Skocz do zawartości

Rajd Agapit 2008


Siela

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Filmik zrobiony przez mnie na szybko z ciekawszych momentów porannego oesu 1.Gutkowo-Jonkowo (hopa).Nawet załapał sie tam erixon hehe co ciekawsze momenty to skok Abrama (zwrócić uwage na koleśa po lewej stronie na hopie, bedzie miał ujęcie pierwsza klasa :mrgreen: ).Filmik bez rewelacji ale forumowiczom chyba ujdzie w oglądaniu :wink:

 

http://pl.youtube.com/watch?v=pBS9JKD9x0E Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również wszystkich pozdrawiam.

Kiwki dla kierownika srebrnego GTka ze świniaczami spotkanego w Olsztynie po serwisie w sobotę. Oraz dla kierowników Subaraków zaparkowanych w okolicy serwisu.

Fotki:

a48523f852508db5m.jpg e259e595561a326cm.jpg 2c7629fd59730422m.jpg

:mrgreen:

 

[ Dodano: Wto Maj 27, 2008 12:59 am ]

Przy okazji, jesli ktos ma jakies foty/filmy zoltego cienkiego z nr 60 to bylbym bardzo wdzieczny.

Mam. :mrgreen:

 

732a0322958e0f73m.jpg e510878b8e3fa3afm.jpg 1c01dcc73e2b7c7em.jpg 1955a7bd0aa8c3b7m.jpg 19ee7056918a5d79m.jpg

c936a4666a6a7a13m.jpg 0653dd4177c5c267m.jpg 63f6ff1378e092f3m.jpg 818d6102ba860d62m.jpg 7bcdf6d31e997309m.jpg

2022cf7d477a5c26m.jpg 4648fb80236bd20am.jpg 087956afc79bc367m.jpg 0403710e724c50c3m.jpg 1c86cb3901104f70m.jpg

95bab27f85b3bb7fm.jpg ca41ba04db80c974m.jpg 91ab142f5568b394m.jpg 6996d2932b1ba6d4m.jpg baf39e59dac1cfa7m.jpg

Niestety mało mam zdjęć na oesach, syn mi przemarzł. :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi z tym GTkiem WB wymienilem kiwke przed oesem 1, pisalem o tym w pozdrowieniach, zastanawiam sie kto to jest. z kolei GT RS na blachach NO to auto Bartka Zaborniaka, jechal w rajdzie Felicja, na forum ma ksywe BartoszGT-RS

 

hogi jak masz to wrzuc jeszcze jakies fotki zerowki Imprezy GT, widze, ze kierowca (Gacek 555) wlansie sie zarejestrowal na forum ;) pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

erixon, nie wiem czy mam. Koleś robił fotki lustrzanką a ja małpą, więc się nie przykładałem. Link do galerii wkleiłem. Więcej fotek może będę miał później.

 

Wiem komu Seweryn sprzedał swoje lusterka. :twisted::evil:

Fotki później...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gacek na 1 oesie mial 2 przejazdy, bo po 1 przejezdzie jakies bmw wjechalo na odcinek przed kuchara, z mety musial zasuwac znow na start, aby "wyczyscic" trase

 

jego dzwon widzialem na wlasne oczy, szedl na bogato. czworkowy prawy zakret, droga byla twarda i ubita, poprzednie rajdowki dokopaly sie do kamieni. napadajac na zakret bomba poslizgnal sie na jednym z nich i wyrzucilo go na zewnetrzna, zlapal row, probowal wyciagac, ale na niezbyt wiele to sie zdalo, lecial na sporej kontrze, majtnelo go na druga strone (od pilota) wbil sie kolami w ziemie i polozyl auto na bok. sa swietne fotki z tej akcji oraz filmik, ludzie posiadajacy ten material maja sie ze mna i gackiem skontaktowac, jak sie odezwa na pewno wrzuce

 

megas moze opowiedziec ta sytuacje ze srodka, na pewno tez bylo ciekawie

 

cala sytuacja miala miejsce na oesie 6, miejsce zdarzenia to 3-4 zakret przed meta lotna tego odcinka w rozynce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie dostałem fotki z podroży w rów. Jakoś musze je tu zamiescic :D

 

[ Dodano: Wto Maj 27, 2008 9:05 pm ]

wysłałem erixonowi on zamiesci, zna sie pewnie lepiej jak to zrobic :)

 

[ Dodano: Wto Maj 27, 2008 9:09 pm ]

Wszystko w sumie przez erixona, trzymał transparent z napiseł "GACEK GT OGNIA" to nie odpusciłem w winklu i było sezonowe koszenie trawy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe wlasnie wrzucilem te fotki na swoj serwer, ale widze, ze megas mnie wyprzedzil. mam nadzieje, ze na dniach otrzymam filmik z tego zdarzenia. dzis rozmawialem z kolejna osoba, ktora mowila, ze ta zerowka cos przestrasznie chodzila, duzo lepiej niz auta z PZMotu :) pozdrowki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rajd Lausitz jest w moich planach w tym roku. Jeśli wyda to będzie to czwarty start w tej imprezie. Aż chce sie tam jechać choćby z uwagi na polskich kibicow i sporo flag na oesach.

Tym razem spróbuje pojechać Subarynką, :))) jest troch czasu zeby ją przygotować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie podobalo . Nie wiem czemu porównuje sie `dmuchnięte` subaru 4x4 do samochodów PPZM ... w sumie chociaz , te Hondy z czołówki mają wiecej HP niz nie jeden rajdowy GT-ek. . .

 

Pozdr.

 

raczej chodzilo o sam fakt, ze zerowka latala lepiej niz auta z pucharu, szukalbym tu tez nawiazania do slabych organizatorow, ktorzy w ostatniej chwili odwolali klase IV w RSMO ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź pod uwagę iż zerówką jechał doświadczony zawodnik z PZMotu, a i napęd SI GT na szutrze robi mega robote więc takie porównanie jest bez sensu ( do samych osiek :))

Sam Gacek wie iż nie byłoby łatwo jeżeli pierwsza dziesiątka PMZotu miała GTki. W sumie szkoda ze zabronili startów 4x4 i turbo z licencją krajową

.

Sam tez bym polatal SI, ale zawsze jest rozwiązanie - RWD rulez. Niech bok będzie z Wami:) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...