Jump to content

Umiejscowienie centralki DEFI?

nomad
 Share

Recommended Posts

Jakie miejsce instalacji w/w centralki sugerujecie w Imprezie '03? Dodam, że podłączony będę miał tylko wskaźnik boost ( na środku, nad zegarkiem ).

Pozdrawiam

• Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

My generalnie montujemy centralkę w schowku, po jego lewej stronie :cool:

Poziom lansu musi byc zachowany :mrgreen:

tym bardziej ze obok pojawil sie jeszcze wlacznik automatyki natrysku IC, a moze i wylacznik ABSu tam przeloze - niech piszcza smarkule :mrgreen:

Szkoda trochę tej przestrzeni w schowku ale chyba tak musi być.

Gdyby ktoś miał fotkę z centralką właśnie tam umieszczoną bardzo bym prosił. Z góry dzięki Panowie.

JABAR Śliczne wnętrze.

Fajne radio, mam takie samo :mrgreen: .
czego sie nie robi dla kobiet :)

jeszcze tylko Bride i kierwonica w alcantarze :)

nomad, poszukaj na Nasiocu widzialem tam w kilku galeriach zdjecia ze sterownikami po lewej, po prawej, przy lewarku, w schowku - ale nikt nie mail tak fajnie jak ja :mrgreen:

Ja mam zamontowaną przy prawej nodze, przymocowana do centralnego tunelu.

ja tak samo, chyba łatwiejszy dostęp (podczas jazdy jak się chcę właczyć nagrywanie) niż jakby miało być w schowku

Tak wystarczy. Nie przeszkadza Ci to w tym miejscu?

wogóle. Nie wiem jakby tego nie było bo jak tylko kupiłem samochód to kazałem zamontować i może by było więcej miejsca na nogę bez tego ale tak przynajmniej w dłuższej trasie opieram sobie na tym nogę :mrgreen:

Ja również centralkę mam umieszczoną w schowku, choć takie rozwiązanie (poza oczywistym gorszym dostępem) ma wadę w postaci słabo słyszalnych alarmów z centralki, a jak się już włączy radio, to wogóle ich nie słychać.

Jabar, gdzie obszywałeś deskę?

Ja również centralkę mam umieszczoną w schowku

O, właśnie przypomniałem sobie, skąd pomysł takiego umieszczenia centralki :mrgreen:.

marcinJ - Ty jesteś "ojcem" Defi w moim wozie i zawsze Ci to będzie pamiętane :cool:.

wogóle. Nie wiem jakby tego nie było bo jak tylko kupiłem samochód to kazałem zamontować i może by było więcej miejsca na nogę bez tego ale tak przynajmniej w dłuższej trasie opieram sobie na tym nogę

To ja chyba jednak bede musial zamontowac gdzies blizej wajchy od biegow...

Ja również centralkę mam umieszczoną w schowku

O, właśnie przypomniałem sobie, skąd pomysł takiego umieszczenia centralki :mrgreen:.

marcinJ - Ty jesteś "ojcem" Defi w moim wozie i zawsze Ci to będzie pamiętane :cool:.

Hmm, tak sobie teraz myślę, że prawdopodobnie to był mój pomysł na takie umiejscowienie centralki :idea: Ale ja skromny jestem :razz:

obszywalem w Markach u chlopaka ktory zajmuje sie car audio a jego ojciec jest tapicerem clear-sound tak sie nazywaja

Jaki jest koszt takiej operacji? Ile potrzebowali czasu na obszycie w ten sposób?

samo obszycie trwalo 3 dni (1 wyjecie deski i wykonanie "wykroju", 2 obicie deski (matowienie, klejenie itd,) 3 dzien montaz w aucie)

nie pamietam dokladnie kosztow ale na pewno nie wiecej niz 1500pln za calosc (z demontazem i montazem)