Skocz do zawartości

all-new Subaru B9X


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ojciec Założyciel

Pewien bardzo dobry marketingowiec zwykł był mawiać:

Jeżeli nowy model ani trochę mnie nie wystraszy, to będzie nudny.

Niektórzy klienci uważają, że jdynym właściwym Subaru jest Impreza.

Inni - że taka rolę spełnia Forester.

A dla jeszcze innych obydwa powyżej wymienione są nieporozumieniem i jeżdżą Legacy lub Outbackiem.

Jaki stąd wniosek ? Otóż - moim zdaniem - w Subaru w dalszym ciągu (oby tak pozostało !) o chrakterze samochodu w bardzo znacznym stopniu decyduje technika.

Duży SUV ? Chętnie :!: W końcu dla wielu klientów dużo miejsca to podstawa wyboru samochodu. Sam z przyjemnością bym używał takiego samochodu.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

WRC Fan: R2 wystepuje jak najbardzie w wersji turbo.

Pojemność silnika: 658 cm

Moc : 64KM/6000

Moment: 103 Nm/3200

 

Wymiary autka (dł x szer x wys) 3.395 x 1.475 x 1.520

 

Oczywiście z napędem na 4 koła.

 

PS. to jest silnik 4 cylindrowy (choć rzędówka).

 

ymp: informacja na WP to w znacznej mierze efekt "twórczej fantazji" autora :( W przeciwieństwie do SAABa, który istotnie jest własnością GM (nowy SAAB 9-3 na platformie Vectry) i dla kórego "ratowania" powstał pomysł znanego z niniejszego Forum SAABaru udziały w FHI to tylko 20%. Jak już kiedyś wyjaśniałem udział na tym poziomie jest poniżej progu protestu. Nowy model był potrzebny ze względu na zainteresowanie potencjalnych klientów w USA takim rozwiązaniem. Ponadto Subaru posiada możliwości zwiększena produkcji w USA po zakupie udziałów Isuzu we wspólnej fabryce (która tym sposobem stała się w całości własnością naszego koncernu).

Ta twórczość to i tak nic w porównaniu z artrykułem, kóry swego czasu ukazał się w czasopismie "Profit" - autor zapewniał, że import Subaru do Polski jeszcze w tym roku będzie przejęty przez GM Polska.

Usmiechnąłem się, spojrzałem na nasz kontrakt o dystrybucji i..... zacząłem znacznie bardziej krytycznie traktować inne artykuły w tymże piśmie :wink:

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC Fan: R2 wystepuje jak najbardzie w wersji turbo.

Pojemność silnika: 658 cm

Moc : 64KM/6000

Moment: 103 Nm/3200

 

Wymiary autka (dł x szer x wys) 3.395 x 1.475 x 1.520

 

Oczywiście z napędem na 4 koła.

 

PS. to jest silnik 4 cylindrowy (choć rzędówka).

 

no no...4 cylindry,658cm i turbo...sounds gooood :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no...4 cylindry,658cm i turbo...sounds gooood

To chyba dosc powszechne w Japoni, swego czasu, a moze nadal, robili tam autko ktore zwie sie Daihatrsu Sirion/Storia, w wersji x4 czy jakos podobnie mialo naped na 4 kola, silnik 650 ccm turbo i 120 koni mechanicznych, a popierdolka wielkosci cieniasa, zupelna masakra. Widzialem kiedys takie na ulicy (w jakiejs slabszej wersji) fajne autko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jesli temat B9X kogos jeszcze interesuje... Na www.subaru.com pojawila sie prezentacja tego samochodu. Lekko surowa, informacji niewiele, zdjec tez nie (tylko mocno zakonspirowany obrys sylwetki) ale zawsze to cos. Poza tym mozna sobie zamowic broszurke na temat samochodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...