Skocz do zawartości

Umiejscowienie centralki DEFI?


nomad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Fajne radio, mam takie samo :mrgreen: .
czego sie nie robi dla kobiet :)

jeszcze tylko Bride i kierwonica w alcantarze :)

 

 

nomad, poszukaj na Nasiocu widzialem tam w kilku galeriach zdjecia ze sterownikami po lewej, po prawej, przy lewarku, w schowku - ale nikt nie mail tak fajnie jak ja :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wystarczy. Nie przeszkadza Ci to w tym miejscu?

wogóle. Nie wiem jakby tego nie było bo jak tylko kupiłem samochód to kazałem zamontować i może by było więcej miejsca na nogę bez tego ale tak przynajmniej w dłuższej trasie opieram sobie na tym nogę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również centralkę mam umieszczoną w schowku, choć takie rozwiązanie (poza oczywistym gorszym dostępem) ma wadę w postaci słabo słyszalnych alarmów z centralki, a jak się już włączy radio, to wogóle ich nie słychać.

 

Jabar, gdzie obszywałeś deskę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wogóle. Nie wiem jakby tego nie było bo jak tylko kupiłem samochód to kazałem zamontować i może by było więcej miejsca na nogę bez tego ale tak przynajmniej w dłuższej trasie opieram sobie na tym nogę

To ja chyba jednak bede musial zamontowac gdzies blizej wajchy od biegow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również centralkę mam umieszczoną w schowku

 

O, właśnie przypomniałem sobie, skąd pomysł takiego umieszczenia centralki :mrgreen:.

 

marcinJ - Ty jesteś "ojcem" Defi w moim wozie i zawsze Ci to będzie pamiętane :cool:.

 

 

Hmm, tak sobie teraz myślę, że prawdopodobnie to był mój pomysł na takie umiejscowienie centralki :idea: Ale ja skromny jestem :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samo obszycie trwalo 3 dni (1 wyjecie deski i wykonanie "wykroju", 2 obicie deski (matowienie, klejenie itd,) 3 dzien montaz w aucie)

 

nie pamietam dokladnie kosztow ale na pewno nie wiecej niz 1500pln za calosc (z demontazem i montazem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...