Jump to content

Zdjęcia - max. limit upload

gourmet

Recommended Posts

Chcę wkleić obrazek (bezp. z mojego komputera), waży mniej niż 50 KB, otrzymuję błąd 'Przekroczyłeś maksymalny limit uploadu (256 KB)' - kilka prób. Czyżby coś się zacięło w skryptach (9 rano czasu letniego)? Ongiś wstawiłem bez problemu.

A teraz się nie da :)
Moje ongiś było zaledwie 2 m-ce temu... Czyli wszystkie fotki muszą być wstawiane z odnośników www i opcja wstawiania bezp. z komputera nie będzie czynna?

Jak widzę imageshack tutaj rządzi.

nie tylko, nie tylko ;)

Jak dla mnie imageshack jest do d***, bo sie przy okazji otwierania zdjecia otwiera kilka reklamowych okienek, a to mnie wnerwia zawsze :roll:

otwiera kilka reklamowych okienek, a to mnie wnerwia zawsze :roll:
Adblock Plus pomoże

[ Dodano: Nie Mar 30, 2008 9:54 pm ]

Wysłany: Dzisiaj 21:51
Jak uwierzyć w bezstronność moda? Byłem pierwszy! :twisted::evil:

Krebelka, być może masz podobny błąd w mozilli jak ja pod ubuntu, trzeba wejść do Addons i zobacz czy tam nie jest aktywny przycisk restart-firefox. Z nieznanych mi przyczyn muszę przynajmniej dwa razy restartować nim przeglądarkę (aż ten przycisk zniknie) by zaczęły działać zaktualizowane wtyczki.

To jak Ci się objawia niedziałanie ad-blockera? Wywala jakiś błąd podczas instalacji? Pojawia się jego logo na pasku stanu przeglądarki albo obok wyszukiwarki? Jeżeli ta to jaki ma kolor? Czy na liście dodatków masz możliwość wejść w opcje tej wtyczki?

To jak Ci się objawia niedziałanie ad-blockera? Wywala jakiś błąd podczas instalacji? Pojawia się jego logo na pasku stanu przeglądarki albo obok wyszukiwarki? Jeżeli ta to jaki ma kolor? Czy na liście dodatków masz możliwość wejść w opcje tej wtyczki?

Zadzialal... Okazalo sie, ze trzeba odswizyc strone po zablokowaniu bannera i dopiero wtedy znika. :roll:

Być może ktoś nie wie - jeżeli blokuje obrazek np http://dc.sabela.pl/a76edrqw5t.swf to wystarczy w ustawieniach Adbloka wyedytować nazwę elementu, czyli po adresie serwera wstawić *.*, czyli http://dc.sabela.pl/*.* - to spowoduje, że żadne reklamy z tego serwera nie będą się więcej pokazywały. Ale to chyba wszyscy wiedzą :?:

gourmet, chyba tak :) A jeżeli nie to się właśnie dowiedzieli, choć w sumie jest to napisane w okienku adblockera :)

Okazalo sie, ze trzeba odswizyc strone po zablokowaniu bannera i dopiero wtedy znika

Pewnie dlatego, że poprzednim razem już pobrał stronę z sieci, a modyfikuje ją tylko podczas wczytywania a nie jak już ten proces jest zakończony.