Skocz do zawartości

Zdjęcia - max. limit upload


gourmet

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę wkleić obrazek (bezp. z mojego komputera), waży mniej niż 50 KB, otrzymuję błąd 'Przekroczyłeś maksymalny limit uploadu (256 KB)' - kilka prób. Czyżby coś się zacięło w skryptach (9 rano czasu letniego)? Ongiś wstawiłem bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krebelka, być może masz podobny błąd w mozilli jak ja pod ubuntu, trzeba wejść do Addons i zobacz czy tam nie jest aktywny przycisk restart-firefox. Z nieznanych mi przyczyn muszę przynajmniej dwa razy restartować nim przeglądarkę (aż ten przycisk zniknie) by zaczęły działać zaktualizowane wtyczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak Ci się objawia niedziałanie ad-blockera? Wywala jakiś błąd podczas instalacji? Pojawia się jego logo na pasku stanu przeglądarki albo obok wyszukiwarki? Jeżeli ta to jaki ma kolor? Czy na liście dodatków masz możliwość wejść w opcje tej wtyczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak Ci się objawia niedziałanie ad-blockera? Wywala jakiś błąd podczas instalacji? Pojawia się jego logo na pasku stanu przeglądarki albo obok wyszukiwarki? Jeżeli ta to jaki ma kolor? Czy na liście dodatków masz możliwość wejść w opcje tej wtyczki?

Zadzialal... Okazalo sie, ze trzeba odswizyc strone po zablokowaniu bannera i dopiero wtedy znika. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może ktoś nie wie - jeżeli blokuje obrazek np http://dc.sabela.pl/a76edrqw5t.swf to wystarczy w ustawieniach Adbloka wyedytować nazwę elementu, czyli po adresie serwera wstawić *.*, czyli http://dc.sabela.pl/*.* - to spowoduje, że żadne reklamy z tego serwera nie będą się więcej pokazywały. Ale to chyba wszyscy wiedzą :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gourmet, chyba tak :) A jeżeli nie to się właśnie dowiedzieli, choć w sumie jest to napisane w okienku adblockera :)

 

Okazalo sie, ze trzeba odswizyc strone po zablokowaniu bannera i dopiero wtedy znika

Pewnie dlatego, że poprzednim razem już pobrał stronę z sieci, a modyfikuje ją tylko podczas wczytywania a nie jak już ten proces jest zakończony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...