Skocz do zawartości

Umiejscowienie centralki DEFI?


nomad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja tez sie przymierzam do montarzu defi i mam problem gdzie by to zamontowac???? Pomysl Jabara mi sie podoba ale szkoda mie tego miejsca. no i nie wiem?/

W tej chwili mam tylko boost ale jak wpadną jeszcze dwa wskaźniki to na pewno zakupie jakieś coś do montażu na słupku. Daszek jest oki ale mi z kolei szkoda zegarka wywalać.Centralkę jak pisałem wcześniej mam przy prawej nodze na środkowym tunelu na wysokości dźwigni zmiany biegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no zagary napewno zaloze w miejsce zegarka. Ale nie wiem gdzie centralke? A jak by centralke i zegarek przeniesc tak gdzie Jabar ma??? Bo tez nie chcial bym stracic zegarka. Moze ktos z was gdzies go zamontowal co ma Defi?? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no zagary napewno zaloze w miejsce zegarka. Ale nie wiem gdzie centralke? A jak by centralke i zegarek przeniesc tak gdzie Jabar ma??? Bo tez nie chcial bym stracic zegarka. Moze ktos z was gdzies go zamontowal co ma Defi?? :roll:

JULI jak będę w Dębnie to dam Ci znać i pokaże jak to jest u mnie :

3 zegary (Oil Press, Oil Temp, EGT ) zamiast zegarka w daszku ATI ; Boost przy kierownicy , a centralka tak jak u Leszka; przy prawej nodze ( na rzep 3M ) .Dzięki takiemu umiejscowieniu jest super dostęp do wszystkich funkcji a sama centralka nie przeszkadza .Kwestie zegarka rozwiązałem kupując na rallyshop.pl zegarek VDO http://www.rallyshop.pl/index.php?p2492,zegarek-vdo podobny do zegarów Defi ( możliwość podświetlenia na zielono i na czerwono w zależności czy potrzebny do WRX czy do STI )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....Kwestie zegarka rozwiązałem kupując na rallyshop.pl zegarek VDO http://www.rallyshop.pl/index.php?p2492,zegarek-vdo podobny do zegarów Defi ( możliwość podświetlenia na zielono i na czerwono w zależności czy potrzebny do WRX czy do STI )

a gdzie masz ten zegarek ?

 

No wlasnie gdzie go zamontowales?

 

[ Dodano: Nie Cze 15, 2008 10:53 am ]

i wygląda to tak:

:?: :shock:

jak? :?:

 

[ Dodano: Nie Cze 15, 2008 10:55 am ]

Zerosports robi gotowy daszek zintegrowany z zegarkiem.

 

A masz jakas fote bardzo by sie przydala. :!: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również centralkę mam umieszczoną w schowku

 

O, właśnie przypomniałem sobie, skąd pomysł takiego umieszczenia centralki :mrgreen:.

 

marcinJ - Ty jesteś "ojcem" Defi w moim wozie i zawsze Ci to będzie pamiętane :cool:.

 

 

Hmm, tak sobie teraz myślę, że prawdopodobnie to był mój pomysł na takie umiejscowienie centralki :idea: Ale ja skromny jestem :razz:

 

Bład, pomysł był Michała G. z srebrnego STi. Marcin pamiętasz Łódź :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprytne te daszki z zegarkiem, ale ten pierwszy wygląda słabo, a ten drugi z postu Owoca ma dobrze zrobione zdjęcie, żeby nie było widać, że wygląda słabo :twisted:.

 

Ja jakoś nie tęsknie za zegarkiem w wozie - zegarki ma się teraz wszędzie: na ręku, w telefonie, w radiu, jakoś nigdy nie mam problemu z ustaleniem, która jest godzina. Mało tego - mając zegarek tylko bym się niepotrzebnie denerwował w korku, a tak to se jadę spokojnie :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...