Skocz do zawartości

Rajd Agapit 2008


Siela

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niestety moje ulubione miejsce było niedostępne dla szarego oglądacza :evil:

Trochę niedosyt po tym prologu.. myślałem, że więcej "gości" pojedzie.

Ja jutro zacznę chyba od OS3. Będę albo w okolicach Szałastr albo Nw. Kawkowa, może się uda zdąrzyć z OS3 na OS4 :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jutro oes 1 atakuje a pozniej na strefe, dalej oes 3, 6 i 8 (po drodze moze na strefe znow skocze). prolog sredni, tez myslalem, ze wiecej gosci pojedzie. oto fotki i filmik mojego autorstwa ;)

 

PS GTek wygral prolog :arrow: :mrgreen:

 

http://pl.youtube.com/watch?v=HVU8VI5WgaI ogolnie N14 slabo sobie radzilo... :neutral:

 

pomacalem sobie:

 

23052008218.jpg

 

transparent wisial dzis na plocie stadionu, jutro bedzie na oesach, tu fotka jak sie sushi :mrgreen:

 

23052008217.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już po... byłem na OS3, potem zdąrzyłem na "gości" na OS4 i znowu szybko na OS5 na hopki niedaleko torów.

Generalnie Stanik leci, Kuchar jakby nie na maksa jechał (a może to tak jazda nową Impreza wyglada :wink: ) no i Abram widowiskowo :twisted:

 

Co tych "gości" tak mało :?: Gdzie np Dytko :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super rajd. Miałem dobre miejscówki w dodatku kamera jest niesprawna, więc mogłem ocenić jak kto jedzie. Z gości Kuchar, Stanik i Karnabal jechali masakrycznie szybko i widowiskowo, szczególnie ten ostatni, szkoda że rolował. Z PZM Krzyszycha, Lewy i Hankiewicz wg moich oczu jechali najszybciej. Jestem w szoku po tym jak zobaczyłem co Sobocin wyrabia z ładą :shock: :shock: :shock: Niedawno jechał wolno, bezbarwnie, miał głupie dzwony a teraz jego jazda przypominała prawdziwy max attack w rwd niczym z węgier lub finlandii. Gość zrobił niesamowite postępy. Szeszko też dawał radę. Jestem troche zawiedziony Abramem. Niby szybko ale bez polotu charakterystycznego dla Marcina. Co do zabezpieczenia, bez komenatarza, po prostu go nie było. Taśmy to nie wszystko.

 

Mazurskie szutry jak zwykle dostarczyły wiele niesamowitych wrażeń. Już nieługo Polski :cool: :grin:

 

Teraz czas spać po 31h na nogach :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u nas pozytywnie :)

Jestem troche zawiedziony Abramem. Niby szybko ale bez polotu charakterystycznego dla Marcina

Widać innego Abrama oglądaliśmy :shock: :wink:

zczególnie ten ostatni, szkoda że rolował

Dachował 30 metrów od mojej ekipy :razz: Sami go z drogi spychaliśmy :cool: Głupi błąd w głupim miejscu :roll: . Fotki będą jak kolega wrzuci oficjalnie fotki na jakiś portal.

Ale było gruuubo :twisted:

Przemek dobra jazda :cool: !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać innego Abrama oglądaliśmy :shock: :wink:

 

Tak to juz jst. Wyczytałem w necie, że Kuchar średnio jechał i musiał się rozkręcać ale tam gdzie ja stałem, Tomek non stop pełen ogień i szybki slajd. Nie mówie, że Abram jechał wolno, bo tak nie było ale widziałem go już kilka razy i to nie to samo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrociłem :) było z bombą :D Nie wiem jak ja to zrobiłem ale widziałem 3 pełne oesy i 3 oesy całką klase Gość. Czyli 6 z 8 oesów. Było naprawde super. Abram? Mistrz! Stanik? Kolejny mistrz! Ale najwiekszym kocurem dzisiejszego rajdu był dla mnie nie jaki Predko! To co ten koleś robił z tym Pugiem i jakim ogniem leciał to poprostu szok! Brawa! Pogoda mocno rajdowa, ale dało sie przeżyć :D Grilla na łące zrobiliśmy także nie było źle :D Pozdro dla wszystkich kibiców!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze zapomniałem o panu Predko zdecydowanie się wyróżniał wśrod osiek. Super tez powoził Wojciechowski w cienkim. W ogóle co my tu gadamy? Tam trzeba było być i już :!:

 

edit: jeszcze Gagacki. Gość jedzie jak by od lat siedział w RSMP, szacunek. Dobrze, że jechał chociaż jako 0 skoro nie mógl normalnie startować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem troche zawiedziony Abramem.
hehe Buncol555 żałuj ,ze nie widzialeś Abrama na Oes1 porannym na hopie :mrgreen: Co wystrzelił to szok, prawie lusterkiem zachaczył ziomka z aparatem :shock: i jak spadał to zarzuciło go w strone kibiców "fotoreporter" troszeczke sie przeraził.w tym samym miejscu stał erixon (stałem za nim :wink: )więc moze potwierdzić :razz: Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tak! Gagacki i jego Subaru Impreza GT! kolejni mistrzowie dzisiejszego dnia!

No ładnie zapierniczał tylko niech ktoś mi powie dlaczego na pierwszym oesie przed klasą gości przejechał dwa razy odcinek raz i zaraz jeszcze raz.Tak wogule to nie rozumiem po co tak duże odstępy pomiędzy pucharem a gośćmi :roll: zimno było jak cholera i jeszcze nie było na co popatrzeć bo nic nie jechało :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wstane rano to opowiem czemu gagacki jechal 2 razy na 1 oesie i dlaczego delikatnie uszkodzil GTka na moich oczach i jak to abrama row wciagnal i prawie zgarnal za jednym zamachem 20 kibicow :mrgreen: jednym slowem dzialo sie, takich wrazen bylo mi trzeba! poki co jestem zbyt "zmeczony" zeby o tym pisac. impreza porajdowa dla mnie wlasnie dobiegla konca, "gacek" gagacki ogniem idzie nie tylko na oesach... :mrgreen: pozdrawiam wszystkich obecnych cialem i duchem na dzisiejszej (yyy juz wczorajszej) imprezie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jutro oes 1 atakuje a pozniej na strefe, dalej oes 3, 6 i 8 (po drodze moze na strefe znow skocze). prolog sredni, tez myslalem, ze wiecej gosci pojedzie. oto fotki i filmik mojego autorstwa ;)

 

PS GTek wygral prolog :arrow: :mrgreen:

 

http://pl.youtube.com/watch?v=HVU8VI5WgaI ogolnie N14 slabo sobie radzilo... :neutral:

 

pomacalem sobie:

 

Obrazek

 

transparent wisial dzis na plocie stadionu, jutro bedzie na oesach, tu fotka jak sie sushi :mrgreen:

 

Obrazek

 

widze ze Mr. Szafraniec w tym roku juz byl na zakupach w Nysie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa był, w zeszłym tygodniu pojawił się tym EVO w Skierniewicach na KJSie i stwierdził, że auto mu się nie podoba i trzeba zmienić wydech :mrgreen: podobno w przyszłym roku Szafraniec jedzie RSMP w EVOX :shock:

 

A co do jego jazdy to jestem trochę zdziwiony. Myślałem, że będzie na maksa cieniował i nie dojedzie a wszędzie gdzie stałem jechał dość dynamicznie, oczywiście bez porównania do czołówki ale jakiś poziom trzymał. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajkos10 trzeba bylo sie przypucowac na hopie, ze to ty! ;)

tutaj wspomniany skok abrama

 

z prawej strony drogi wygladalo to zdecydowanie grozniej, dupa prawie zagarnal tych wszystkich ludzi

 

gacek na 1 oesie mial 2 przejazdy, bo po 1 przejezdzie jakies bmw wjechalo na odcinek przed kuchara, z mety musial zasuwac znow na start, aby "wyczyscic" trase

 

jego dzwon widzialem na wlasne oczy, szedl na bogato. czworkowy prawy zakret, droga byla twarda i ubita, poprzednie rajdowki dokopaly sie do kamieni. napadajac na zakret bomba poslizgnal sie na jednym z nich i wyrzucilo go na zewnetrzna, zlapal row, probowal wyciagac, ale na niezbyt wiele to sie zdalo, lecial na sporej kontrze, majtnelo go na druga strone (od pilota) wbil sie kolami w ziemie i polozyl auto na bok. sa swietne fotki z tej akcji oraz filmik, ludzie posiadajacy ten material maja sie ze mna i gackiem skontaktowac, jak sie odezwa na pewno wrzuce

 

megas moze opowiedziec ta sytuacje ze srodka, na pewno tez bylo ciekawie ;)

 

oto kilka amatorskich fot:

 

24052008219.jpg

 

24052008220.jpg

 

24052008221.jpg

 

24052008235.jpg

 

24052008236.jpg

 

24052008237.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa był, w zeszłym tygodniu pojawił się tym EVO w Skierniewicach na KJSie i stwierdził, że auto mu się nie podoba i trzeba zmienić wydech :mrgreen: podobno w przyszłym roku Szafraniec jedzie RSMP w EVOX :shock:

 

A co do jego jazdy to jestem trochę zdziwiony. Myślałem, że będzie na maksa cieniował i nie dojedzie a wszędzie gdzie stałem jechał dość dynamicznie, oczywiście bez porównania do czołówki ale jakiś poziom trzymał. :wink:

 

wiesz jak sie tyle jezdzi co on i jeszcze z dobrymi nauczycielami to mozna sie nauczyc jechac szybko :arrow: patrz sołek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samochodzik, to, że on ma warunki do dobrego treningu nie ulega wątpliwości ale kilkukrotnie widziałem go w akcji i nigdy jego jazda nie była zbytnio porywająca a wczoraj zobaczyłem coś innego. To znaczy, że Pan Szafraniec robi postępy i bardzo dobrze :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuczar dawał radę :?: bo jednak abram i evo 6 to nie jest zbyt silny sprzet

 

nie? hmm... z ostatnich 4 oesow wygral 2, cial sie ze stanikiem. abram mial jakies problemy z autem na 1 petli, gdyby nie to, to prawdopodobnie wkleilby kucharowi :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super tez powoził Wojciechowski w cienkim.

 

Jesli mowisz o czerwonym cienkim, to za dlugo to sie Robert niestety nie napowozil. Na os 1 doszlismy go po 7 km, i jechalismy za nim w kurzu do mety, bo nie zjechal (moze nie widzial, nie wiem). Na os3 chlopaki walneli dacha przed gamerkami, i gdyby nie safeciarz, ktory nas w ostatniej chwili wyhamowal, to byloby groznie, bo chlopaki lezeli na dachu na srodku drogi.

W ten sposob stracilismy jedynego konkurenta w klasie.

 

Przy okazji, jesli ktos ma jakies foty/filmy zoltego cienkiego z nr 60 to bylbym bardzo wdzieczny.

 

pozdrawiam,

 

Przemek Kastyak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...