Skocz do zawartości

Umiejscowienie centralki DEFI?


nomad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przypominam, że jesteśmy w Technicznym i mówimy o centralce defi

To moze ktos mi poda jakis namiar na PROFI montaz zestawu w Trojmiescie i okolicach? A jak sie nie da, to gdzies w strone (lub w):

Wawa, Poznan, Szczecin, ze wskazaniem na pierwsza wioske :twisted: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że jesteśmy w Technicznym i mówimy o centralce defi

To moze ktos mi poda jakis namiar na PROFI montaz zestawu w Trojmiescie i okolicach? A jak sie nie da, to gdzies w strone (lub w):

Wawa, Poznan, Szczecin, ze wskazaniem na pierwsza wioske :twisted: .

W Mysiadle chyba jest taka jedna zakazana firma :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze ktos mi poda jakis namiar na PROFI montaz zestawu w Trojmiescie i okolicach? A jak sie nie da, to gdzies w strone (lub w):

Wawa, Poznan, Szczecin, ze wskazaniem na pierwsza wioske :twisted: .

ja zakladalem u Andrzeja K. - bardzo dobrze ogarneli chlopaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Mysiadle chyba jest taka jedna zakazana firma

Ale tam podobno drogo :mrgreen: :!:

Dzieki za info - nie pomyslalem.

 

[ Dodano: Wto Cze 10, 2008 9:00 pm ]

Dowolne ASO też powinno sobie poradzić.

Zapewniam Ciebie, ze nie!

ja zakladalem u Andrzeja K. - bardzo dobrze ogarneli chlopaki

ASO A.K. masz na mysli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym ten badziew mocujecie? U mnie się cały czas odkleja, chyba będę musiał użyć cementu

 

Borykałem się z tym problemem mnóstwo czasu, nic nie pomagało, żadne dostępne w sklepach mega-super-silne taśmy dwustronne, aż dostałem mega-kosmiczną japońską taśmę polimerową (a więc nie typową dwustronną, a będącą sprasowanym polimerem) od Żony Zofii, która to Żona Zofia pracuje w japońskiej firmie produkującej takie różne gizma dla przemysłu motoryzacyjnego i mię wzięła i przyniesła. Teraz możesz nawalać w to młotem - prędzej się rozsypie obudowa, niż się odklei :twisted:.

 

PS Mogę na jakimś forumowym spotkaniu użyczyć kawałeczka tej taśmy 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rombu, musiałem dostać 'clearance' ze źródła, że mogę podać nazwę itp.

 

Taśma nazywa się dość obrazowo Hyper Joint, produkcji japońskiej firmy Nitto.

 

Nie jest w Polsce dostępna u dystrybutorów, czyli NIE można sobie kupić 1 rolki w papierniku czy castoramie :twisted:. Jeśli komuś bardzo zależy, może złożyć zamówienie, ale jest jeden warunek: minimalna jego wartość to 1000 EUR :mrgreen:.

 

Szczegółowe informacje o tym produkcie są tu (strona 4, na dole):

 

http://www.eyes-e-tools.com//customer/n ... ochure.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostalem pasek za "Agitacja na rzecz konkurencji SIP ".

 

No to w takim razie mam pytanie, tutaj publicznie, zeby mozna bylo zerknac na wlasciwy watek - GDZIE jest ta agitacja?

Chociaz sie nie znamy osobisce, to zawsze Ciebie szanowalem, ale to, do czego dochodzi obecnie, to juz jakas kompletna paranoja.

Ktos mi podal info, ja za nie podziekowalem.

Znasz znaczenie slowa "agitacja"? Nie?

To prosze: zjednywanie zwolenników dla jakiejś sprawy

Ring the bell?

Nie?

To inna definicja:

Agitacja - działalność prowadząca do zjednania zwolenników dla jakiejś sprawy, idei, poglądów; propagowanie haseł albo ideologii.

Jako forma propagandy ma służyć osiągnięciu doraźnego, konkretnego celu. Sposobami prowadzenia agitacji są: reklama, ulotki, słowa, plakaty i przemówienie wiecowe (najstarsza forma).

 

Jesli dla Ciebie "agitacja" = "podziekowanie", to ja Ci serdecznie gratuluje.

Naprawde. Tylko, czy ktos taki moze oceniac (i karac) innych?

Szkoda, ze nie dostrzegles tego:

ASO A.K. masz na mysli?

 

Zostalem ukarany za swoja glupote, bo w innym poscie, NIE PYTANY, "bronilem" Ciebie, ze "taka Twoja praca" - teraz widze, ze moze tamten ktos mial racje...

 

p.s. nie chce uciekac z tego forum i bawic sie w jakies kolko-krzyzyk, itp., ale jak to ma tak wygladac...

 

[ Dodano: Sro Cze 11, 2008 2:46 pm ]

A no właśnie - czyli mamy potwierdzenie, że dwa z trzech ASO NA PEWNO sobie z tym poradzą. Nietrudno jest założyć, że trzecie również

Wiec pozwol dac sobie powiedziec,ze JESTES W BLEDZIE i to grubym.

I mimo, ze to forum SIP, to skonczcie z tym zaslepieniem, OK?

Bo ja NICZEGO nie zakladam - ja to wiem. Z wlasnego doswiadczenia.

 

Czy przesledziles wszystkie posty, gdzie ktos pyta, co i gdzie mozna zrobic?

Paski rozdane, jesli odpowiedz nie brzmi "ASO"? Nie?

To badz sprawiedliwy i zrob to. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JED - pasek był za tę wypowiedź:

 

W Mysiadle chyba jest taka jedna zakazana firma

Ale tam podobno drogo :mrgreen: :!:

Dzieki za info - nie pomyslalem.

 

Powiedz mi proszę, czy nie jest to wypowiedź sugerująca, że rozważasz skorzystanie z serwisu tej "zakazanej firmy"? Ok, może co do paska to się rozpędziłem i za to Cię mogę przeprosić, ale zwróć uwagę na jedną rzecz: czy na Forum SIP, chociażby przez kulturę, odpowiedź na każde pytanie: "Gdzie wykonać czynność serwisową X?" nie powinna brzmieć: "W ASO należącym do SIP. EOT"?

 

Nie potrafię zrozumieć dlaczego tak wiele osób próbuje z tego Forum zrobić Hyde Park i przekonać innych, że na nim powinien obowiązywać stuprocentowy liberalizm, a wręcz anarchia. To jest przecież Forum Importera, który prowadzi sieć ASO i dlaczego na jego forum ma być reklamowana jego konkurencja?

 

No dlaczego?

 

Czy gdybyś prowadził budkę z warzywami zgadzałbyś się na to, by na jej szybie wisiała wielka reklama: "DUŻO LEPSZE WARZYWA 100m DALEJ"?

 

A Forum to właśnie taka szyba...

 

Ciągnąc tę metaforę: pewnie wszyscy okoliczni mieszkańcy wiedzą o tej drugiej budce. Wiedzą, czy warzywa tam są lepsze, czy nie. Mają mózgi i mogą wybrać, gdzie wolą robić zakupy. Dlaczego jednak na szybie tej "Twojej" budki miałaby być reklama konkurencji?

 

Nie bierz tego ostrzeżenia do siebie, to trochę wyraz bezsilności związanej z faktem, że trzeba tłumaczyć tak elementarne rzeczy, jak z tymi reklamami...

 

Wracając do tematu:

 

Pięknie - wróżę zmierzch epoki trytytek

 

No właśnie. Zdolność utrzymania 50N na 25mm robi wrażenie :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JED - pasek był za tę wypowiedź:

 

W Mysiadle chyba jest taka jedna zakazana firma

Ale tam podobno drogo :mrgreen: :!:

Dzieki za info - nie pomyslalem.

 

Powiedz mi proszę, czy nie jest to wypowiedź sugerująca, że rozważasz skorzystanie z serwisu tej "zakazanej firmy"? Ok, może co do paska to się rozpędziłem i za to Cię mogę przeprosić, ale zwróćcie uwagę na jedną rzecz: czy na Forum SIP, chociażby przez kulturę, odpowiedź na każde pytanie: "Gdzie wykonać czynność serwisową X?" nie powinna brzmieć: "W ASO należącym do SIP"?

 

Nie potrafię zrozumieć dlaczego tak wiele osób próbuje z tego Forum zrobić Hyde Park i przekonać innych, że na nim powinien obowiązywać stuprocentowy liberalizm, a wręcz anarchia. To jest przecież Forum Importera, który prowadzi sieć ASO i dlaczego na jego forum ma być reklamowana jego konkurencja?

 

No dlaczego?

 

Czy gdybyś prowadził budkę z warzywami zgadzałbyś się na to, by na jej szybie wisiała wielka reklama: "DUŻO LEPSZE WARZYWA 100m DALEJ"?

 

A Forum to właśnie taka szyba...

 

Nie bierz tego ostrzeżenia do siebie, to trochę wyraz bezsilności związanej z faktem, że trzeba tłumaczyć tak elementarne rzeczy, jak z tymi reklamami...

 

Juz Ci odpowiadam: nie, nie jest.

A, czy pytanie, o to, czy ktos robil to w ASO A. Koper, nie jest sugestia, ze rozwazam taka mozliwosc?

Po co to zaslepienie?

 

Uwierz mi prosze, ze jestem typem czlowieka, ktory KAZDE swoje auto serwisowal w ASO, ba, nawet kupowalem olej z nazwa producenta auta i przeplacalem.

Ale niestety, ASO w moim miescie jest....jakie jest i jestem gotowy pojechac nawet do Warszawy, zeby cos zostalo dobrze zrobione!

I, gdybys przeczytal, ze bronilem Ciebie wczesniej, wiedzialbys ze ja w 100% popieram polityke zwiazana z niereklamowaniem konkurencji na forum bedacym wlasnoscia SIP.

Ale tez nie dajmy sie zwariowac - pytan, co, gdzie i u kogo zakladac sa tysiace na tym forum, a mam wrazenie, ze tylko jedna odpowiedz dziala jak plachta na byka!

A potwierdzeniem tego jest wlasnie to, ze zauwazyles "Mysiadlo", a ASO A.K. juz nie...

Poza tym, montaz zegarow, to nie jest czynnosc stricte "serwisowa", prawda?

 

Przeprosiny przyjete :wink: i uwerz mi, ze marze o tym, zebym mogl odstawic auto do ASO we wlasnym miescie i "zapomniec". Naprawde.

Dasz wiare, ze jedna z przyczyn sprzedazy poprzedniego WRX, byla wlasnie ASO? A jednak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze tylko jedna odpowiedz dziala jak plachta na byka

 

Hmmm... I cała sztuka w tym, by właśnie ta jedna odpowiedź nie padała :twisted:. Przecież - jak wspomniałem - każdy wie o Mysiadle, Katowicach, co się tam znajduje itp. itd. A więc po co jest o tym tu pisać? Innymi słowy: mieszkaniec osiedla nie musi mieć napisane na "Twojej" budce, że też może kupić warzywa o 100m dalej, żeby pamiętał o tym, że ta budka o 100m jest i że w każdej chwili może tam pójść 8).

 

Ale niestety, ASO w moim miescie jest....jakie jest i jestem gotowy pojechac nawet do Warszawy, zeby cos zostalo dobrze zrobione!

 

O! I to jest idealny temat na TO forum: należy tu dotąd bombardować SIP o poprawę jakości usług w ASO w Twoim mieście, aż się poprawi :idea: :!:.

 

Napisać o tym wątek, męczyć Dyrekcję na PW, straszyć po nocy :mrgreen:, aż ASO dobije poziomem do poziomu oczekiwanego od ASO Subaru i zdejmie Ci z głowy problem polegający na znalezieniu "pomocy" poza siecią serwisową.

 

Od tego właśnie jest to forum!

 

Przeprosiny przyjete

 

Cieszę się, bo będąc Modem nierzadko staję przed wewnętrznym konfliktem: nadstawić łeb za bądź co bądź nieswoją sprawę i zebrać baty, czy siedzieć cicho i udawać Greka? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu taśmy dwustronnej- jestem świeżo po montażu centralki i wskażnika przy użyciu w/w taśmy. Oczywiście na zabieg pojechałem dzisiaj czyściuteńkim, "wyplakowanym" w środku samochodem co by panu montażyście miło się pracował w moim autku :smile: . Niestety nie wzbudziło to w nim entuzjazmu, stwierdził, że taśma będzie kiepsko trzymała...po czym przyniósł jakiś specyfik firmy Wurth ( chyba tak się to pisze ), na bazie alkoholu i przemył z dużą starannością miejsca mocowań centralki i stopki wskażnika. Trochę za bardzo się rozpisałem ale chyba nie tylko jakość taśmy jest ważna ale również powierzchnia do, której jest przyklejona...

 

A centralkę po uwzględnieniu Waszych sugestii i opinii gościa od montażu umieściłem po lewej stronie dźwigni zmiany biegów. Jest elegancko, pełen dostęp itd.

BTW Dzięki wskaźnikowi dowiedziałem się jak mi ładuje i muszę powiedzieć, że masakra ale o tym to chyba w innym wątku muszę napisać :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...