Skocz do zawartości

Pojeżdżawka Słomczyn 05.04.2008


orzi

Rekomendowane odpowiedzi

oj Marcin to szkoda.który zakręt?

 

Mała pętla, zaciśniający się. you play you pay :evil:

 

luuuz - nie takie rzeczy sie ze szwagrem po piwku robilo

 

No to super, cieszę się. Nie chciałbym abyś przeze mnie koszmary po nocach miewał :mrgreen:

 

m.wrc dziekuje ci bardzo za pomoc kolego .

 

Nie ma sprawy. Polecam się :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wspólczuje kolegom z miasta, dostałem mms'a od Marcina ze zdjęciem Subarki Bebna,(z ta nogą to chyba był znak :roll: ) szkoda :cry: Trzymam kciuki żeby wykurował sie do Cyny :wink:

 

PS. Pablonas równierz wspólczuje, ale zarazem życze miłej zabawy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw poniosła mnie fantazja jak zwykle zresztą mam jej w nadmiarze w stosunku do umiejetności :lol: a zaraz potem wyniosło na syfie na podwójnym prawym i uderzyłem lewym przodem :evil: . Zniszczenia nie są chyba zbyt wielkie, raczej powierzchowne, mam taką nadzieję: lampa, zderzak, chyba błotnik maska halogen i pewnie troche dupereli z tych okolic. Chłodnica, poduchy itp całe.

 

Pojechałem popatrzeć z założeniem że nie będę jeździł bo jeszcze nogą nie do końca sprawna (choć zupełnie nie przeszkadza mi w jeździe, z chodzeniem gorzej), ale oczywiście już po drodze snułem tajemny plan, żeby na minutkę wskoczyć i kilka kółek zaliczyć :twisted: . Jak zwykle w takich sytuacjach los tylko czeka żeby dorzuć swoje 3 grosze :mrgreen: .

 

Raju & Andrzej Koper zróbcie tak żeby subarak wykurował sie na Cynę pliiiiizzzz :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Da radę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m.wrc, i beben_wrc, jak macie jakieś foty to dajcie.i szybkiej naprawy życzę.

 

Fotki i filmy będą we wtorek.

 

Ja w porównaniu do Bebna nie ponioslem duzych strat. Cztery elementy do lakierowania i to wszystko (aż ciężko uwierzyć, że przykleiłem się do bandy :!: :!: :!: . Lakiernika umawiam oczywiście po Cynie :mrgreen:

 

Beben szybkiego powrotu do zdrowia, dosłownie i w przenośni :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m wrx to wygląda na to ze wypakowałeś identycznie jak ja kilka tygodni temu ...tylko ja na joker lapie :mrgreen: ale też tylko przedni lewy i tylny lewy błotnik ( drzwi przód i tył bez ryski )

 

... ale skoro o rallycrossowych torach to bawiłem sie dzisiaj w Toruniu ( zdawałem licencje BC ) i przy okazji kilka uwag :

- obsługa toru super uprzejma i mega pomocna we wszystkim

- ludzie z super energią, wiedzą co chą robic i robią to z entuzjazmem

- tor moim zdaniem byl w dobrym stanie, obsługa przepraszała ze jest w tak złym stanie :shock: ( w porównaniu z tym co sie dzieje na Słomce

to była autostrada !!!! )

- prezes automobilklubu w Toruniu spoko gość, energiczny z duża wiedzą i chętny do pomocy i działania.

 

Szkoda ze ludzie działający w Słomczynie nie potrafią przygotować toru i za kazdym razem kiedy tak jeżdze nawierzchnia jest totalnie zmasakrowana. Torun pokazuje ze jednak jak sie chce to mozną zadbać o tor szutorwo/betonowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co? Znowu wspólne mycie na pobliskiej myjni

 

No niestety dziewczyny mi zaczęły marudzić i musiałem się wcześniej urwać. Jeszcze jeżdże brudasem ;)

Ale błoto ze słomki to zaszczyt, zdobyte w boju , hehe ;)

 

Całe szczęście nic nie urwałem, bo trudno o to nie było.

Dziury w ziemnej części to norma, dziś są, jutro nie ma, ale pozwolę sobie na osobistą refleksję:

Te wyrwy w betonie to przegięcie pały. WiToLd załatwił felgę (oby tylko), ja sam myślałem że koło urwę jak wpadałem. Władze toru powinny w końcu wziąć się za to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wyrwy w betonie to przegięcie pały.

 

Zgadza się. Można ze wszystkim się pogodzić ale nie z dzirami na kilka centymetrów na zakręcie gdzie bokiem się idzie :!: Tam było niebezpiecznie, do tego stopnia, że chyba od 12.00 wszyscy jeździli już małym kółkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba od 12.00 wszyscy jeździli już małym kółkiem.

Które to wcale lepsze nie było. Przecież na wyjściu z prawego zacisku tam gdzie łączy sie Joker z torem "właściwym" też była ogromniasta wyrwa w betonie - trzeba było albo przykleić się do bandy po prawej albo zepsuć tor i omijać z lewej.

 

Inna sprawa, że jeden z wariantów przejazdu powinien być zamknięty. Za duże prawdopodobieństwo kontaktu między autami jadącymi normalnie i joker lapem.

 

Ale tak czy inaczej tor był w złym stanie :evil: Jeśli porównać go do stanu z np Cyny 5 to... właściwie nie ma porównania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież na wyjściu z prawego zacisku tam gdzie łączy sie Joker z torem "właściwym" też była ogromniasta wyrwa w betonie - trzeba było albo przykleić się do bandy po prawej albo zepsuć tor i omijać z lewej

 

no i tak własnie człowiek ma sie uczyć na polskich torach prawidłowego toru jazdy ... kpina !!!

Taki obiekt miec i tak go zaniedbać ... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...