Skocz do zawartości

madness2000 - kto jedzie?


GRAF

Rekomendowane odpowiedzi

Jedno mnie zmartwilo czytajac program: "... Gwiazdą wieczoru będzie DJ Adamus..." Nie wiem jak Wy, ale ja sie srednio* bawie przy muzyce z gwiezdnych wojen. :mrgreen:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*Przynajmniej do pierwszego pol litra, potem jest mi wszystko jedno, byle bylo na "lalalla" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Madness2000. Foty i oprawa graficzna wyglądają, jak RadeRage, a nazwa - jak GumBall 3000.

 

Jakaś lipa :twisted:.

 

Dokładnie :mrgreen::mrgreen:

 

Lista samochodów to koncert życzeń :roll: :mrgreen:

 

 

 

Lepiej sie zapiszcie na www.rage-race.pl :cool:

 

Słyszałem, że nawet jakiś forumowicz jedzie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma więcej chętnych? :twisted:

 

Kończy się czas ...

 

[ Dodano: Sob Maj 17, 2008 11:53 pm ]

Nowe info (coś dla kawiorów z Wawy :razz:)

 

Dzień: 24 czerwca 2008

 

24 czerwca to kolejny dzień przygód. Po szaleńczej drodze z Pomorza przyjdzie czas na Centrum polski.

 

Celem tego dnia będzie Warszawa, gdzie Liberator (Harley-Davidson) pozwoli Wam na poczucie amerykańskiego ducha wolności z wiatrem we włosach. A w samym sercu Warszawy, w Złotych Tarasach każda załoga będzie miała szansę zaprezentować swoją furę przed szerszą widownią oraz wziąć udział w wypasionych konkursach i szalonych zabawach. Nie obędzie się też bez mega zakupów w setkach sklepów i galerii w Złotych Tarasach.

Wieczorem poczujecie, co to impreza dzięki firmie Depend Sp. z o.o.. Uczestnicy bawić się będą podczas koncertu rockowego i w lokalu "Hard Rock Cafe" na prawdziwym VIP party... oj będzie gorąco.

 

Odpoczynek zaaranżowano w Hotelu "Holiday Inn".

 

W środę, 25 czerwca Madness2000 wyrusza w kierunku przystanek Kraków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każda załoga będzie miała szansę zaprezentować swoją furę przed szerszą widownią oraz wziąć udział w wypasionych konkursach i szalonych zabawach. Nie obędzie się też bez mega zakupów

 

Jak czytam taki opis to mam wrażenie, że organizuje to zgraja gimnazjalistów :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każda załoga będzie miała szansę zaprezentować swoją furę przed szerszą widownią oraz wziąć udział w wypasionych konkursach i szalonych zabawach. Nie obędzie się też bez mega zakupów

 

Jak czytam taki opis to mam wrażenie, że organizuje to zgraja gimnazjalistów :mrgreen:

 

Ustalmy jedno - To nie jest impreza dla pasjonatów szachów korespondencyjnych, ani koła pasjonatów bawełnianych chusteczek ;) Za moich czasów nie było jeszcze (i już) gimnazjów, ale słownictwo takie jak fura, wypasiony czy mega było i jest używane powszechnie. Wydaje mię się, że określenie GT3 "mega wypasiona fura" przekazuje dużo więcej niż "niezwykle fajny samochód" ;) Chyba, że Twój doradca finansowy program emerytalny skrócił Ci do 5 lat ;)

 

Analizując Słownik Języka Polskiego doszedłem do wniosku, że jedyny błąd jaki popełnił autor to to rozbicie słów "mega" i "impreza". Powinno być: Megaimpreza!

 

Parę definicji ze Słownika Języka Polskiego PWN:

mega-

1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...