Jump to content

madness2000 - kto jedzie?

GRAF
 Share

Recommended Posts

Dostalem ofertę udziału w wyscigu madness2000 (wiecej tu: http://www.madness2000.pl/) na preferencyjnych warunkach. Szukam wlasciscieli ładnych (niekoniecznie super szybkich) WRX-ow STI badz EVO mile widziane tez lepsze auta :wink: Najlepiej prosze pisac na mojego maila: graf78@wp.pl tel 608 065 205 zgloszenia sa do konca przyszlego tygodnia. Decyduje kolejnosc zgłoszen.

Szukam wlasciscieli ładnych (niekoniecznie super szybkich) WRX-ow STI badz EVO mile widziane tez lepsze auta

Jakie są kryteria "ładności"? :smile:

Jakie są kryteria "ładności"?

biala fabia SDI kombi z kolpakami :twisted: widzial ile ich jezdzi? widocznie podoba sie wielu ludziom :mrgreen:

ALEX, dowiemy się czy GTek przejdzie, jak nie to my chętnie przyjmiemy reklamy na swoje furki :twisted:

...... mile widziane tez lepsze auta

nie ma lepszych !!!

Jak to nie? S203, nie-ASO, ;)

Szkoda ze mnie jeszcze wtedy nie ma w PL :( Ciekawe czy faktycznie uczestnicy wymienieni na ich stronie sie pojawia? Jak tak to bedzie co ogladac :)

Oczywiście masz na myśli nas ... uczestników z forum tak? :cool:

Tylko to generalnie zawsze była zamknięta impreza i nie wpuszczali na teren toru, no chyba że przez płot, bo dziury są takie że samochód by wjechał. Jedyne co to pewnie przejazd przez miasto będzie i będą do oglądania na Starym Rynku, bądź na Placu Kolegiackim, gdzie Prezydent urzęduje. Gdyby ktoś wystartował to może parę osób mógłby wwieźć, tylko jak tak to trzeba by się pośpieszyć bo przewidzane jest tylko 50 samochodów. Ja staram się o wejściówkę jako fotograf, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Tylko to generalnie zawsze była zamknięta impreza i nie wpuszczali na teren toru, no chyba że przez płot, bo dziury są takie że samochód by wjechał. Jedyne co to pewnie przejazd przez miasto będzie i będą do oglądania na Starym Rynku, bądź na Placu Kolegiackim, gdzie Prezydent urzęduje. Gdyby ktoś wystartował to może parę osób mógłby wwieźć, tylko jak tak to trzeba by się pośpieszyć bo przewidzane jest tylko 50 samochodów. Ja staram się o wejściówkę jako fotograf, zobaczymy co z tego wyjdzie.

GT Polonia is fully booked for 2008 :???:

Ale zawsze może ktoś się wykruszyć, w zeszłym roku dużo samochodów nie przyjechało, a przyjechały takie których nie było na liście. Więc jeśli ktoś byłby chętny to uważam że warto się zapisać na jakąś listę rezerwową, bo pewnie ktoś wypadnie.

radekk, napisz do GRAFa - myślę, że będzie się dało załatwić foto wejściówkę

radekk, napisz do GRAFa - myślę, że będzie się dało załatwić foto wejściówkę

A czemu do GRAFa? Ja mówię o wejściu na GT Polonia, bo na Madness2000 niby na stronie napisali nawet, że zapraszają różne media, więć tam chyba nie będzie problemu, mam taką nadzieję

Dostalem ofertę udziału w wyscigu madness2000 (wiecej tu: http://www.madness2000.pl/) na preferencyjnych warunkach. Szukam wlasciscieli ładnych (niekoniecznie super szybkich) WRX-ow STI badz EVO mile widziane tez lepsze auta :wink: Najlepiej prosze pisac na mojego maila: graf78@wp.pl tel 608 065 205 zgloszenia sa do konca przyszlego tygodnia. Decyduje kolejnosc zgłoszen.

GRAFu sorry ale ja nie mam jak się wyrwać, problemy kadrowe w tym terminie, kombinowałem na wszystkie sposoby...

23 czerwca to impreza w Poznaniu i Gdańsku, po zarezentowaniu samochodow na Starym Rynku uczestnicy pojadą na lotnisko w Bednarach aby tam sprawdzic możliwości swoich maszyn i przy okazji podszkolic technike jazdy. Planujemy zorganizowaie bardzo dużej konferencji prasowej właśnie w Bednarach dlatego zapraszamy tam wszystkie media.

oj, ja będę napewno na starym rynku jak i w Bednarach