, a tylne trzymają się cały czas, więc jestem z nich bardzo zadowolony.

 

Z tą różnica że Ty masz nieregulowane i one są ok, te regulowane do STI to totalna faja :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolna rozpórka nie ma nic wspołnego z mocowaniami dyfuzora. Dyfuzor ma swoje oddzielne mocowania.

Owszem ma, ale one sa przyspawane do wneki kola zapasowego w STI MY06(jesli o tych mowa), w poprzednich rocznikach takch mocowan nie ma a nie usmiecha mi sie ich spawac, ewentualnie wiercic we wnece fotka mocowan . Alternatywa jest wlasnie rozporka Cusco ktora w polaczeniu z jakims tam mocowaniem pozwala na montaz dyfuzora bez spawania/wiercenia.

Zreszta Azrael mi ta informacje potwierdzil za co mu serdecznie dziekuje.

Zatem ma ktos rysunek tych mocowan (wymiary itp. na latwizne ide :mrgreen: )

 

[ Dodano: Czw Cze 26, 2008 1:32 pm ]

Dolna rozpórka nie ma nic wspołnego z mocowaniami dyfuzora. Dyfuzor ma swoje oddzielne mocowania. Dolną tylną rozpórke montuje się bez problemu, nawet jeśli masz mocowania stabilizator Whiteline, z OEM jest ro bułeczka z masłem. Co do łączników Whiteline, nie wiem jakie doświadczenia miał forseks, ale u mnie przednie starczyły na ok. 40kkm, a tylne trzymają się cały czas, więc jestem z nich bardzo zadowolony.

 

Z tą różnica że Ty masz nieregulowane i one są ok, te regulowane do STI to totalna faja :cry:

Jakie łączniki możesz wiec polecić do STI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolna rozpórka nie ma nic wspołnego z mocowaniami dyfuzora. Dyfuzor ma swoje oddzielne mocowania.

Owszem ma, ale one sa przyspawane do wneki kola zapasowego w STI MY06(jesli o tych mowa), w poprzednich rocznikach takch mocowan nie ma a nie usmiecha mi sie ich spawac, ewentualnie wiercic we wnece fotka mocowan . Alternatywa jest wlasnie rozporka Cusco ktora w polaczeniu z jakims tam mocowaniem pozwala na montaz dyfuzora bez spawania/wiercenia.

Zreszta Azrael mi ta informacje potwierdzil za co mu serdecznie dziekuje.

Zatem ma ktos rysunek tych mocowan (wymiary itp. na latwizne ide :mrgreen: )

 

[ Dodano: Czw Cze 26, 2008 1:32 pm ]

Dolna rozpórka nie ma nic wspołnego z mocowaniami dyfuzora. Dyfuzor ma swoje oddzielne mocowania. Dolną tylną rozpórke montuje się bez problemu, nawet jeśli masz mocowania stabilizator Whiteline, z OEM jest ro bułeczka z masłem. Co do łączników Whiteline, nie wiem jakie doświadczenia miał forseks, ale u mnie przednie starczyły na ok. 40kkm, a tylne trzymają się cały czas, więc jestem z nich bardzo zadowolony.

 

Z tą różnica że Ty masz nieregulowane i one są ok, te regulowane do STI to totalna faja :cry:

Jakie łączniki możesz wiec polecić do STI?

 

od wrx nieregulowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...