Skocz do zawartości

dizel - wersje wyposazenia


sk

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowny Panie Dyrektorze,

Jako potencjalny i bardzo napalony klient Pana Spółki chciałbym zapytać:

- dlaczego nie mozna zamowic OBK diesla z jasna >skorzana< tapicerka, skoro we wszystkich materialach reklamowych ( tych ze strony SIP tez) taka wystepuje????

- jezeli zgodze sie na czarna - dlaczego na lakier satin white trzeba czekac 4 miesiace????

- dlaczego wersja dwukolorowa nie jest dostepna (jest na stronie )?

To nie sa moje fanaberie, przypierd....m sie do rzeczy, ktore sa oferowane na Waszym www.

Albo mozna, albo nie!

Napiszcie, ze moze byc tylko czarny albo szary i koniec!

Nie jestem farmerem, gejem, nie jestem zolnierzem, do pracy jezdze w garniturze, codziennie myje sie, moge chciec jasna tapicerke!

Jakby mi nie odpowiadala jasna, to kupilbym LR Discovery - klasyka, a nie prawie - klasyka!

prosze o odpowiedz,

pozdrawiam

sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sk, po pierwsze witam na forum. Po drugie zapraszam do przywitania sie w odpowiednim topiku :arrow: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=101962

I po trzecie - jesli bys przed wysmarowaniem w niewybrednej formie swoich żądań pobyl tu troche i poczul ducha tego forum, na pewno bys napisal tego posta nieco inaczej.

Nie chce Cie zniechecac na wejscie i dawac paska - bo jest to Twoj pierwszy post. Przemysl moze zatem i przeredaguj moze pewne slownictwo (rowniez to wykropkowane).

pozdrawiam i zycze udanych zakupow i pobytu na forum.

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, w zasadzie potrafię zrozumieć Wasz wiernopoddańczy ton. Boicie się tzw. pasków, chociaz ciezko dawac je samemu sobie!?

Ale staram sie zrozumiec Was PROROKOW , rozumiem, ze dyrekcja jesst nietykalna i nie mozna zadawac JEJ pytan niepoprawnych politycznie.

Mimo wszystko - PROSZE o uwagi co do meritum an ie do formy - chyba ze to forum polega na wzajemnych piesszczotach:-)

caluje

sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sk, nie wiem jakie u Ciebie w korporacji panuja zwyczaje, bo tutaj po prostu trzymamy poziom nieco wyzej niz slownictwo typu "przy.... " i takie tam. Jestes gosciem na forum, wiec zachowuj sie jak gosc i nie drzyj sie na gospodarza. Zwrocilismy Ci uprzejmie uwage na pewna niestosownosc tonu, wiec odpowiedz sobie teraz na pytanie czy jestes w stanie dostosowac sie do panujacych tu zasad, czy Twoja obecnosc jest tutaj epizodyczna?

pozdrawiam

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zatem rozumiem forme i ton. Zeby ten epizod jednak byl jak najbardziej przyjemny dla obu stron, zapraszam jednak do watku z powitaniami i wiecej luzu.

Pozdrawiam

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem farmerem, gejem, nie jestem zolnierzem, do pracy jezdze w garniturze, codziennie myje sie, moge chciec jasna tapicerke!

 

Warto jest się Panie sk czasami umyć jeszcze mentalnie.

Mentalnie bowiem Panie sk "lecisz" Pan długo niedomywanym BUCEM.

 

Grzegorz Gierczak

 

PS. Gotowy na pasek - zasady są zasady - w Pytaniach nie ma miejsca na off-top a moja wypowiedz ewidentnie taką jest. Nie mogłem jednak sobie odmówić tych dwóch, powyższych zdań komentarza.... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...