Skocz do zawartości

Gdzie serwis w Krakowie ?


Gość marekkrk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktoś może mi pomóc w znalezieniu serwisu w Krakowie innego niż ASO i Królowej Jadwigi ?

W ASO zabijają ceny, a na królowej jadwigi ręce mi opadają jak od dwóch tygodniu usiłuję się umowić na wymianę oleju, filtrów ITP i za każdym razem słyszę "proszę zadzwonić za pare dni". tam nikt chyba nie prowadzi żadnego terminarza zleceń !

pozdrawiam

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marekkrk, a co zabija w cenie ASO? Znaczy który składnik? Co do tego drugiego serwisu... masz chyba pecha, bo ja nie miałem żadnych problemów z terminem. Ale fakt, kalendarza raczej nie prowadzą :cool:

Zresztą wymianę oleju i filtrów możesz przeprowadzić w dowolnym solidnym warsztacie - to nie wymaga kosmicznych technologii tylko podstawowej kultury technicznej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie ASO to polecam FUGAZI na Lindego. Ich chłopaki kulturę techniczną powinni wykładać na polibudzie, ponieważ są minimum doktorami w tej dziedzinie (niektórzy nawet profesorami zwyczajnymi :grin: ) Pozdro.

 

A tak na marginesie, marekkrk - warto najpierw tutaj zaglądnąć... http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p= ... 5f5#670216

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, na Królowej Jadwigi terminy są płynne. Ja ostatnio zahaczyłem o Bełtowskiego bo mam go na dolocie z mojej strony i byłem mile zaskoczony (ceny w porównaniu z Freyem konkurencyjne). Fugazi także moge polecić.

Osobiście poszukuje dobrego elektryka i to jest większy problem bo Gawiny nie robią z elktryką, a w serwisie sami przyznali się , że tak sobie.

Pozdro,

 

Ptok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gawiny nie robią z elktryką, a w serwisie sami przyznali się , że tak sobie.

ASO u Emila nie chce podjąć się elektryki? Wydawało mi się, że mimo pewnej zmiany w serwisie dalej się tym dobrze zajmują, chyba, że piszesz o innym ASO. Swego czasu Gawiny do Libertowa odsyłały - terminy też czasem kosmiczne, ale było OK. No i jest jeszcze jeden warsztat... ale to już dalej od Krakowa i musiałbyś sam się z nimi skonsultować czy podejmą temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...